Opinie

  1. Izabela Jakubiak ★★★★★

    Szybka wysyłka, towar zgodny z ofertą i eleganckie pakowanie w pudełku. Do tego świetnie prowadzony profil na Fb. Tak trzymać!

  2. Dagmara Polkowska ★★★★★

    Jeden z lepszych butików :) Pani Ola to profesjonalna i bardzo miła osoba- szybko odpowiada na wiadomości i co najlepsze potrafi doradzić "prosto z serca" tzn.nie wciska towaru na siłę tylko powie jak jest. Zwrot pieniędzy za zamówienie kiedyś miałam już na drugi dzień. Polecam wszystkim ten butik :)

  3. Aleksandra Kopczyk ★★★★★

    Serdecznie polecam zakupy w butiku! Ubrania w świetnej jakości i co najważniejsze przychodzą dokładnie takie jak na zdjęciu/filmiku, szeroki asortyment, mega miła i fachowa obsługa, z którą kontakt przez media społecznościowe jest bezproblemowy. Bardzo szybka wysyłka a ubrania przychodzą cudnie zapakowane i do tego karteczka z podziękowaniami za zakupy i pięknie ręcznie napisanym imieniem klienta - to się nazywa indywidualne podejście! Ps. Rolki na instagramie w wykonaniu Pani Oli są świetne, pozdrawiam :-)

  1. Klaudia Wicher ★★★★★

    Od ponad roku zamawiam różne ubrania z tej firmy. Sukienki to można powiedzieć ich specjalność. Świetna jakość, dobra cena i wzory, które są unikatowe. Zakładając sukienki filmy ubranco czuję się wyjątkowo i pięknie. Tutaj naprawdę można kupować w ciemno. Wysyłka jest zawsze pięknie zapakowana i ekspresowo wysłana. Właścicielka ma ogromne serce i zawsze służy poradą. Zawsze można napisać z pytaniem i nigdy się nie zostanie bez odpowiedzi. Szczerze polecam

  2. Katarzyna Gawryluk ★★★★☆

    Zamówiłam sukienkę susannę, krój super, pięknie zapakowana, szybka wysyłka to zalety, jednak jestem troszkę rozczarowana gdyż kolor na zdjęciu był żywy a pszyszla sukienka w kolorach pastelowych.

  3. Emilia Turcza ★☆☆☆☆

    Gdyby kiedyś komuś zdarzyło się nie odebranie paczki pobraniowej z jakiegokolwiek powodu, proszę uważać ponieważ sklep będzie się od Państwa domagał zwrotu za koszt wysyłki ( nawet wtedy kiedy wysyłka powyżej jakiejś kwoty była za darmo) i zwrotu za wysyłkę, w sposób mało elegancki. Ogólnie nie polecam, przez jedno nie odebranie paczki, firma skutecznie zniechęca do siebie klientów.

  1. katarzyna skrzypczak (KatarzynaS) ★★★★★

    Na razie 2 razy korzystałam z oferty. Sukienki są dobrej jakości, niektóre może różnią się rozmiarem, ale sklep bardzo szybko zwraca pieniądze za zwrot. Wysyłki również bardzo szybkie. Rzeczy ładne, każdy znajdzie coś dla siebie

  2. Kinga Glapa ★★★★★

    Sukienka bardzo ładna , dobrze wykonana z dobrej jakości materiałów, kontakt telefoniczny bez problemu , Pani przemiła doradziła w wyborze rozmiaru , dostawa expresowa , pięknie zapakowane , bardzo polecam , wszystko na 5 nawet 6

  3. Danuta Chrzempiec ★★★★★

    Bardzo polecam, ekspresowa wysyłka, jakość produktów wysoka. Płaszcz starannie obszyty, bez wystających nitek z genialnym składem. Sukienka pięknie się układa. Z czystym sumieniem: zamawiajcie!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Ubranco?

Ubranco znajduje się przy Krasickiego 1, 62-050 Mosina, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Ubranco?

Można skontaktować się z Ubranco pod numerem +48 798 441 339

Jak można dotrzeć do Ubranco?

Do Ubranco można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements