W sumie spoko. Ogólnie kulturalne i mile podejście pracowników do kierowcy,na minus trzy godzinny rozładunek ale ja niestety taki towar przywiozłem. Pod firmą można stać a miejsce jest na parę zestawów.
Zdjęcia
Opinie
-
Damian Jasieniecki ★★★★★
-
Marcin ★☆☆☆☆
Omijać szerokim łukiem. Czekanie na rozładunek to minimum 3 h a później podjazd pod rampę i znowu czekanie w pokoju kierowców więc całkowity czas 5 h a przyjedziesz godzinę szybciej od godziny rozładunku to ich nie obchodzi
-
Grabek ★☆☆☆☆
Unikać jak ognia. Takie firmy powinny być zamknięte, co za patologia. Awizacja 19:30, auto od 19:05 na firmie, nie chcą rozładować, bo nie. Dramat, brak słów. Inne auta wjeżdżają i zrzucają
-
Piotr Bialek ★★★☆☆
Wcześniej nie ma co przyjeżdżać. Tacho wyrąbane w pień. Pierwszy jak i drugi tydzień. Do zdania pełna,do odbioru pusta i by Człowiek pojechał odpocząć chwile wcześniej niż non stop na 21h czasu pracy (tak,Kierowca to też człowiek). Pager i zapraszamy na parking. Zrozumiałbym gdyby załadunek na bieżąco przy rampie czy coś ale to jest odpinka pełnej i pobranie pustej. Ta systemowość jest wbrew Człowiekowi czasami, tak jak bezsens,że po oddaniu kluczyków do auta nie możesz iluś godzin rozłożyć się na łóżku w swoim środowisku naturalnym jak zwierzę w swojej norze :) Poza tym reszta okej. Wrażenie takie,że amazony niemieckie podchodzą bardziej liberalnie,może dłużej funkcjonują i nie spuszczają się tak jak polskie. Czeskie to wogóle bajka. Normalności po prostu. Myślałem,że w korporacji jest dział przeznaczany na wdrażanie nowych,lepszych rozwiązań z zachowaniem bezpieczeństwa oczywiście ale no nie tu. Irracjonalne zasady ale cóż, to nie Kierowcy rozdają Karty. My mamy orać i wozić. Pozdro
-
Lena Naumenko ★★★★★
Szybkie pobieranie, wszystko jest w porządku. Jeśli potrzebujesz butów, zapytaj przy wejściu przy bramie, rozdają. Kawa, herbata, toaleta, przytulny pokój dla kierowców.
-
Sorin P ★★☆☆☆
Rozładunek zajmuje dużo czasu, zwłaszcza jeśli masz paczki (18 godzin) Poczekalnia z 5-6 krzesłami. Czekasz stojąc. Arogancki personel.
-
Никита Подпалов ★☆☆☆☆
Fu, niegrzeczny marszałek, zaczął mi mówić, że powinienem sam odciąć stalową plombę, po tym, jak szukała przecinaków do drutu przez 15 minut i wciąż znalazła i odgryzła mi tę plombę, próbowałem jej dać tę plombę , odpowiedziała mi niegrzecznie, mówią powiesić się ją potem znowu na przyczepie! Nie ma palarni, siedzę od 2 godzin i czekam na rozładunek 1/3 przyczepy wózków, które są na kołach, były ładowane w Niemczech przez 7 minut... Obrzydliwa reprezentacja wielkiej Amazonki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Alex Yarmo ★☆☆☆☆
Na pierwszym punkcie kontrolnym są bardzo chamscy, niemili dla kierowców.. Nie wiem dla wszystkich, czy nie, ale jak tylko usłyszą orientalny akcent, od razu są niegrzeczni. To się zdarza cały czas. To bardzo smutne widzieć i słyszeć to na Amazon (międzynarodowe przedsiębiorstwo)
-
Дмитрий Демехин ★★★★☆
Dość przyjazny personel, nikt nie prosi o kod QR, określają rampę według numeru ref. Poczekalnia dla kierowcy jest dobra, z toaletą i ekspresem do kawy. Na chłodnicy nie ma szklanek.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Wycieczki po Amazon?
Wycieczki po Amazon znajduje się przy Poznańska 1d, 62-080 Sady, Wielkopolskie, Polska
Jak można dotrzeć do Wycieczki po Amazon?
Do Wycieczki po Amazon można dotrzeć, korzystając z poniższego linku