Dr Łukasz Tomialowicz. Świetny lekarz! Poświęcił mi całą godzinę, wszystko spokojnie wyjaśnił i zrobił naprawdę porządny wywiad. W końcu ktoś, kto słucha, tłumaczy i traktuje człowieka jak człowieka. Mega profesjonalne, a jednocześnie bardzo ludzkie podejście. Polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Przemysław Syposz ★★★★★
-
Krystyna Chmielowska ★★★★★
Bardzo polecam wizytę w Centrum Medycznym Equisetum we Wrocławiu. Byłam wczoraj u Pana doktora Miś i jestem bardzo zadowolona. Pan doktor jest nie tylko sympatyczny, ale przede wszystkim konkretny – dokładnie wyjaśnił mi, co mi dolega i jak będzie wyglądało leczenie. Wyszłam z gabinetu z kompletem informacji i poczuciem, że jestem w dobrych rękach. Dziękuję za miłą obsługę!
-
Artur Aleksa ★★★★★
Pomimo iż była to moja pierwsza wizyta w tej placówce byłem bardzo zaskoczony podejściem do mnie jako pacjenta. Bardzo miła pani w rejestracji, pan doktor przyjął mnie na czas i poświęcił duże zainteresowanie moim stanem zdrowia. Po wysłuchaniu i przejrzeniu płyt szczegółowo wyjaśnił problem i zlecił stosowne badania. Serdecznie pozdrawiam i polecam neurochirurga doktora Łukasza Tomiałowicza.
-
Ольга Хаджинова ★★★★★
Miałam wizytę u lekarza (neurochirurg Łukasz Tomiałowicz) 2.10 i jestem pod ogromnym wrażeniem. Profesjonalizm, życzliwość i empatia na najwyższym poziomie. Lekarz wszystko dokładnie wyjaśnił i poświęcił mi tyle czasu, ile potrzebowałam. Cała klinika tworzy bardzo przyjazną atmosferę. Dziękuję za wspaniałą opiekę – polecam z całego serca 100raz!
-
Przemek PrZeMo ★★★★★
Jak najbardziej polecam - w pełni profesjonalizm. Bardzo solidna i miła Pani na recepcji, lekarz neurochirurg Łukasz Tomiałowicz to osoba konkretna, zdecydowanie umie trafić z diagnozą i dalszym leczeniem. Całokształt rozmowy przebiegł bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze, przede wszystkim doktor też wysłuchał dokładnie pacjenta. Jak najbardziej POLECAM wszystkim! :)
-
zastawka zastifoto ★☆☆☆☆
Widzę, że kolejna negatywna opinia dla tego miejsca dzięki dr Waleśkiewicz-Ogórek... szkoda, bo miejsce fajne, kiedyś miałam dobre odczucia... człowiek się zwalnia z pracy i leci aby być przed czasem, a Pani doktor 28 min spóźnienia i nikt nic nie wie... w końcu musiałam wracać do pracy :( Pani na recepcji było strasznie głupio, ale sama stwierdziła, że nic nie wiadomo :(
-
Ania ★☆☆☆☆
Nie polecam tego miejsca. Trafiłam na bardzo nie miłą lekarkę , czułam się jak intruz ...i zło konieczne - dr Waleśkiewicz-Ogórek powinna zdecydowanie zmienić podejście do pacjentów ..
-
Patrycja Sujka (PatiHc) ★★★★★
Centrum medyczne godne polecenia, w miarę szybkie terminy - W moim przypadku wizyta zgodnie z umówiona godziną.
-
Kasia ★☆☆☆☆
Nigdy w życiu nie byłam w prywatnej placówce z tak niskim poziomem, szczerze mówiąc nawet nie wiedziałam, ze takie są. Niestety na wizycie poczułam, ze lekarz Agata Tyc Bobryk na pewno nie pomoże mi z moim problemem- po pierwsze brak jakiejkolwiek empatii, po drugie lekarka ciagle powoływała się na swoją wiedze zdobytą kilka/kilkanaście lat temu, jednocześnie podważając najświeższe wyniki badan od innych lekarzy oraz nie miała pojęcia o czym mówię, gdy poruszyłam temat najnowszych i mało inwazyjnych badan nt endometriozy (z lutego 2022), które zalecił mi wykonać inny specjalista ginekolog (sama powiedziała, ze nie wie jakie są najnowsze badania nt. danej choroby). Nigdy nie czułam się tak źle po wizycie u jakiegokolwiek lekarza, a niestety bywam u nich często. Poczułam się oszukana (mam wrażenie, ze Pani w recepcji celowo nie mówi o wszystkich kosztach, o których pacjent dowiaduje się dopiero podczas wizyty), a dodatkowo w gabinecie czułam, ze lekarka chce wyciągnąć ze mnie jak najwiecej pieniędzy. Szczerze odradzam i polecam zastanowić się kilka razy przed umówieniem się do tej kliniki czy nie lepiej poszukać profesjonalnej pomocy gdzieś indziej. Niemałe pieniądze wyrzucone w błoto.
-
blackjohnny0 ★☆☆☆☆
Miałem umówioną wizytę u dr Antczaka na 17.30. Godzina 18.16 doktora ani widu, ani słychu. Ja zmarnowałem 2,5 godziny. Oprócz mnie umówionych było kilkoro innych pacjentów. Dr Antczak zmarnował kilkanaście godzin życia pacjentów. Chamstwo i brak szacunku do innych ludzi. Centrum, przed podjęciem współpracy z lekarzem, powinno dać mu do łapy kalendarz, zegarek i przeprowadzić test z obsługi. To jest skandal, że pracują tam lekarze, którzy nie dostali zegarka na komunię.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Centrum Medyczne Equisetum?
Centrum Medyczne Equisetum znajduje się przy Zwycięska 14ca/B, Krzyki, 53-033 Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Centrum Medyczne Equisetum?
Można skontaktować się z Centrum Medyczne Equisetum pod numerem +48 717 776 777
Jak można dotrzeć do Centrum Medyczne Equisetum?
Do Centrum Medyczne Equisetum można dotrzeć, korzystając z poniższego linku