Opinie

  1. Piotrek ★★★★★

    Profesjonalnie od początku wizyty do samego końca. Myślisz, że ręką już Ci nie działa, a wychodzisz i z budynku i z szoku. Pozdrawiam serdecznie!

  2. Iga F-a (iGa) ★★★★★

    Idealna lokalizacja, parking, co istotne, wizyty 60min pełne! Maciej i Michał to bardzo wykwalifikowani specjaliści, Maciej doprowadzil moje kolano do pełnej sprawności, po bardzo dużej kontuzji. Do dziś korzystam z usług, jeśli zachodzi taka potrzeba. Bardzo polecam

  3. Monika Malinowska ★★★★★

    Trafiłam z bólem w okolicach barku, a potem postanowiłam zgłosić się również na rehabilitację po rekonstrukcji ACL. Polecam fizjoterapeutę Pana Macieja

  1. Aga Walas ★★★★★

    Jestem wieloletnią pacjentką placówki, którą swoja drogą bardzo polecam. Oprócz profesjonalnej pomocy jest to również czas spędzony w miłej atmosferze. Oprócz stałych godzin mogę zawsze liczyć na doraźną pomoc w nagłych przypadkach naciągnięcia lub spięcia mięśni. Dziękuję za oferowaną pomoc.

  2. Przemysław Piotrowski ★★★★★

    Gorąco polecam, szczególnie Michała - dobre ćwiczenia, szybko wracałem do formy a wyzwania były niemałe. 4 złożone operacje, ale po każdej daliśmy radę i sprawność fizyczna wracała na 100% nie polecam urazów i kontuzji, ale jeśli już to naprawiać się tutaj :)

  3. Hedonistka K ★★★★★

    Polecam ! Wizyta u neurologa dziecięcego przebiegła wyjątkowo. Pani doktor ma wspaniałe podejście do maluszków, przeprowadza szczegółowy wywiad oraz badania. Ogromny plus za poświęcony czas, który nie był wyliczony na zegarku. Miejsce przyjazne dzieciom ( kącik do rysowania i czytania). Polecam!

  1. Joanna Haupe ★★★★★

    Szczerze polecam miejsce, a zwłaszcza Pana Macieja, który pięknie doprowadził do porządku mój staw łokciowy po jego urazie. Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze, po każdym spotkaniu widoczna, stopniowa poprawa. Polecam :)

  2. Fat Boy ★☆☆☆☆

    Osoby niepełnosprawne niemile tu widziane !!! Mam stwierdzoną i udokumentowaną częściową niepełnosprawność, a przez to bezwzględne przeciwwskazanie do noszenia maseczki, na co mam też stosowny dokument. Moja pierwsza wizyta odbyła się bez problemu. Mój terapeuta nie miał nic przeciwko i przeprowadził bardzo dobry zabieg. Jednak przed drugą wizytą natknąłem się na szefa tego przybytku i moje argumenty do niego nie przemawiały, przez co w mało uprzejmy sposób powiedział, że więcej mnie tam nie chce widzieć.

  3. Szymon Szewczyk ★★★★★

    Trafiłem do MF Fizjoterapia jeszcze przed zabiegiem rekonstrukcji ACL, Pan Maciek od razu udzielił mi wielu pomocnych wskazówek na wczesny okres pooperacyjny. Krótko po operacji wróciłem do panów Maćka i Michała, przeszedłem bardzo profesjonalną i indywidualnie prowadzoną rehabilitację. Doświadczona kadra, w pełni zaangażowana i skoncentrowana na pacjencie, próbująca odpowiedzieć na każde, nawet absurdalne, pytanie ;) Gabinet znakomicie wyposażony, z windą i dużym parkingiem. Bardzo polecam i dziękuje za pomoc!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres MF?

MF znajduje się przy Łagiewnicka 12, Krzyki, 50-512 Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do MF?

Można skontaktować się z MF pod numerem +48 530 015 693

Jak można dotrzeć do MF?

Do MF można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements