Opinie

  1. Monika Pe ★☆☆☆☆

    Czy do państwa można się w jakiś sposób dodzwonić? Obydwa numery nieustannie są zajęte. Od kilku dni próbuje się skontaktować, bezskutecznie.

  2. marta zylinska ★★★★☆

    Zabieg laser EVLT i wizyta przebiegła bez problemu, profesjonalny zespół , jedyne uwagi poprawa usługi BOP obsługi pacjenta i problem z dodzwonieniem się .Maile i formularze zgłoszeniowe bez odpowiedzi …(

  3. Piotr Sierzputowski ★☆☆☆☆

    Stawki za wizytę nie zgadzają się z cennikiem na znanym lekarzu. Po wizycie rachunek okazuje się istotnie wyższy. Znany lekarz, jest to aplikacja za pośrednictwem której rejestrują Państwo pacjentów i w żadnym wypadku nie może zostać uznana przez Państwa za przypadkową stronę. Jestem jedynie zawiedziony brakiem proklienckiej postawy w tym przypadku. Jest to sprzeczne z Państwa aspiracjami do miana renomowanej placówki medycznej.

  1. Stasia Jon ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z wizyty w ArsMedis.Pan Dr Andrzej Korta ,przemiły i bardzo profesjonalny kardiolog sprawił, że nie straciłam wiary w bezinteresowność niesienia pomocy pacjentowi przez lekarza. Pan Dr to wspaniały człowiek. Czuję się zaopiekowana i pełna nadziei, że moje problemy znikną. Dziękuję

  2. Jan Dabrowski ★☆☆☆☆

    Nikomu nie polecam. Zabieg powiek wykonany przez pania dr.Luniewska to katastrofa.Podczas zabiegu pani doktor caly czas byla zajeta prywatnymi plotkami z asystentka, zamiast skoncentrowac sie na zabiegu i efekt jest katastrofalny. Co prawda na konsultacji pozabiegowej pani doktor przyznala slowami" no za bardzo to mi nie wyszlo", ale pacjentowi to nic nie daje. Korespondecja z dyrektorem kliniki panem Markiem Jozwickim na temat rozwiazania problemu to jak rozowa ze sciana, tlumaczenia pana dyrektora to poziom przedszkolny, dyletancja do kwadratu. Faktury za zabieg nie otrzymalem mimo wielokrotnych prosb. Tlumaczenie pana dyrektora " nie odebrane dokumenty finansowe sa niszczone". Moze nalezaloby wlaczyc Urzad skarbowy?

  3. ill nov ★★★★★

    Całą rodziną korzystamy z usług kliniki od 5 lat i jesteśmy bardzo zadowoleni.

  1. Izabela Bryza ★★★★★

    Od kilku lat przychodzę do kliniki na wizyty do endokrynologa. Pani doktor fachowiec w swojej dziedzinie, znajdzie czas dla swojego pacjenta, na każde zadane pytanie odpowie rzetelnie. A Panie w rejestracji zawsze mile i uprzejme. Do tego o każdej wizycie przypomną a jeśli nie może się odbyć dzwonią i informują o tym fakcie z wyprzedzeniem ;) Serdecznie polecam klinikę ;)

  2. Jerzy Wypych ★☆☆☆☆

    Dzień dobry, czy mogą Państwo w końcu zająć się naprawą instalacji elektrycznej/wentylacyjnej, której ciągły metaliczny dźwięk zatruwa życie mieszkańców całego podwórka? Sprawa była zgłaszana do Państwa kilkukrotnie (osobiście 4, wiem też o innych sąsiadach i interwencjach) i zapewniano nas o poinformowaniu dyrektora i naprawie. Dlaczego to trwa już kolejny miesiąc?

  3. Ivone Wlodarczyk ★☆☆☆☆

    Umawianie się na konkretny dzień i godzinę w tej klinice to kpina. Pacjent umawia się na dany dzień, traci swój czas i pieniądze żeby dojechać do kliniki, po czym okazuje się że jednak nie mają dla niego czasu (po tym jak sami go umówili na tą godzinę i dzień). Umawiają go na następny dzień, tym razem już mają dla niego czas ale lekarka spóźnia się 40 min dobrze wiedząc ze ma umówionego pacjenta. Pani recepcjonistka jest chyba tylko do dekoracji bo nawet nie jest w stanie odpowiedzieć jak pacjent wychodzi i mówi ‚dziękuję, do widzenia’. Jak na prywatną klinikę to poziom obsługi bardzo niski.

  1. Piotr Kondratowicz ★★★★★

    Szanowni Państwo, tak profesjonalnej opieki chciałbym życzyć każdemu. W Centrum pracują najwyższej klasy specjaliści- profesjonaliści, którzy swoją wiedzą, doświadczeniem, empatią i życzliwością, mogliby obdzielić pół świata! Proszę Państwa, od pierwszej rozmowy telefonicznej, poprzez kwalifikację do zabiegu, zabieg, usunięcie szwów- profesjonalizm na najwyższym poziomie!!! Wszystkim Pracownikom, Właścicielom "ArsMedis", dziękuję i życzę sukcesów! Proszę się nie zmieniać, bo ideału nie powinno się poprawiać!!! Trwajcie!!!! Dziękuję. Piotrek

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Centrum Medyczne ArsMedis?

Centrum Medyczne ArsMedis znajduje się przy Wyszyńskiego 110, Śródmieście, 50-307 Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Centrum Medyczne ArsMedis?

Można skontaktować się z Centrum Medyczne ArsMedis pod numerem +48 717 555 110

Jak można dotrzeć do Centrum Medyczne ArsMedis?

Do Centrum Medyczne ArsMedis można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements