Chciałabym z całego serca polecić Szpital w Brzegu – SOR dziecięcy. Dziś około godziny 13:00 trafiliśmy tam z naszym 1,5-rocznym synkiem. Na co dzień mieszkamy w Niemczech już od 16 lat i od dawna nie korzystaliśmy z polskiej opieki zdrowotnej. Jak wiadomo, często słyszy się różne opinie i obawy dotyczące stanu polskiej służby zdrowia. Tym większym i bardzo miłym zaskoczeniem było dla nas to, jak serdecznie i z jakim sercem zostaliśmy przyjęci. Już na recepcji spotkaliśmy się z ogromną życzliwością – pani była bardzo pomocna, wszystko spokojnie wyjaśniła i nie było żadnego problemu z niemiecką kartą ubezpieczenia, co niestety w innych miejscach bywało trudne. Największe słowa uznania należą się jednak pani doktor dyżurującej na SOR-ze dziecięcym. Przemiła, empatyczna, niezwykle cierpliwa – poświęciła naszemu dziecku tyle czasu, ile było potrzeba. Widać było prawdziwe zaangażowanie, spokój i ciepłe podejście do małego pacjenta. Dawno nie spotkałam tak cudownej lekarki z tak wspaniałym podejściem do dzieci. Wyjechaliśmy ze szpitala z poczuciem zaopiekowania, spokojni i bardzo wdzięczni. Dziękujemy całemu zespołowi za profesjonalizm, serce i ludzkie podejście. Takie miejsca przywracają wiarę w medycynę.Niestety nie wiemy jak Pani doktor miała na imię i nazwisko. Z pełnym przekonaniem polecamy ❤️
Zdjęcia
Opinie
-
Wiktoria Sobolewski ★★★★★
-
BARYBO Mor ★★★★★
Bardzo dobry szpital miła obsługa, godziwe warunki dla pacjentów, czysto i przytulnie. Lepiej omijać szpitale i do nich nie trafiać. Życzę Wszystkim Zdrowia.
-
Anna ★☆☆☆☆
Jestem od 12 lat mieszkanką powiatu brzeskiego i pierwszy raz korzystałam z oddziału ratunkowego. Sam oddział ładny , po remoncie, czysty, z toaletą dla niepełnosprawnych i to jest jedyny plus. Trafiłam na zmianę niestety bardzo, bardzo nie miłą. Od pierwszej minuty czułam się jak intruz, choć nie było ani jednego pacjenta. Pani doktor nerwowa, pokazująca swoją ważność w każdym zdaniu. Brak empatii nie tylko wobec mnie ale i innych pacjentów którzy potrzebowali pomocy czego nie rozumiem. I dodam że wszyscy pacjenci byli trzeźwi:-) mam apel do pana dyrektora który stara się bardzo by szpital był coraz lepszy- przy zatrudnieniu personelu na tym oddziale proszę sprawdzić również umiejętności rozmowy z człowiekiem, empatię i chęć niesienia pomocy człowiekowi. Nie polecam!!!
-
Marzena Ciechowska ★★★★★
Chcę podziękować Wszystkim którzy opiekowali się moją mamą, starszą osobą która nie była na pewno łatwą pacjentką na Oddziale Chirurgii Brzeskiego Szpitala. Od przyjęcia na Oddział, po wypis wszystkoprzebiegło idealnie. Wspaniali lekarze, cudowne pielęgniarki. Empatia do pacjentów i rodzin. Bardzo ciężka praca zarówno lekarzy, pielęgniarek czy osób wykonujących pracę jak mycie, przewożenia pacjentów..brak mi słów, bo miałam wcześniej bardzo przykre doświadczenia w innych szpitalach i placówkach we Wrocławiu. Bardzo dziękujemy.
-
Rzut Oka ★★★★★
WIELKIE podziękowania dla całego oddziału chirurgii ogólnej Brzeskiego Centrum Medycznego za przeprowadzenie zabiegu dzięki któremu będę mógł żyć i funkcjonować jak normalny zdrowy człowiek, co nie było łatwe w ciągu ostatnich 8lat mojego życia. Wszyscy pracownicy począwszy od Pana Ordynatora, a skończywszy na Paniach Salowych tworzą wspaniały, sprawny i wyjątkowy zespół bardzo przychylnie nastawiony do pacjenta i jego rodziny. Warunki w których się znalazłem były dalece lepsze niż oczekiwałem i niczego mi nie brakowało w czasie 3dniowego pobytu w tym uzdrowisku! Zabiegi medyczne jak podawanie leków zmiana opatrunku czy sam zabieg operacyjny były przeprowadzone wzorowo i zgodne ze sztuką medyczna (chociaż z tego ostatniego niewiele pamiętam dzięki sprawnej sedacji:) Posiłki były smaczne i bardzo delikatnie doprawione -dostosowane do potrzeb i wymagań w jakich znajduje się pacjent. Dziękuję z całego serca, jesteście niesamowici w tym co robicie i oby Bóg zawsze Was prowadził. Dziękuję i pozdrawiam, Wasz pacjent (z 1potem 2) Michał.
-
Lukas Cibis ★★★★★
Polecam ten szpital, a w szczególności oddział chirurgii. Pielęgniarki są badzo miłe, pomocne i kompetentne. Lekarze są doświadczeni i kompetentni. Nowy i świetnie wyposażony blok operacyjny. Bylem w BCM na dwóch operacjach, mój pobyt oceniam bardzo dobrze :)
-
Patryk ★☆☆☆☆
oddział ginekologiczno- położniczy w Brzegu złe traktowanie pacjentki ,brudne posciele z krwi nie zmieniane ! Złe,stare jedzenie!Czekanie na kroplówkę przeciw bolowa pól dnia!Lekarze na obchodzie nie badali tylko pytali z opowieści ocenili ,że wszystko jest dobrze.Nawet nie potrafią wysłać dokumentacji medycznej pacjentom!Czekam drugi mc!Przestrzegam pacjentki z poza powiatu Brzeskiego o przemyślenie co do wyboru tego oddziału!
-
Rafał Nieznany ★☆☆☆☆
Oddział dziecięcy maskara obdrapane ściany tynk się sypie. Pielęgniarki masakra kto je tam zatrudnił. Nie miłe ordynarne opryskliwe pretensjonalne. Katastrofa ruina i umieralnia. Załoga pielęgniarska do wymiany kompletnie. Dziecko pod kroplówką powiedziały żeby zostawiać w łóżeczku bez opieki w przypadku konieczności korzystania z toalety. Dramat. Powinni zamknąć ten szpital. Jedyne co dobrego mogę powiedzieć to lekarz który obsługiwał syna był miły więc to jakiś plus i pochwała dla niego. Reszta masakra. Tą placówkę powinien ktoś w końcu do porządku doprowadzić.
-
Anna Włodarczyk ★★★★★
Pochwała należy się lekarzowi i pielęgniarce z Nocnej i Świątecznej Opieki Medycznej. Ciepła, miła, fachowa i konkretna opieka. Lekarz to cudowny i empatyczny człowiek. Wychodził do mnie dwa razy na korytarz i bardzo się interesował moim stanem zdrowia. Pani pielęgniarka złoty i miły człowiek, obydwoje z powołania. Szacunek i uznanie kieruje również do całego personelu medycznego z oddziału wewnętrznego. Opieka jest dobra i troskliwa, również na SOR. Fachowi i empatyczni lekarze, pielęgniarki i ratownicy medyczni, za co bardzo dziękuję i życzę dużo siły oraz zdrowia do dalszej pracy.
-
Kamil Kamiński ★★★★★
Bardzo dobra opieka. Byłem na oddziale wewnętrznym, lekarze kompetentni a pielęgniarki przemiłe. Jedzenie jak to w szpitalu, ale człowiek przyszedł się tu leczyć a nie na wakacje. Polecam każdemu co boi się szpitali
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Brzeskie Centrum Medyczne?
Brzeskie Centrum Medyczne znajduje się przy Mossora 1, 49-301 Brzeg, Opolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Brzeskie Centrum Medyczne?
Można skontaktować się z Brzeskie Centrum Medyczne pod numerem +48 774 446 666
Jak można dotrzeć do Brzeskie Centrum Medyczne?
Do Brzeskie Centrum Medyczne można dotrzeć, korzystając z poniższego linku