Opinie

  1. Lena M ★☆☆☆☆

    Cóż,to że nie ma się wolnych terminów jest jak najbardziej zrozumiałe .Ale rozmowa z klientem w sposób w jaki ze mną rozmawiano,sprawiła że odechciało mi się w ogóle kontynuować dyskusję .Pani rozmawiała jakby od niechcenia ,na zasadzie „zawracacie mi d…”.Oby kiedyś ,gdy przyjdą chude czasy,nie wróciło to do Państwa .

  2. Marta Wiśniewska ★★★★★

    Na Panią Emilię i firmę Czyścidełko trafiłam przez przypadek. Kiedy ja myłam okna w nowowykończonej szeregowce, widziałam jak dziewczyny z ekipy sprzątają u mojej sąsiadki. 5 kobitek uwijało się tak szybko, że myślę, sobie- dzwonię! Panie tak bardzo dokładnie wysprzątały, zacząwszy od góry skończywszy na garażu i tarasie. Napracowały się przy tym ogromnie, za co jestem Paniom bardzo wdzięczna i serdecznie dziękuję i polecam z całego ♥️ !! Na pewno nie był to mój ostatni raz.

  3. Iwona Skalska ★★★★★

    Jak one to robią?! Jeśli nie spróbujecie nie dowiecie się o co pytam :) Korzystam z usług firmy 3 lata. Za każdym razem, kiedy widzę efekt pracy Pani Emilii i jej zespołu zadaję sobie to pytanie. Kiedyś myślałam, że najlepiej mój dom sprzątam ja .... myliłam się. Z całego serca polecam za profesjonalizm, jakość, serdeczność i uśmiech. To, co mnie ujmuje to indywidualne podejście do klienta i łatwość poznawania jego potrzeb. Takie firmy to rzadkość aktualnie na rynku! DZIĘKUJĘ I DO NASTĘPNEGO RAZU !

  1. Dariusz Poprawa ★★★★★

    Mega zajebista firma .Dziewczyny robią zajebista pracę jestem super zadowolony i polecam każdemu kto chce miec mieszkanko zrobione na zicher

  2. Monika Olejniczak ★★★★★

    Z całego serca polecam firmę Czyścidełko! Pani Emilia bardzo sympatyczna i chętna do pomocy kobieta, zawsze chętnie dogada się co do terminu i ustali wszystko, tak aby każdy był zadowolony. Akurat my korzystamy z usług wykonywanych przez Panią Gosię - cudowna kobieta! Jeżeli chodzi o wykonywaną pracę - nigdy nie mieliśmy jakichkolwiek zastrzeżeń, wszystko wysprzątane tak, że aż żal później korzystać, żeby nie psuć efektu. ;) Poza tym zarówno Pani Emilia jak i Pani Gosia chętnie dzielą się radami co do utrzymania porządku. Polecamy z 100%!!!

  3. Kaja Pest ★★★★★

    Bardzo polecam! Profesjonalnie i bardzo miło:) na pewno skorzystam jeszcze nie raz :) Panie ratowały mnie na końcówce ciąży kiedy ciężko mi było samej ogarniać, jak była potrzeba zawsze znalazły termin:) polecam !

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres CZYŚCIDEŁKO?

CZYŚCIDEŁKO znajduje się przy Sadowa 25, 63-400 Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do CZYŚCIDEŁKO?

Można skontaktować się z CZYŚCIDEŁKO pod numerem +48 606 384 320

Jak można dotrzeć do CZYŚCIDEŁKO?

Do CZYŚCIDEŁKO można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements