Klimatyczny wystrój i miła obsługa. Przepyszny i gęsty żurek, na bogato. Z czystym sumieniem polecam. Bardzo dobre czekadełko gratis. Niestety schab bardzo słabo a ziemniaki jeszcze gorzej. Czuć, że były odgrzewane. Szczerze odradzam tą pozycję. Żeberka również słaba pozycja, ale lepiej. Choć dalej na talerzu najlepiej smakowały... surówki.
Zdjęcia
Opinie
-
Dembol711 ★★★☆☆
-
Paweł Pr ★★★★★
Restauracja odznacza się niepowtarzalnym klimatem oraz przytulną atmosferą. Obsługa jest profesjonalna i miła; zamówione dania zostały szybko podane. Jedzenie bardzo smaczne, zarówno mięsa, jak i opcje wegetariańskie. Miłym akcentem było zaserwowanie czekadełka w formie pysznego chleba ze smalcem i ogórkami.
-
Justyna Gajewska ★★★★★
Chyba pierwszy raz jadłam potrawy, które były tak idealnie doprawione, że grzechem byłoby dodać choćby ziarnko pieprzu czy soli. Jadłam policzek wołowy a następnego dnia wróciliśmy ponownie i wówczas żeberka w miodzie. Istny sztos! Gorąco polecam. Jak do tego dodać klimatyczny wystrój oraz miłą i profesjonalną obsługę, mamy wyjście idealne i przepis na sukces. Brawo dla szefa kuchni za te kulinarne rozkosze.
-
Paweł Ingier ★★★★★
Bardzo dobre jedzenie i miała, sprawna obsługa. Przed zamówieniem dostajemy czekadełko - chlebek z smalcem i ogórki. Jedzenie może lekko chłodne ale zdecydowanie smaczne i estetycznie podane. Pani kelnerka bardzo miła. Karczma odwiedzona drugi raz - tym razem 50 minut czekania na zamówienie trochę zmęczyło ale jedzenie. Jeśli chodzi o żeberka, można zdecydowanie znaleźć lepsze w okolicy. Pierś z gęsi super.
-
Robert Borkowski ★★★★★
Niesamowita knajpka na terenie Starówki Bydgoskiej a dokładnie na Wyspie Młyńskiej, niebywale klimatyczne i jednocześnie magiczne miejsce, bydynek z pięknej cegły zbudowany w stylu Muru Pruskiego, wewnątrz drewniane stare belki, wspamiałe ozdoby, bardzo fajne boksy lub jak kto woli enklawy dla sporej ilości gości, którzy są jakby odizolowani od reszty, bardzo dobre i zróżnicowane menu, mógłbym polecić wiele potraw ale każdy ma inne podniebienie i warto spróbować wszystkiego po trochu, do tego dużo różnych napoi, czysto i schludnie, czyste toalety, obok stolików miejsce na płaszcze i kurtki, polecam na spotkania rodzinne, dla firm i na różego rodzaju przyjęcia, oraz dla zakochanych par, polecam, duża piątka z plusem
-
Aga W (Agu) ★★★★★
Klimatyczne i "swojsko" pachnące miejsce, które przypomniało mi klimat panujący w górskich lokalach. Pani obsługująca na medal, przyjazna, interesująca się klientami. Otrzymaliśmy darmową przgryske na oczekiwanie obiadu, był to Chleb z korniszonami i (chyba) smalcem. Na bigos skusiłam się dzięki fragmentowi "Pana Tadeusza" Adama Mickiewicza, który został umieszczony w karcie menu. Nie żałuję, duża, świeża, smaczna porcja. Pierogi ruskie z boczkiem dobre. Zauważyłam, że panuje tu tendencja dodawania na dania kiełki.
-
M R ★★★★★
Świetne i klimatyczne miejsce. Od razu widać różnicę, ten wystrój tworzy niesamowity klimat. Na wstępie otrzymujemy pajdy chleba ze smalcem i ogórkiem. Później szeroki wybór dań przystawek napojow żarówno bezalkoholowych jak i tych mocniejszych. Świetna obsługa, przy pełnej sali krótki czas realizacji od zamówienia dostaliśmy prędko jedzonko które było wyśmienite. Wszystkie potrawy starannie przyrządzone. Polecamy serdecznie bo warto.
-
Wera W ★★★★☆
Przed posiłkiem przystawka w postaci chleba ze smalcem oraz ogórkiem kiszonym. Potrawy dobre, choć w porównaniu do poprzedniej wizyty bardziej słone. Można zjeść tradycyjne polskie dania. Organizacja oraz stan sanitariatu to punkty, nad którymi należałoby popracować. Obsługa miła i sprawnie działająca. Dość długi czas realizacji zamówień.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Karczma Młyńska?
Karczma Młyńska znajduje się przy Mennica 1, 85-112 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Karczma Młyńska?
Można skontaktować się z Karczma Młyńska pod numerem +48 661 017 301
Jak można dotrzeć do Karczma Młyńska?
Do Karczma Młyńska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku