Świeżo po Mistrzu i Małgorzacie. Przedstawienie dobre, momentami bardzo. Świetny Korowiow i Asasello, charakteryzacja i kostiumy podobały mi się wyjątkowo. Zachowanie publiczności - niestety, złe. Grupa pań 60+ szeleszcząca papierkami od cukierków, korzystająca z telefonów i prowadząca rozmowy w trakcie spektaklu. Dzwoniące telefony na widowni w innym miejscu. Publiczność wychodząca gdy aktorzy byli jeszcze na scenie. „Zdemaskowanie” odbyło się tym razem na dwóch poziomach. Twórcom gratuluję spektaklu, a kierownictwo teatru zachęcam do refleksji nad wychowywaniem widowni.
Zdjęcia
Opinie
-
Andrzej Stuczyński ★★★☆☆
-
Anna B ★★★★★
Miałam okazję zwiedzić ten teatr od zaplecza. Oprowadzała nas bardzo kontaktowa osoba, dzięki której poznaliśmy kilka ciekawostek. Polecam taką formę zwiedzania.
-
Renata Michałowska-Michalak ★★★★★
Piękny Teatr ❤️Jestem zachwycona wnętrzem I zachwycona sztuką " Titanic" w reżyserii Michała Siegoczyńskiego . POLECAM
-
Jaroslaw ★★★★★
Budynek teatru w Toruniu jest zaliczany obecnie do najciekawszych architektonicznie tego typu budowli w Polsce . Został zbudowany w 1904 roku wg projektu Hermanna Helmera i Ferdynanda Fellnera.Przez 16 lat był sceną wyłącznie niemiecką.W 1920 roku teatr przejął zawodowy zespół polski- Państwowy Teatr Narodowy w Toruniu.W okresie okupacji niemieckiej w gmachu działała opera i operetka niemiecka.Polski teatr ponownie rozpoczął pracę w czerwcu 1945 roku.Od 1. lipca 1960 roku działa pod nazwą Teatru im.Wilama Horzycy.
-
Agnieszka Ziobrowska ★★★★☆
Ciężko mi ocenić to miejsce pod względem repertuaru, bo teatr miałam okazję odwiedzić tylko podczas festiwalu Camerimage. Mogę jednym skupić się na wyglądzie tego miejsca, które naprawdę robi wrażenie. Jedyne na co mogę ponarzekać to dość niewygodne krzesła :P
-
Aldona Murawska ★★★★★
Zawsze warto tu być poczuć klimat teatru Pięknie wyremontowany..
-
Beata Olszewska ★★★★★
Piekny budynek z 1904 r zaprojektowany przez wiedeńskich architektów. Trochę w stylu secesyjnym. Piękne wnętrza. Wspaniali aktorzy i ciekawy repertuar!!! Proponuje rezerwować bilety dużo wcześniej.
-
Agnieszka Dota-Kubińska ★★★★★
Świetny spektakl "Noce i Dnie" zagrany w niekonwencjonalny sposób. Polecam każdemu miłośnikowi teatru. Ceny w bardzo przystępnych cenach.
-
M M ★★★★★
Teatr trzyma poziom. Spektakl "Bareja..." dla osób 50+ ale młode twarze też widoczne wśród publiki. Bardzo dobra muza, aranże udane.... Aktorzy jak zawsze profesjonalni. Polecamy.
-
Marta Te (Martorka) ★★★★★
Świetne miejsce! Przemiła obsługa zarówno w kawiarni, jak i szatni. Teraz zimą trochę chłodno, ale przy tych cenach prądu trudno się dziwić. Budynek architektonicznie piękny, jest na pewno wyzwaniem w przypadku spektakli, przy których wykorzystuje się nowoczesne technologie, ale reżyser "Wiśniowego sadu" pokazał, że dla chcącego nic trudnego!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Teatr im. Wilama Horzycy?
Teatr im. Wilama Horzycy znajduje się przy Plac Teatralny 1, Stare Miasto, 87-100 Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Teatr im. Wilama Horzycy?
Można skontaktować się z Teatr im. Wilama Horzycy pod numerem +48 566 225 022
Jak można dotrzeć do Teatr im. Wilama Horzycy?
Do Teatr im. Wilama Horzycy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku