Chcę wyrazić swoje niezadowolenie na działanie rejestracji w szpitalu. W dniach 29-30.12.2025 nie mogłam się dodzwonić. Rejestracja nie odbiera połączeń. W dniu 29 połączenie trwało 45 minut bez rezultatu. Myślałam, że godzina po 15.00 to rejestracja już zamknięta. Na następny dzień 30.12.2025 dzwoniłam już od rana i również się nie połączyłam. Połączenie trwało godzinę 11 minut. W trakcie połączenia ubrałam się i poszłam osobiście zarejestrować. Połączenie nadal było aktywne. W szpitalu przy rejestracji dwie osoby.Trzy rejestratorki. Jedna rejestrowała, dwie pozostałe nie wiem co robiły. Podeszłam do jednej udzieliła mi informacji. W trakcie nie słyszałam by dzwonił telefon. Może wyciszone sygnały ? Zapytałam o numer telefonu do szpitala bo myśłałam,że może zły wybrałam. Okazało się, że właściwy. Spytałam dlaczego nie są odbierane połączenia telefoniczne i tu poinformowałam rejestratorkę, że od ponad godziny mam nawiązane połączenie i do chwili obecnej nikt nie odbiera. Tłumaczyła, że trzeba się co jakiś czas rozłączyć i ponownie dzwonić. Taka odpowiedź to kpina! Jeżeli połączenie trwa 70 minut to ile razy mam się łączyć i rozłanczać? 10 razy? 14 razy ? Spytałam gdzie jest informacja o takim sposobie dzwonienia - wielokrotnego wybierania numeru ?. Nie otrzymałam odpowiedzi. Poszłam na skargę do kierownika. Odpowiedź kierownika nie odbiegała od tej, którą otrzymałam od rejestratorki. Mają mieć nowy system rejestrowania od 1.01.2026. Mnie to nie interesuje jakie zmiany i od kiedy będą. Jestem tu i teraz i chcę się zarejestrować. Taki system jaki mają jest od lat. Jeżeli nie spełniał wymogów należało dawno go zmienić. Pani kierownik nie przejęła się moimi zastrzeżeniami. Nie wyraziła nawet woli porozmawiania z pracownikami
Zdjęcia
Opinie
-
Dorota ★☆☆☆☆
-
Tomasz Szopa ★★★★☆
Mimo że mieszkamy daleko rodziliśmy w Oleśnicy że względu na to, że żona zebrała wiele dobrych opinii na temat tego szpitala oraz tego, że jest tu możliwość wykupienia opieki dedykowanej położnej, z której z resztą skorzystaliśmy. Ogólnie wrażenia z porodu mamy dobre, zostaliśmy potraktowani naprawdę po ludzku. Nawet ja, jako osoba towarzysząca zostałem zauważony, czekałem na porodówce przed izbą przyjęć, lekarz sam z siebie do mnie podszedł, udzielił podstawowych informacji, poinformował co mam robić dalej. Poród przebiegł ciężko, ale personel robił co mógł. Niestety nie zadziałało znieczulenie zewnątrz oponowe, ale nie było żadnego problemu z jego podaniem, podano je nawet zanim żona zdążyła o to poprosić. Opieka później również na fajnym poziomie, pielęgniarki na neonatologii sprawiają wrażenie pozytywnych, empatycznych i chętnych do pomocy. Mały minus to to, że za wcześnie wypuszczono nas do domu, bo jak się okazało mamy z żoną konflikt AB0 i można go było wykryć chyba nieco wcześniej. Wyszliśmy do domu i wróciliśmy po dwóch dniach z gwałtownie wzrastającą żółtaczką u córki. Zaaplikowane badania bardzo szybko wykazały konflikt, gdzie z samej konfiguracji grup krwi u nas można go było podejrzewać. Żona na czas leczenia córki dostała łóżko i przy naświetlaniach mogła się nią opiekować za co jesteśmy wdzięczni. Nie oszczędzajcie na takich prostych badaniach i będziecie mieli więcej zadowolonych pacjentów
-
Karolina Klaga ★★★★★
Byłam pacjentką oleśnickiego KOC, skorzystałam również z oddziału patologii ciąży, porodówki, aż w końcu położniczego i patologii noworodka. Na każdym etapie stykałam się z niespotykanym profesjonalizmem, empatią i zapewnianiem poczucia bezpieczeństwa ze strony każdego z pracowników - od lekarek i lekarzy, przez panie położne, a nawet panie salowe. Po porodzie pierwszy raz czułam, że cieszę się, że zostaję dłużej w szpitalu. Te kilka dni dłużej dały mi możliwość poczucia się pewniej w nowej roli matki, całodobowa pomoc pań położnych, neonatologów, fizjoterapeutów i nieocenionej pani Marleny (doradczyni laktacyjnej) pozwoliła nam wejść w ten nowy etap gładko i bez strachu.
