Opinie

  1. Honorata Dobrucka ★★★★★

    W niedzielę , zorganizowaliśmy z naszej wioski wyjazd na Bednary. Dziękuję firmie Wawrzynowicz jak też miłemu kierowcy za miłą obsługę oraz ogarnięcie naszej wesołej gromadki. Polecam

  2. Mikołaj ★★★★★

    Świetna obsługa, profesjonalne doradztwo i perfekcyjnie zorganizowany wyjazd wakacyjny – wszystko na najwyższym poziomie, polecam z całego serca!

  3. Alfa Komin ★★★★★

    Firma godna polecenia. Współpraca odbyła się w bardzo dobrej atmosferze.

  1. Klaudia Kopaczewska ★★★★★

    Wybraliśmy się na wycieczkę z przedszkola, dzięki Panu Sławkowi podróż minęła nam w cudownej atmosferze. Fantastycznie przywitał się z dziećmi, przez całą podróż mogliśmy słuchać i śpiewać dziecięcych utworów. Dziękujemy za mile spędzony czas! Pan Sławek człowiek o wielkim sercu dla małych dzieci. ♥️

  2. Inka Owsianna ★★★☆☆

    Absolutnie nie polecam tej firmy jako PRZEWOŹNIKA. Trasa Śrem - Folgaria (Włochy) - styczeń 2025. Wstępnie podróż miała trwać ok 15h. Skończyło się na 19 godzinach. Z czego około 17 godzin w temperaturze, w której ludzie ubierali kurtki, czapki i rękawiczki. Mniej więcej godzinę po wyjeździe ze Śremu temperatura w autobusie drastycznie spadła i było po prostu okrutnie zimo. Nie wiem ile razy uczestnicy tej wyprawy prosili kierowców o jakąkolwiek reakcję. Przy moim piątym podejściu do kierowców i pytaniu co się dzieje i czy mogą naprawić ogrzewanie zadałam pytanie czy w ogóle są oni Polakami i rozumieją polski język. Nie usłyszałam NIC! Kierowcy nie odzywali się absolutnie do nikogo. ZERO JAKIEKOLWIEK REAKCJI. Gburowatość, arogancja… Z takim podejściem do innego człowieka nie spotkałam się chyba nigdy. W autobusie było wiele dzieci, które budziły się w nocy podczas jazdy i po prostu płakały, że im zimno. Nie pomagały kurtki, czapki czy koce. Niestety po przyjeździe do Włoch spora część dzieci się rozchorowała i była zmuszona zrezygnować z jazdy na nartach. Autobus przez tydzień stał pod hotelem i codziennie kierowcy coś przy nim majstrowali ale oczywiście jak padały jakieś pytania odnoście ogrzewania, odpowiedź była żadna. Po tygodniu przyszedł czas na powrót z Włoch do Śremu. Dwa dni przed wyjazdem postanowiłam zadzwonić do siedziby firmy i dopytać czy autobus w drodze powrotnej będzie sprawny. Usłyszałam, że kierowcy nie zgłaszali w firmie, że jest awaria autobusu. I nagle, chwilę po moim telefonie do firmy, autobus ruszył w jakąś nieznaną podróż. Kolejnego dnia otrzymałam telefon z firmy, że autobus jest sprawny. Podróż powrotna na szczęście przebiegła w normalnej temperaturze. I teraz pytanie. Czy autobus był sprawny w dzień wyjazdu? Czy kierowcy nie potrafią obsługiwać ogrzewania? Prawdy nie dowiem się pewnie nigdy. W tej całej sytuacji najgorsze jest zachowanie kierowców i ich totalna arogancja. Rozumiem, że awaria może zdarzyć się zawsze, że to tylko sprzęt i nie mamy na niektóre rzeczy wpływu. Zabrakło ciut empatii i powiedzenia chociażby „proszę państwa, mamy awarię, nie możemy sobie z nią poradzić, przepraszamy, prosimy o wyrozumiałość, staramy się żeby było ok.” Choć ciut poczucia dla uczestników, że nie jesteśmy workiem ziemniaków przewożonym na przyczepie. A na koniec wisienka na torcie. Kierowcy na postojach palą papierosy i ich pety wspaniale lądują dosłownie pod drzwiami autobusu. Śmietnik kilka metrów dalej ale kierowca ostentacyjne rzuca peta na ziemię. W takiej sytuacji zastanawiam się czy w swoim domu też rzucają te pety na podłogę. Takie zachowanie jest dla mnie szczytem chamstwa i braku kultury. Jedyny czynnik, który zawiódł podczas całej tej podróży to człowiek. Mam ogromną nadzieję, że osoba decyzyjna w tej firmie coś zrozumie i wyciągnie wnioski z tej sytuacji. EDIT Po dodaniu opinii zadzwonił do mnie właściciel firmy, który bardzo przeprosił za zaistaniałą sytuację. Bardzo doceniam ten fakt! Stąd zmiana ilości „gwiazdek” z jednej na cztery. Ale sytuacja opisana poniżej niestety miała miejsce. Podkreślam, że chodziło o wynajęcie autobusu a organizatorem całego wyjazdu była osoba prywatna, która skorzystała z wynajęcia autobusu.

  3. Ania Szy ★★★★★

    Polecam. Byłam wielokrotnie na różnych wycieczka, programy zawsze ciekawe, miła obsługa, świetne hotele i mili kierowcy.

  1. abyczynska ★★★★★

    Super firma, punktualna i rzetelna. Specjalne podziękowania dla Pana Mirosława B który zawsze znajdzie satysfakcjonujące wyjście z trudnych sytuaci.

  2. Jacek Kolodziej ★★★★★

    Dziś wróciłem z czwartego wyjazdu z Biurem podróży Wawrzynowicz. Szczerze polecam, świetna organizacja, czyste i wygodne autokary, ceny bardzo przystępne. Pozdrawiam serdecznie pilota p. Marysie i kierownice Pana Tadzia. Do zobaczenia.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Biuro Podróży Wawrzynowicz?

Biuro Podróży Wawrzynowicz znajduje się przy Dezyderego Chłapowskiego 26, 63-100 Śrem, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Biuro Podróży Wawrzynowicz?

Można skontaktować się z Biuro Podróży Wawrzynowicz pod numerem +48 612 828 743

Jak można dotrzeć do Biuro Podróży Wawrzynowicz?

Do Biuro Podróży Wawrzynowicz można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements