Opinie

  1. Karol Stenka ★☆☆☆☆

    Basen jest zamknięty do godziny 17 dla klientów indywidualnych.Wszystkie tory są zajęte przez szkoły pływackie.Przy kasie nikt o tym nie informuje.Przychodzac ma basen można sobie powiedzieć w saunie o ile nie jest zajęta lub z jacuzzi jeśli jest wolne miejsce.Jestem ciekaw co zrobiliby panowie ratownicy jeśli nie zgodziłbym się opuścić basenu.Pani przy kasie nie chciała oddać pieniedzy za 5 minutowy pobyt.Byla to moja druga i ostatnia wizyta w tym obiekcie.

  2. Marek Xxx ★★★★☆

    Basen jest fajny szczególnie sauny jedynie co by mogli poprawić to wydłużenie pracy basenu

  3. Przemysław Kwiatkowski ★★★☆☆

    Jest ok choć ewidentnie wymaga infrastruktura i wyposażenie odświeżenia. Porażką są godziny otwarcia w lecie czyli od godz. 13 w dniu robocze. Zarządzający chyba nie zauważają że są wakacje.

  1. Łukasz Pawlak ★☆☆☆☆

    Obsługa katastrofa. Szafki ledwo co działają. Statsznie zatłoczony basen. O saunie niemalże można zapomnieć.. Na kartę multisport plus brak możliwości przedłużenia na kolejną godzinę. Od 10 lat zero remontów. Nie polecam.

  2. Kuba Bogusiewicz ★★★★★

    Czysta woda, nie wali chlorem, jedyny minus to to że w jacuzzi jest zimniej niż w rekreacyjnym

  3. KoniczynkaAga ★★★★★

    Bardzo fajne miejsce, można miło spędzić czas z dzieciakami. Polecam

  1. Wojtek Sielicki ★☆☆☆☆

    Witam dałem jedną gwiazdkę tylko ze względu na miłe Panie w kasie. Co nie mogę powiedzieć o ratownikach z dnia 21.02.23r. Tego dnia pełniące obowiązki ratownika pozostawiają wiele do życzenia. Mianowicie panowie są aroganccy, wulgarni w stosunku do dzieci zostały zrobione zdjęcia, które posłużą do złożenia na te osoby skargi w odpowiednich organach. Chciałem poinformować że moja rodzina była stałym bywalcem na tym ośrodku do dnia dzisiejszego.

  2. Marcin Marcin ★★★☆☆

    Miejski basen OSIR nie prezentuje najlepszej jakości. Zwykle jest dużo ludzi, więc trudno się pływa w kilka osób na jednym torze. Sauna jeżeli działa, to jest również przepełniona, gdyż działa od 17, więc jest mało czasu a dużo ludzi chce skorzystać. Duży minus że nie ma marginesu czasu na przebranie, ucieka 10 minut.

  3. Adam Dolat ★☆☆☆☆

    Wielka tragedia!!! Prysznice nie działają!!! Z trzech saun tylko jedna czynna i to nie zawsze. Tory pozajmowane przez uczących się pływać.A mój abonament mogę sobie na ścianie powiesić. Brawo pani dyrektor Skrzypczak tak trzymać a zostaną tylko dzieci na naukę pływania, a może o to chodzi?

  1. pawel winiarski ★★★★☆

    W skład tego basenu publicznego wchodzi duża pływalnia, brodzik dla dzieci i dorosłych wyposażony w kaskady i hydromasaże, jacuzzi oraz saune. Najlepszy basen w mieście.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Basen DELFINEK Legnica?

Basen DELFINEK Legnica znajduje się przy Polarna 1, 59-220 Legnica, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Basen DELFINEK Legnica?

Można skontaktować się z Basen DELFINEK Legnica pod numerem +48 767 231 538

Jak można dotrzeć do Basen DELFINEK Legnica?

Do Basen DELFINEK Legnica można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements