Cóż,to że nie ma się wolnych terminów jest jak najbardziej zrozumiałe .Ale rozmowa z klientem w sposób w jaki ze mną rozmawiano,sprawiła że odechciało mi się w ogóle kontynuować dyskusję .Pani rozmawiała jakby od niechcenia ,na zasadzie „zawracacie mi d…”.Oby kiedyś ,gdy przyjdą chude czasy,nie wróciło to do Państwa .
Zdjęcia
Opinie
-
Lena M ★☆☆☆☆
-
Marta Wiśniewska ★★★★★
Na Panią Emilię i firmę Czyścidełko trafiłam przez przypadek. Kiedy ja myłam okna w nowowykończonej szeregowce, widziałam jak dziewczyny z ekipy sprzątają u mojej sąsiadki. 5 kobitek uwijało się tak szybko, że myślę, sobie- dzwonię! Panie tak bardzo dokładnie wysprzątały, zacząwszy od góry skończywszy na garażu i tarasie. Napracowały się przy tym ogromnie, za co jestem Paniom bardzo wdzięczna i serdecznie dziękuję i polecam z całego ♥️ !! Na pewno nie był to mój ostatni raz.
-
Iwona Skalska ★★★★★
Jak one to robią?! Jeśli nie spróbujecie nie dowiecie się o co pytam :) Korzystam z usług firmy 3 lata. Za każdym razem, kiedy widzę efekt pracy Pani Emilii i jej zespołu zadaję sobie to pytanie. Kiedyś myślałam, że najlepiej mój dom sprzątam ja .... myliłam się. Z całego serca polecam za profesjonalizm, jakość, serdeczność i uśmiech. To, co mnie ujmuje to indywidualne podejście do klienta i łatwość poznawania jego potrzeb. Takie firmy to rzadkość aktualnie na rynku! DZIĘKUJĘ I DO NASTĘPNEGO RAZU !
-
Dariusz Poprawa ★★★★★
Mega zajebista firma .Dziewczyny robią zajebista pracę jestem super zadowolony i polecam każdemu kto chce miec mieszkanko zrobione na zicher
-
Monika Olejniczak ★★★★★
Z całego serca polecam firmę Czyścidełko! Pani Emilia bardzo sympatyczna i chętna do pomocy kobieta, zawsze chętnie dogada się co do terminu i ustali wszystko, tak aby każdy był zadowolony. Akurat my korzystamy z usług wykonywanych przez Panią Gosię - cudowna kobieta! Jeżeli chodzi o wykonywaną pracę - nigdy nie mieliśmy jakichkolwiek zastrzeżeń, wszystko wysprzątane tak, że aż żal później korzystać, żeby nie psuć efektu. ;) Poza tym zarówno Pani Emilia jak i Pani Gosia chętnie dzielą się radami co do utrzymania porządku. Polecamy z 100%!!!
-
Kaja Pest ★★★★★
Bardzo polecam! Profesjonalnie i bardzo miło:) na pewno skorzystam jeszcze nie raz :) Panie ratowały mnie na końcówce ciąży kiedy ciężko mi było samej ogarniać, jak była potrzeba zawsze znalazły termin:) polecam !
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres CZYŚCIDEŁKO?
CZYŚCIDEŁKO znajduje się przy Sadowa 25, 63-400 Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do CZYŚCIDEŁKO?
Można skontaktować się z CZYŚCIDEŁKO pod numerem +48 606 384 320
Jak można dotrzeć do CZYŚCIDEŁKO?
Do CZYŚCIDEŁKO można dotrzeć, korzystając z poniższego linku