-
Cyryl ★★★★★
Oddział Chirurgiczny: Fantastyczna obsługa: pielęgniarki i pielęgniarz (także panie sprzątające i te od jedzenia) bardzo uprzejmi, radośni, pomocni, normalnie jakby własną matkę obsługiwali. Zabieg przeprowadzony szybko i bardzo profesjonalnie (pozdrawiam wyyysokiego anastazjologa i jego pielęgniarkę-kociarę = no ekipa niesamowita! :). I też szybki wypis (chociaż były wątpliwosci i sprawdzano mnie kilka razy by podjąc decyzje - także to nie tak ze sie pozbywają bezmyślnie). Bardzo, bardzo się cieszę że wybrałam ten szpital . EDIT: musiałam wrócić do szpitala na tydzień (no nie zawsze jest sukces :) i utrzymuję wszystko co wyżej napisałam, niesamowici ludzie tam pracują. Dodaje do tej opinii lekarzy chirurgów. I ta czystość: myją nawet klamki i właczniki a ostatniej nocy nawet ściany! To niesamowite. Polecam
-
Aleksandra Haniecka ★★★★★
Zaskakuje mnie ilość negatywnych opinii na temat szpitala. Dzisiaj byłam zmuszona skorzystać z opieki SOR i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Zostałam bardzo szybko przyjęta i otoczona profesjonalną opieką medyczną. Lekarz zlecił badania, bez problemu odpowiedział na każde pytanie. Pani będąca z lekarzem zajęła się sprawnie i bezboleśnie urazem. Pełen profesjonalizm i opieką medyczna na wysokim poziomie. Z czystym sumieniem polecam Pana doktora O.Ladnyi, który jak widać jest lekarzem z powołania by pomagać innym!
-
Aleksandra Malec ★★★★★
Opinia dotyczy oddziału położniczego. Personel zaangażowany, z dobrym podejściem do pacjenta. W trudnej sytuacji, bardzo sprawnie podjęli decyzje, która uratowała życie. Sala porodowa, możliwość porodu z partnerem, dostępność akcesoriów ułatwiających poród. Sale poporodowe 2/3 osobowe (udało się być we dwie osoby) troszkę ciasne, nie zauważyłam dzwonków- to zdecydowanie ułatwiłoby kontakt z personelem jak jest się unieruchomionym w łóżku. Ogólnie oddział schludny, posiłki na normalnych talerzach, nie na kuwetach jak w większości Wrocławskich szpitali. Na koniec pobytu praktycznie każda osoba zaangażowana w proces leczenia zajrzała do mnie. Czułam się zaopiekowana. Szczerze polecam.
-
Adam Pikul ★★★★★
Opinia dotyczy Oddziału Położniczego. Odział wygląda schludnie i w mojej ocenie jest dobrze zorganizowany. Sala w której rodziła żona była nowocześnie wyposażona. Wszyscy pracownicy byli bardzo mili i profesjonalni. Kadra w dużym stopniu składa się z młodych i bardzo zaangażowanych osób, które z uwagi na dużą liczbę pacjentów wydają się mieć ogromne doświadczenie. Pani położna odwiedzała naszą salę dosłownie co kilka- kilkanaście minut. Wspaniale poprowadziła poród, podejmując trafne decyzje, które ułatwiły cały jego przebieg. Mam porównanie z porodem w szpitalu w Trzebnicy 5 lat temu i szczerze polecam szpital w Oleśnicy. W Trzebnicy było bardzo dobrze, ale w Oleśnicy było pod każdym względem lepiej. Na koniec chciałbym dodać, że dla mnie absolutną oczywistością jest obecność ojca w trakcie porodu. Żadna położna nie jest w stanie dać takiego wsparcia i stałej pomocy.
-
Ula Ziemiaszewska ★★★★★
Oceniam oddział neonatologii (poradnia plus oddział w szpitalu). Zacznę od tego, że nie rodziłam w tym szpitalu (bardzo nad tym ubolewam), ale trafiłam z 7 dniowym synkiem z uwagi na silną żółtaczkę. Od samego początku czułam się zaopiekowana. Moje dziecko zostało przebadane od stóp do głowy (jest to standardem dla każdego dziecka, które urodzi się w szpitalu w Oleśnicy). Niestety Wrocławski szpital nie wykonuje takich badań. Wszyscy, dosłownie wszyscy byli mili, zaangażowani i empatyczni. Pomimo tego, że leżałam jako osoba towarzysząca, zostałam również przebadana, zaoferowano mi pomoc w postaci doradcy laktacyjnego, fizjoterapeutę dziecięcego i uro. Ci ludzie mieli dla mnie i mojego dziecka czas. Poświęcili tyle ile było nam trzeba. Nie była to rutyna na zasadzie "odbębnie swoje i wychodzę po 30sekundach" - jak zdarzało się gdzie indziej. Lekarze, położne oraz wcześniej wymienione osoby to ANIOŁY. Bardzo wszystkim polecam i dziękuję raz jeszcze za pomoc oraz opiekę.
-
Piotr Genderka ★☆☆☆☆
Rzygać mi się chcę na myśl o każdej złotówce ciężkiej pracy które nasz złodziejski rząd przywłaszczył sobie od nas. Bo kiedy pójdziecie do tego szpitala, to powiedzą Wam żeby jechać do wrocławia. Jakiś audyt by się przydał. Nagły wypadek, jest krew ani lekarz pierwszego kontaktu ani śpiący lekarz na sorze nie pomogli - nie mam sprzętu jestem tu tylko statystą. Zaczynam gardzić lekarzami, jeśli Wam o to chodziło to gratulacje. Nieroby! Bezużyteczni ludzie poszukującyu poklasku. Ci którzy wierzą w przysięgę to nieliczne grono. Reszta to zarobasy przyssane do Państwego z dziesięcioma dyżurami. Tfuu
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Powiatowy Zespół Szpitali?
Powiatowy Zespół Szpitali znajduje się przy Armii Krajowej 1, 56-400 Oleśnica, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Powiatowy Zespół Szpitali?
Można skontaktować się z Powiatowy Zespół Szpitali pod numerem +48 717 767 300
Jak można dotrzeć do Powiatowy Zespół Szpitali?
Do Powiatowy Zespół Szpitali można dotrzeć, korzystając z poniższego linku