Nie mam zastrzeżeń do zakresu pracy oraz kompetencji lekarzy. Zawsze czuję się przez nich profesjonalnie zaopiekowana. Jednak praca recepcji pozostawia bardzo dużo do życzenia. Panie są głośne. Robią zamieszanie. Opowiadają prywatne historie na tyle głośno, że na końcu korytarza wszystko słychać. Już nie wspominając o tym, że od czasu do czasu wymsknie się wulgaryzm. Korzystam regularnie z tej placówki i niestety po raz kolejny mam takie samo negatywne odczucie. Miejsce dla potencjalnie chorych osób nie powinno mieć takich osób na pierwszej lini.
Zdjęcia
Opinie
-
Ann S ★★★☆☆
-
Анна Сидоренко ★★★★★
Miałam problemy ze skórą na policzkach zaczerwienienia, stany zapalne i widoczne czerwone naczynka. Wcześniejsze wizyty u lekarzy kończyły się jedynie stratą czasu i pieniędzy, a przez długie lata nie mogłam wyleczyć ani nawet zmniejszyć zaczerwienienia. Chciałabym serdecznie podziękować doktor Ziniuk Irynie, która mi pomogła i postawiła właściwą diagnozę — trądzik różowaty (rosacea). Dzięki jej pomocy udało mi się znacząco zminimalizować zaczerwienienie, otrzymałam wiele cennych informacji dotyczących pielęgnacji domowej i zaczęłam lepiej rozumieć swoją skórę. To bardzo empatyczna, życzliwa i kompetentna lekarka, której naprawdę można zaufać. Z całego serca polecam!
-
Marlena S ★★☆☆☆
Jestem bardzo rozczarowania podejściem pani internistki, która po otrzymaniu informacji o 3 dolegliwościach, jedną zbagatelizowała (za to tematem poważnie zajęła się moja stała inna pani doktor nie-internistka), drugą i trzecią zbadała "fizycznie" po czym zleciła wykonanie badań - jednak nie wypisała skierowania. Badania miałam wykonać w ramach własnego abonamentu - czyli badanie na życzenie, które przysługuje w ramach pakietu 1x w roku.
-
Julia Twardowska ★☆☆☆☆
To jest żart a nie opieka medyczna, jeśli umawiam się do ginekologa to oczekuję pełnego badania z cytologią jeśli mam pakiet premium. Zależało mi na wizycie, ale jeśli mam do niej dopłacać za naprawdę podstawowe rzeczy, to wolałam ją odwołać i nie tracić czasu na zwykłą rozmowę z lekarzem, mogę iść na NFZ. Nie polecam Medicoveru, nie dość, że osobom z pakietem jest naprawdę ciężko, żeby się umówić na jakąkolwiek wizytę, to jeszcze "lepsze", popołudniowe terminy są trzymane dla klientów prywatnych, a nie są ogólnodostępne. Zdecydujcie się, czy świadczycie usługi medyczne, czy nie.
-
Mariusz Potaczała ★★★★★
Medycyna pracy. Wszystko szybko i sprawnie. Przyszedłem na umówioną godzinę, po 35 minutach wyszedłem ze wszystkimi badaniami, brak kolejek, praktycznie wszystkie badania zrobione w jednym gabinecie. Polecam, pierwszy raz spotkałem z tak szybkim zaliczeniem medycyny pracy.
-
Mirek Las ★★★★★
Miałem okazję odbyć w Medi Partner badania z medycyny pracy. Po wcześniejszym, telefonicznym umówieniu wizyty, wszystko odbyło się zgodnie z tym, co ustaliłem podczas rejestracji. Wizyta w 3 gabinetach (badanie wzroku u okulisty + pomiar ciśnienia w zabiegowym + badanie u lekarza zajmującego się medycyną pracy) potrwała około godziny. Obsługa w recepcji jak i sami lekarze byli mili. Przed kolejnymi gabinetami musiałem kilka minut poczekać.
-
Daniel T. ★☆☆☆☆
Badania wstępne do pracy, czas oczekiwania na badanie 1,5h w pełnej poczekalni, w tym wśród ludzi chorych w środku sezonu grypowego. Gorzej niż w państwowej służbie zdrowia, odradzam.
-
Ela C-T ★★★★☆
Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Od samego wejścia witają uśmiechnięci pracownicy rejestracji. Miałam okazję skorzystać z pomocy dwóch lekarzy i za każdym razem byłam bardzo zadowolona. Wiele spraw można załatwić telefonicznie. Polecam.
-
See Moon ★☆☆☆☆
Zaprawdę powiadam, nie ważcie się przyjść do tej placówki, uprzednio zapominając zabrać z domu dowodu osobistego. Pani pracująca na recepcji bez kawałka plastiku ze zdjęciem nie jest w stanie potwierdzić tożsamości, mimo chęci podania peselu i numeru karty medicover. Zero chęci wsparcia lub próby rozwiązania tematu, spytania o dane z karty dzięki którym mógłbym UWIARYGODNIĆ, że ja to ja, a nie jakiś złodziej tożsamości łaszący się na 15-minutową wizytę u internisty :). Co ciekawe, cała sytuacja nie miała by miejsca, gdybym ze względu na korki nie spóźnił się około 7 minut na wizytę. Wówczas po prostu potwierdziłbym wizytę przy urządzeniu służącym do tego, używając właśnie numery karty, lub pesel. Nie rozumiem więc, dlaczego te dane wystarczą monitorkowi, a Pani z recepcji nie? Dlaczego w innych placówkach (globis, tarasy grabiszyńskie) takie sytuacje nie miały miejsca, gdy przychodziłem bez dowodu? Mam poczucie, że była to po prostu niechęć pomocy wieloletniemu klientowi, co pozostawia negatywne wrażenie w tejże placówce.
-
Olivier Olivier ★☆☆☆☆
Jestem klientem Medicover od 2 miesięcy. Przeszedłem z PZU. Żałuję. Oczekiwałem 31 dni na wizytę u neurologa. Wizytę odwołano na 10 minut przed planowana godzina wizyty. Poinformowano, że ktoś się skontaktuje w celu umówienia nowej wizyty. 8 dni minęło i nikt się nie odezwał. Placówka wysłała błędnie wypełniony formularz. Mija 40 dni zdążyłem opłacić pakiet dwukrotnie czyli na sumę 380 zł i nie mogę do tej pory skorzystać, gdyż do 6 lipca BRAK TERMINÓW i nikt nie czuję się w obowiązku że mną kontaktować i ustalać szybszego terminu. Prywatna opieka medyczna gorsza niż opieka na NFZ. Nie polecam. Konsultant na infolinii również mocno niekompetentny. Całość oceniam na ODRADZAM.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Centrum Medyczne Medicover Sienkiewicza | Wrocław?
Centrum Medyczne Medicover Sienkiewicza | Wrocław znajduje się przy Sienkiewicza 34a, Śródmieście, 50-335 Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Centrum Medyczne Medicover Sienkiewicza | Wrocław?
Można skontaktować się z Centrum Medyczne Medicover Sienkiewicza | Wrocław pod numerem +48 500 900 500
Jak można dotrzeć do Centrum Medyczne Medicover Sienkiewicza | Wrocław?
Do Centrum Medyczne Medicover Sienkiewicza | Wrocław można dotrzeć, korzystając z poniższego linku