Opinie

  1. Agnieszka Markowska ★★★★☆

    Moja wizyta w szpitalu przebiegła w większości bardzo dobrze. Przyjęcie pacjenta było miłe i profesjonalne, a Pan ortopeda okazał się niezwykle pomocny, sympatyczny i również bardzo profesjonalny. Niestety negatywnie odebrałam kontakt z panią wykonującą zdjęcie rentgenowskie. Była niemiła i opryskliwa, co znacząco zepsuło ogólne wrażenie z całej wizyty. Zapytałam, czy mogę prosić o chusteczkę/gazę, ponieważ leciała mi krew — usłyszałam odmowę, mimo że ręcznik papierowy był tuż obok. W stresie zapytałam również, czy przed rentgenem czymś mnie przykryje. W odpowiedzi pani zaczęła na mnie krzyczeć, że utrudniam jej pracę, po czym rzuciła na mnie ochronny fartuch („koc”) do RTG. Co istotne, w tym czasie obsługiwała wyłącznie mnie — nie było innych pacjentów. Rozumiem, że każdy może mieć gorszy dzień, ale mimo wszystko wzajemny szacunek i podstawowa kultura powinny być standardem, zwłaszcza w pracy z pacjentami.

  2. Przemyslaw ★☆☆☆☆

    Mam 26 lat rano przybyłem z opuchlizną na obu nogach od stóp do ud.Nie zostałem przyjęty ponieważ nie było to zagrożenie życia tak się dowiedziałem.Nie zmierzono mi ciśnienia ani nic po prostu miałem w aptece się zaopatrzyć w tabletki na krążenie ciekawe jak by się to skończyło.Wieczorem okazało się, że mam zapalenie nerek.Nie polecam

  3. Kamil Gajek ★☆☆☆☆

    Pierwszy i ostatni raz tam pojechałem, spędziłem w tym miejscu 8 godzin jedynie co udało się załatwić to rejestrację, w dalszym ciągu była to ciężka rejestracja. Ruda Pani potym jak usłyszała że miałem stłuczkę samochodową 2 dni temu od przyjścia na sor, nawet nie chciała słuchać jakie mam objawy, cały czas wtrącała się do moich wypowiedzi, tak jakby sama brała udział w wypadku. Zobaczyła że jestem z Wrocławia to nawet mi powiedziała żebym tutaj nie przyjeżdżał ponieważ we Wrocławiu jest tyle Sorow że tylko kolejki robię. Zostałem zarejestrowany i czekam było z 6 osób co godzinę przychodziły jakoś dwie. Przyszedł Pan z złamaną ręką i czekał 5 godzin natomiast przyszedł Pan który powiedział że boli go brzuszek od 30 minut i momentalnie został podpięty pod kroplówkę i został dany na salę gdzie przyjmują doktorzy. Dla mnie po prostu WSTYD najlepiej uderzyć się 5 minut przed wejściem w paluszek i powiedzieć w rejestracji że cały czas mrowieje, kolejność jest po prostu ustawiana po czasie zdarzenia lub nawet po znajomości niż po poważnych objawach

  1. Klaudiusz Gajzler ★☆☆☆☆

    Szacunek i szczere podziękowanie dla Doktora Michalskiego, oraz miłej pielęgniarki (na rejestracji), którzy udzielili mi pomocy podczas nocnego dyżuru (pomimo tych kilku godzin oczekiwania) - bardzo dziękuję. 1 gwiazdka tylko i wyłącznie za chamską i prostacką obsługę na RTG - czarnowłosa starsza Pani w okularach od wejścia burkała i miała problemy bo przyjechałem po pomoc na SOR do Trzebnicy, a nie do Wrocławia, teksty typu "cwaniak" usłyszałem kilkukrotnie bez jakiegokolwiek powodu... szczyt bezczelności i braku poszanowania dla pacjenta... Pacjenci przede mną ostrzegali przed niemiła obslugą na RTG, więc nie byłem jedynym szczęściarzem. Pragnę przypomnieć szanownej Pani, że mam prawo skorzystać z pomocy medycznej na terenie całego kraju, niezależnie od miejsca zamieszkania, a Pani powinna nauczyć się szacunku dla drugiego człowieka który szukał tylko pomocy i czekał cierpliwie na swoją kolej (wszedłem jako ostatni na oddziale o godz. 2 w nocy po ponad 5h oczekiwania)...

  2. Mateusz Jarodzki ★★★★★

    Dziękuję z całego serca za pomoc. Szybko i na temat, 15 minut i po sprawie. Pozdrawiam !!!

  3. Mirek H ★★★★★

    Szybko, sprawnie udzielona pomoc. Dziękuję i pozdrawiam personel.

  1. Miłosz Ziółkowski ★★★★★

    Profesjonalna i szybka pomoc. Trzy osoby przede mną również chwaliło sobie zarówno czas reakcji jak i jakość pomocy. Przyjechałem z urazem o 10:00 a o 11:00 wyszedłem już z założonymi szwami.

  2. Ewa Musiał ★☆☆☆☆

    Lekarz siedział sam w gabinecie ponad 15 min, a jak już raczył poprosić pacjenta to odesłał do Wrocławia. Taktyka spychalstwa ma się tu doskonale. Chirurg był obecny na miejscu w Trzebnicy, czemu nie przyjęto nas tam? Chyba z własnej wygody :)

  3. Robert Miler ★☆☆☆☆

    Ponad cztery godziny czekania na przyjście lekarza mimo, że w poczekalni brak ludzi. Kpina. Lepiej jechać na Wrocław. Szybciej będzie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Szpitalny Oddział Ratunkowy?

Szpitalny Oddział Ratunkowy znajduje się przy Prusicka 53, 55-100 Trzebnica, Dolnośląskie, Polska

Jak można dotrzeć do Szpitalny Oddział Ratunkowy?

Do Szpitalny Oddział Ratunkowy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements