Opinie

  1. Vitalii Zaiets ★☆☆☆☆

    Absolutnie nie polecam ! Nie wiem po co tam pracują ! Przyszliśmy dzieckiem drugi raz i zero pomocy ! Tylko z pani ust powiedziano “ musicie jechać na Marciniaka lub do Legnicy na sor “ W czym polega ich praca i ich pomoc ?

  2. Bozena Z ★☆☆☆☆

    Z wlasnego doswiadczenia nie polecam. Nawet jedna gwiazdka to za duzo. Wiecej empatii nastepnym razem pani doktor. Pomoc uzyskalam dopiero w aptece, gdzie powiedziano mi co moge zrobic.

  3. Dominika Piechota ★★★★★

    Wczoraj, wieczorem miałam okazję korzystać z nocnej opieki, przyjęła nas doktor Anna, jestem bardzo miło zskoczona przebiegiem wizyty, Pani doktor bardzo fachowo zajęła się moim dzieckiem, profesjonalne podejście do pacjenta oraz empatia doktor Anny. Wizyta przebiegla w bardzo miłej atmosferze, krótki czas oczekiwania na lekarza. Dziękuję i pozdrawiam.

  1. Weronika Becheba ★☆☆☆☆

    Bylismy raz i nigdy wiecej! Trafilismy na bardzo wredna babę bo nie mozna jej nazwac lekarzem,ani pania doktor! Nie wiem kto przyjmuje takie osoby do pracy z ludzmi,dziecmi.... Powinna zmienic swoj zawod najlepiej na lopate i do gnoju,a nie do ludzi!Zero kultury!!!!!;przyjmuje ludzi jak za kare!Nie dość,ze nie zbadala dziecka to wymyslila chorobe ktorej dziecko nie mialo.Nawet nie sluchala objawow tylko przerwala w trakcie nasmiewajac sie!!!(Wyszlismy stamtad oczywiscie udajac sie do innego lekarza,ktory bardzo dokladnie zbadal dziecko i przepisal odpowoednie leki i mial podejscie do dziecka przede wszystkim) Nie polecam!

  2. Anna Musielak ★☆☆☆☆

    Pani dr.Papuszka nie powinna już dawno leczyć a już w szczególności dzieci. Bardzo niemiła, chamska i ogólnie z negatywnym nastawieniem do pacjenta już na starcie. Po tym jak wepchała patyczek do gardła(pomimo próśb żeby tego nie robiła)dziecko prawie zwymiotowało, popłakało się, co było normalną reakcją. Pani doktor nakrzyczała że jak się nie da zbadać, to niech sobie idzie do innego lekarza, bo ona nie musi go leczyć!!! Dramat! Strach o cokolwiek zapytać bo od razu krzyczy, jak ktoś pracuje za karę to takie są efekty. Omijać gabinety gdzie ta osoba udaje, że leczy!! Zdecydowanie nie polecam wizyt podczas dyżurów tej Pani. Jedyny plus to Pani w rejestracji, miła, pomocna i empatyczna.

  3. Alicja Marszałek ★☆☆☆☆

    Lekarz która przyjmuje w tej placówce chyba bardziej potrzebuje pomocy niż pacjentka która się do niej zgłosiła ..sprawiała wrażenie osoby do której w ogóle nie docierało z jakim problemem zgłosiła się pacjentka ...pani w rejestracji okazała się bardziej pomocna i udzielila nam w miły spokojny sposób wskazówki gdzie mamy się udać z naszą bliska osoba która potrzebowała pomocy.

  1. Natasza ★☆☆☆☆

    Ocena na 0....... Czekając do godziny 18.05 osoba która potrzebuje konsultacji lekarskiej, nie otrzymuje tej pomocy ponieważ powodem jest brak lekarza na dzisiejszym dyżurze....... Czas coś zmienić żeby człowiek potrzebujący otrzymał pomoc od lekarzy........

  2. Barbara B ★☆☆☆☆

    Doktor Grażyna która przyjęła mojego członka rodziny chyba minęła się z powołaniem. Doktor opryskliwa, badanie wykonane nie dokładnie i bez rękawiczek ochronnych. W domu ostatecznie musieliśmy wezwać pogotowie nie otrzymaliśmy nawet odorobiny pomocy i same pretensje.

  3. Joanna Boczar ★☆☆☆☆

    Po odebraniu telefonu pani w rejestracji odpowiada na pytanie "Czy można przyjść teraz na wizytę?" - "BO CO". Niestety, zachowanie poniżej pasa. I lekarza i pani w rejestracji. Koszmar, brak profesjonalizmu, podejście okropne.

  1. Monika Błaszczyk ★★★★★

    Byłam z moim tatą , z powodu bardzo wysokiego ciśnienia. Dawno nie spotkałam się z tak fachową , skuteczną i miłą obsługą !!!!! 100 % profesjonalizmu !!!!! Dziękuję za pomoc !

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Izba Przyjęć?

Izba Przyjęć znajduje się przy Kolejowa 16 A, 55-300 Środa Śląska, Dolnośląskie, Polska

Jak można dotrzeć do Izba Przyjęć?

Do Izba Przyjęć można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements