Panie z recepcji powinny być zwolnione ze stanowisk. Telefonów nie odbierają, są opryskliwe, chamskie, wredne. Siedzą tam jak za karę, obgadują pacjentów przy innych pacjentach. Gdzie tam jakąkolwiek etyka pracy. W prywatnej przychodni nie przepracowałyby jednego dnia z takim podejściem do pacjenta
Zdjęcia
Opinie
-
Who Knows ★☆☆☆☆
-
Alicja Kopaczewska ★★★★★
Tą drogą chcę bardzo podziękować Paniom w rejestracji ,Paniom które dają zastrzyki, pobierają krew, za profesjonalizm , za miłe podejście do pacjenta i za uśmiech Równocześnie życzę dużo zdrówka i wyrozumiałych pacjentów Serdecznie pozdrawiam Kopaczewska Alicja
-
Blitzy ★☆☆☆☆
Rejestracja najgorsza jaka mogłaby być, nie polecam tej placówki, na rejestracji pracują sami chamscy ludzie, tfu
-
Dawid Gołdyn ★☆☆☆☆
Panie w rejestracji to jakakiś dramat. Nie mają szacunku do drugiej osoby. Są bardzo opryskliwe i chamskie. Osoba ktora próbuje się zarejestrować stoi przy okienku i jest olewana bo Panie śmieją się z koleżankami. To jest jakieś nieporozumienie. Dziwię się osobie odpowiedzialnej za tą placówkę ktora nic z tym nie robi a widzę ze problem nie jest od dziś.
-
Mrs Ava ★☆☆☆☆
Nie można się dodzwonić przed rejestracją. Całą godzinę siedziała na linii telefonicznej w trybie gotowości. Kolejka infolinii nie przesunęła się o 1 osobę. Okropna praca recepcji!
-
Regina Rataj ★☆☆☆☆
5 stycznia dzwoniłam na nr 71 798 28 46 aby dowiedzieć się o szczepienie na grypę (szczepionkę już zakupiłam). Otrzymałam odpowiedź, że szczepienia odbywają się raz w tygodniu we wtorki od godziny 14 do 18. Przyszłam w najbliższy wtorek tj 10-go a pani w punkcie szczepień pyta czy ja sobie wyobrażam, że tak z marszu mnie zaszczepią beż oczekiwania. Więc czekam. Ile nie wiadomo.
-
Marek Cr ★☆☆☆☆
Dzwon na rejestracje. Nikt nie odbiera. Idz z goraczka do przychodni sie zarejestrowac. 3 pielegniarki z kawa. Jedna pracuje bo jest w trakcie szkolenia. Telefony wyciszone leza na biurkach. I tak juz od lat.
-
Pat Ka ★☆☆☆☆
Nie ważne o której próbujesz dokonać rejestracji telefonicznej - nikt nie odbiera. Przyjeżdżasz zarejestrowac się na miejscu - siedzi 5 pań, a przy okienku nikogo! Niech jakiś przełożony się za to weźmie, są ludzie którym chce się pracować, może czas pomyśleć o zmianie...
-
Agnieszka G ★☆☆☆☆
Przychodnia masakra mało, że rzadko kiedy dodzwonić się i gdzie bo nikt nie raczy od odebrać telefonu najlepsze to jest to jesteś pierwsza w kolejce po 30 minutach słuchania sekretarki a tu nagle cię wywala bo za długi czas oczekiwania i od nowa. Dr Szymańska jedna wielka porażka godzinę czekania w kolejce wchodzisz i dowiadujesz się że nic mi się nie należy. Na cholerę cokolwiek płacimy jeśli wszystkie badania musimy robić prywatnie. Chirurg zlecił mi zrobienie wyników przed operacją A ona mówi że one są niepotrzebne i mi nie wystawi toż to szok.
-
Na Sygnale ★☆☆☆☆
Dzisiaj od godziny 16 dzwoniłem aby zapytać się kiedy mam termin wizyty u lekarza. Byłem dziesiąty w kolejce a gdy byłem pierwszy to mnie rozłączyło i tak w kółko do godziny 18:30 aż łaskawie odebrano telefon. Ponadto za każdym razem, gdy chcę się zarejestrować do lekarza to terminy są co najmniej na za 7 dni akurat tym razem czekałem 9 dni na wizytę. Skandal nawet we Wrocławiu się nie czeka tyle na lekarza POZ
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Przychodnia ul.Hallera?
Przychodnia ul.Hallera znajduje się przy 56-409 Oleśnica, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Przychodnia ul.Hallera?
Można skontaktować się z Przychodnia ul.Hallera pod numerem +48 717 982 846
Jak można dotrzeć do Przychodnia ul.Hallera?
Do Przychodnia ul.Hallera można dotrzeć, korzystając z poniższego linku