Szybka wysyłka, towar zgodny z ofertą i eleganckie pakowanie w pudełku. Do tego świetnie prowadzony profil na Fb. Tak trzymać!
Opinie
-
Izabela Jakubiak ★★★★★
-
Dagmara Polkowska ★★★★★
Jeden z lepszych butików :) Pani Ola to profesjonalna i bardzo miła osoba- szybko odpowiada na wiadomości i co najlepsze potrafi doradzić "prosto z serca" tzn.nie wciska towaru na siłę tylko powie jak jest. Zwrot pieniędzy za zamówienie kiedyś miałam już na drugi dzień. Polecam wszystkim ten butik :)
-
Aleksandra Kopczyk ★★★★★
Serdecznie polecam zakupy w butiku! Ubrania w świetnej jakości i co najważniejsze przychodzą dokładnie takie jak na zdjęciu/filmiku, szeroki asortyment, mega miła i fachowa obsługa, z którą kontakt przez media społecznościowe jest bezproblemowy. Bardzo szybka wysyłka a ubrania przychodzą cudnie zapakowane i do tego karteczka z podziękowaniami za zakupy i pięknie ręcznie napisanym imieniem klienta - to się nazywa indywidualne podejście! Ps. Rolki na instagramie w wykonaniu Pani Oli są świetne, pozdrawiam :-)
-
Klaudia Wicher ★★★★★
Od ponad roku zamawiam różne ubrania z tej firmy. Sukienki to można powiedzieć ich specjalność. Świetna jakość, dobra cena i wzory, które są unikatowe. Zakładając sukienki filmy ubranco czuję się wyjątkowo i pięknie. Tutaj naprawdę można kupować w ciemno. Wysyłka jest zawsze pięknie zapakowana i ekspresowo wysłana. Właścicielka ma ogromne serce i zawsze służy poradą. Zawsze można napisać z pytaniem i nigdy się nie zostanie bez odpowiedzi. Szczerze polecam
-
Katarzyna Gawryluk ★★★★☆
Zamówiłam sukienkę susannę, krój super, pięknie zapakowana, szybka wysyłka to zalety, jednak jestem troszkę rozczarowana gdyż kolor na zdjęciu był żywy a pszyszla sukienka w kolorach pastelowych.
-
Emilia Turcza ★☆☆☆☆
Gdyby kiedyś komuś zdarzyło się nie odebranie paczki pobraniowej z jakiegokolwiek powodu, proszę uważać ponieważ sklep będzie się od Państwa domagał zwrotu za koszt wysyłki ( nawet wtedy kiedy wysyłka powyżej jakiejś kwoty była za darmo) i zwrotu za wysyłkę, w sposób mało elegancki. Ogólnie nie polecam, przez jedno nie odebranie paczki, firma skutecznie zniechęca do siebie klientów.
-
katarzyna skrzypczak (KatarzynaS) ★★★★★
Na razie 2 razy korzystałam z oferty. Sukienki są dobrej jakości, niektóre może różnią się rozmiarem, ale sklep bardzo szybko zwraca pieniądze za zwrot. Wysyłki również bardzo szybkie. Rzeczy ładne, każdy znajdzie coś dla siebie
-
Kinga Glapa ★★★★★
Sukienka bardzo ładna , dobrze wykonana z dobrej jakości materiałów, kontakt telefoniczny bez problemu , Pani przemiła doradziła w wyborze rozmiaru , dostawa expresowa , pięknie zapakowane , bardzo polecam , wszystko na 5 nawet 6
-
Danuta Chrzempiec ★★★★★
Bardzo polecam, ekspresowa wysyłka, jakość produktów wysoka. Płaszcz starannie obszyty, bez wystających nitek z genialnym składem. Sukienka pięknie się układa. Z czystym sumieniem: zamawiajcie!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Ubranco?
Ubranco znajduje się przy Krasickiego 1, 62-050 Mosina, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Ubranco?
Można skontaktować się z Ubranco pod numerem +48 798 441 339
Jak można dotrzeć do Ubranco?
Do Ubranco można dotrzeć, korzystając z poniższego linku