Wiosną 2024 wykonano mi w szpitalu zabieg artroskopii stawu skokowego. Wg zapowiedzi miałem powrócić do pełnej sprawności i zwiększać aktywność więc jesienią tego samego roku zacząłem uprawiać umiarkowany sport. Znów zacząłem kuleć. Rezonans wykazał, że główny problem - czyli konfilikt piszczelowo-stawowy zamiast zostać usunięty, został zaledwie spiłowany. Większość osteofitu wciąż tam jest. W eEMkamed usłyszałem że za powtórzoną operację wciąż trzeba będzie zapłacić, może ze zniżką o połowę. Z całym szacunkiem i sympatią do kadry - to nie powinno tak wyglądać. Brak dodatkowego rtg w trakcie zabiegu to Państwa błąd, a ja nie powinienem i nie zamierzam nic u Państwa za drugi taki zabieg płacić.
Zdjęcia
Opinie
-
Paweł Cichocki ★★☆☆☆
-
angelika gut ★★★★★
Wielokrotnie pomagał mojej rodzinie ( kolano , uraz nogi i inne , zawsze skutecznie, fachowo , tam można się poczuć jak w domu, zaopiekowanym totalnie ) dr Maciej Kentel i Krzysztof Karolczuk jego uczeń. Polecam z ❤️
-
Ma La ★★★★★
Polecam lekarze i personel bardzo mili dla pacjenta. Profesjonalni znający się na swojej pracy mający dużo empatii i chętni do pracy po prostu z powołaniem.Pielęgniarki bardzo sympatyczne i wesołe p.Jadwiga i Małgorzata.Polecam z całego serca.
-
Marian Wisniewski ★★★★★
Zostałem przyjęty na oddział przez wspaniały personel, miałem operację barku , opieka wspaniała począwszy od pań które się mną opiekowały,a skończywszy na wspaniałych lekarzy Dziękuję bardzo z całego serca.
-
Tomas Jarema ★☆☆☆☆
Niestety mam złe,zdanie o lekarzu M. Szymański, brak prawidlowej diagnozy, na piękne oczy.Wykonanie zabiegu cieśń nadgarstka bez żadnych badań i moim zdaniem niepotrzebnie. To jest brak profesjonalizmu
-
Wioletta Koszewska ★☆☆☆☆
Omijać szerokim łukiem! Umawiałam dziecko do lekarza medycyny sportowej, kilka razy powtórzyłam czego oczekuję, że sprawa jest pilna, uściśliłam szczegóły. Na miejscu okazało się, że osoba rejestrująca namieszała z terminami (oddzwaniała sama by podać godzinę! ), ostatecznie się okazało, że w godzinach wizyty wgl takiego specjalisty nie ma na miejscu. Lekarz do którego trafiliśmy próbował pomóc, osobiście dzwonił po lekarzach aby rozwiązać problem. Recepcja - to jakieś nieporozumienie!! Podsumowując: stres, strata czasu i narażenie na dodatkowe koszty!! Jedynie podziękowania dla lekarza z pok. nr 1 (niestety nie pamiętam nazwiska). P. S. Mam nadzieję, że ten lekarz jeszcze przyjmuje gdzie indziej.
-
Magdalena Sieraczek ★★★★★
Miałam operowane kolano w klinice (szycie łąkotki). Bardzo sprawny cały proces, począwszy od wprowadzenia, przyjęcia na oddział oraz zabieg. Konsultacje po zabiegu sprawne i rzeczowe. Baaardzo dziękuję dr Madejowi i pozdrawiam serdecznie. Duże podziękowania również dla pozostałego personelu a przede wszystkim dla Pani Pielęgniarki, która zaopiekowała się mną po zabiegu (8.11.2022). Polecam
-
Anna S ★★★★★
Wielokrotnie korzystałam z placówki. Miałam operowaną rękę, leczone kolana, korzystałam z rehabilitacji. Zawsze wszystko profesjonalnie, fachowo i z zaangażowaniem. Świetni specjaliści, pomocny personel. Nie wyobrażam sobie leczyć się gdzieś indziej.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres eMKa Med Centrum medyczne?
eMKa Med Centrum medyczne znajduje się przy Ślężna 169, Krzyki, 53-110 Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do eMKa Med Centrum medyczne?
Można skontaktować się z eMKa Med Centrum medyczne pod numerem +48 713 027 565
Jak można dotrzeć do eMKa Med Centrum medyczne?
Do eMKa Med Centrum medyczne można dotrzeć, korzystając z poniższego linku