Opinie

  1. Marcelina Koterba ★★★★★

    To moja trzecia ciąża prowadzona w ZIMMED. Dwie pierwsze były prowadzone przez Pana Profesora, a obecna przez dr Aleksandrę. Za każdym razem jestem bardzo zadowolona z opieki. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, życzliwość i indywidualne podejście do pacjentki. Mieszkam około 2 godziny drogi od Wrocławia i ani przez chwilę nie żałowałam dojazdów — wiem, że jestem w najlepszych rękach. Z całego serca polecam ZIMMED wszystkim przyszłym mamom.

  2. Sabina D. ★★☆☆☆

    Mam mieszane uczucia co do leczenia niepłodności. Dostałam namiary na profesora z polecenia. Po niespełna 2 latach starań o dziecko zwróciliśmy sie do niego o pomoc. Dojeżdżaliśmy z dość daleka wiec każda godzina opóźnienia byla dla nas dużym obciążeniem. Po ustaleniu planu i przepisaniu leków mieliśmy działać, ale niestety przyjmowane leki powodowały narastający ból, mimo ze opowiadałam o tym na wizytach zostało to zignorowane. Druga rzecz została pobrana cytologia z hpv, wyszedł niestety dodatni. Profesor na kartce napisal jaki lek powinnam przyjmować (Deflagyn) i tyle. Żadnych wskazówek jak dlugo i jakie kroki, czy i kiedy kontrola. Zrezygnowałam z dalszego leczenia u profesora. Po kilku wizytach u innego lekarza diagnoza endometrioza i andrometrioza, hpv w stadium cin2.

  3. Dominika Sroczyńska ★★★★★

    Do pani doktor Aleksandry Zimmer-Stelmach trafiłam z polecenia i nie żałuję . Jest to lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem, a kontakt z pacjentem jest dla niej naturalny i od początku wizyty można się poczuć w pełni zaopiekowaną. Całą ciążę czułam się bezpiecznie i nie bałam się zadawać pytań . Pani doktor zawsze odpowiadała szczegółowo, a podczas badań USG opisywała wszystko co robi i co możemy teraz zobaczyć na ekranie. Badania były wykonywane dokładnie i z pełną precyzją bez presji czasu. Udało się uchwycić kilka pięknych zdjęć na pamiątkę . Oboje z mężem polecamy Panią Aleksandrę Zimmer- Stelmach jako ginekologa oraz położnika ! Skorzystaliśmy również z możliwości zapisania się na zajęcia w Akademii Rodzicielstwa organizowanej przez ZimMed i to był strzał w 10!! Podczas 4 sobót odbyliśmy spotkania ze wszystkim specjalistami, którzy będą nam towarzyszyć w czasie ciąży, a także po porodzie . Zajęcia miały formę mieszaną, a więc oprócz wykładów , mogliśmy na specjalnych modelach noworodków przećwiczyć nowo poznaną wiedzę ( podnoszenie, przewijanie, odkładanie , odbijanie, RKO i wiele innych) oraz przećwiczyć pokazywane ćwiczenia dla mam na osobnej sali prezentowane nam przez fizjoterapeutę lub położną. W przypadku braku możliwości pojawienia się partnera lub partnerki na zajęciach istnieje możliwość połączenia się online, a po zakończonej Akademii Rodzicielstwa otrzymuje się skrypty oraz prezentacje z zajęć. Wszystko dobrze przemyślane i maksymalnie wykorzystany czas ! Polecam :)

  1. Kasia Tomczyk ★★★★★

    Jestem zachwycona prowadzeniem mojej ciąży. Całkowicie ufam Dr Zimmer-Stelmach. Na każdym badaniu dr robi bardzo dokładne USG na topowym sprzęcie, pokazując każdą żyłkę i strukturę rodzicom. Jest możliwość nagrania filmiku z badania USG. Owszem są opóźnienia (o których zawsze jestem informowana telefonicznie) ale wynika to z indywidualnego, rzetelnego podejścia do każdego pacjenta. Zdrowe serce mojej córki dr oceniała przez 20min a był to tylko jeden z elementow badania. Pełen profesjonalizm!

  2. Dorota Schutty ★★★★★

    Jestem pacjentką placówki Zimmed od roku. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu lekarzy, którzy tu pracują. Badania wykonywane są bardzo dokładnie, na nowoczesnym sprzęcie. Na wizycie wszystko jest tłumaczone, a pacjent może się poczuć w pełni zaopiekowany. Polecam wszystkim przyszłym pacjentom!

  3. Donia ★☆☆☆☆

    Pierwsza wizyta córki u ginekologa w tej klinice, która się nie odbyła. Brak jakiejkolwiek organizacji tej kliniki. Pomimo tego iż Panie (aż 3) w rejestracji wiedziały o znacznym opóźnieniu, ponad godzinnym. Nie poinformowały żadnego z siedzących pacjentów. Klinika ma bardzo małe pomieszczenie- poczekalnię, przez co jest brak jakiejkolwiek intymności dla pacjenta. W naszej obecności podczas oczekiwania na wizytę karty pacjentów były uzupełniane przez panie rejestratorki na głos (GDZIE RODO???) W naszej obecności również ważono ciężarna pacjentkę, mierzono jej ciśnienie a w trakcie tego całego galimatiasu z gabinetu wybiegł doktor okulista z kroplami dla swojej pacjentki i zakrapiał jej oczy w poczekalni wśród innych wielu pacjentów (12). Brak jakiegokolwiek komfortu. Panie rejestratorki rozbawione swoimi prywatnymi sprawami wręcz mocno się irytowały kiedy nadchodzili kolejni pacjenci i nie potrafili sobie otworzyć drzwi do kliniki (zamontowany jest jakiś przycisk/domofon przez co ludzie są mocno zdezorientowani i nie wiedzą jak otworzyć sobie drzwi) Ogólnie do dr.Anny Rosner-Tenerowicz sie nie dostałyśmy bowiem dalsze oczekiwanie w tak nie przyjemnej atmosferze było nie do zniesienia. Podkreślam że miała to być pierwsza wizyta w życiu mojej córki u ginekologa i wszelkie opóźnienie generowało dodatkowy stres. Nie polecam tego miejsca ze względu na brak intymności i komfortu. Część pacjentek oczekiwała na swoją wizytę poza gabinetem, na dworze. Po tym jak podeszłam zapytać o opóźnienie to panie w rejestracji wręcz pretensjonalnie odpowiedziały ze owszem, jest opóźnienie i nie widziały w tym problemu. Podsumowując to zmarnowałam czas, pieniądze na dojazd (nie jestem z Wrocławia) ale przede wszystkim zafundowałam nie potrzebny stres mojemu dziecku. Poziom obsługi pacjenta, intymności, komfortu i kultury osobistej pozostawia wiele do życzenia.

  1. Anna Krupa ★★★★★

    Jestem regularną pacjentką tej placówki od października 2022. Wizyty bywają opóźnione, ale to tylko przez indywidualne podejście do pacjenta. Lekarz nie przyjmuje co do minuty ze względu na niesamowicie skrupulatne badania które zawsze miałam wykonywane. Warto chwile poczekać ale mieć pewność że lekarz poświęci pacjentowi tyle czasu ile niezbędne. Wszyscy są niesamowicie empatyczni, pomocni. Lekarze (miała przyjemność poznać dwie Panie doktor z tej placówki) mają niesamowitą wiedzę i umiejętności co w połączeniu z empatią tworzy naprawdę profesjonalną opiekę. Szczerze polecam to miejsce.

  2. Dominika Młyńczak ★★★★★

    3 ciąże, wszystkie ogromna zasługa profesora Zimmera. Gdybym miała sprawiedliwie ocenić, to 5 gwiazdek to stanowczo za mało. Wdzięczna do końca życia i jeden dzień dłużej, za wszystko. Również wspaniała ocena dla Pań z recepcji. Pozdrawiam serdecznie

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres ZimMed - Centrum Medyczne?

ZimMed - Centrum Medyczne znajduje się przy aleja Wiśniowa 83B, Krzyki, 53-126 Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do ZimMed - Centrum Medyczne?

Można skontaktować się z ZimMed - Centrum Medyczne pod numerem +48 717 835 656

Jak można dotrzeć do ZimMed - Centrum Medyczne?

Do ZimMed - Centrum Medyczne można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements