Opinie

  1. Agnieszka Książkiewicz ★★★★★

    Świetne miejsce! Tak sobie właściwie wyobrażam Broadway. Super gra aktorska, wspaniale sztuki, można się pośmiać ale też i jest czas na refleksje. Idźcie koniecznie!

  2. HANNA ★☆☆☆☆

    Spektakl siostro spadek odwołany trzykrotnie w różnych terminach, kompletny brak profesjonalizmu! Nie polecam!

  3. robert rd ★☆☆☆☆

    Pierwszy raz spotkałem się z taką sytuacją. Spektakl został odwołany, a publiczność nie została powiadomiona. Po wielu próbach skontaktowania się z kimkolwiek, aby ustalić co się stało, przed budynek wyszedł jakiś młody człowiek oznajmiając, że " ich zalało". W dzisiejszej dobie komunikacji wystarczyło wysłać sms, mail lub cokolwiek, żeby kilkadziesiąt osób nie musiało marnować pół dnia na przyjazd przed teatr ! Żenada i brak dbałości o widza. Nie polecam !!!

  1. Grzegorz Wojdyński ★★★★★

    Świetny, kameralny teatr. Bawiliśmy się super. Na pewno jeszcze tam wrócimy.

  2. Lena Szymańska ★★★★★

    Niezwykłe miejsce z klimatem. Interesujący repertuar łączący klasykę ze współczesnością, a wszystko to w granicach dobrego smaku. Podejmuje bolączki współczesnego świata w ciekawy i nietuzinkowy sposób. Świetna gra aktorska. Widzowie mają okazję zobaczyć spektakle, w których refleksyjne podejście do życia łączy się z humorem. Niebanalny, kameralny, składania do myślenia i bawi.

  3. Violetta Lempaszak ★★★★★

    Szczerze polecam , cudowna odskocznia od szarej , smutnej codzienności. Zespół Teatru Komedia gwarantuje świetną rozrywkę w dobrym gatunku. Ciekawy repertuar , na wesoło i ze smakiem. Jest tez przestrzeń do głębszych refleksji , no i ten cudowny klimat kameralnego teatru....

  1. Katarzyna Kubacka ★★★★★

    Bardzo polecam każdemu, nie tylko typowym fanom teatru, ale też laikom na pierwsze spotkanie z teatrem. Myślę że nikt nie będzie wizytą zawiedziony, bo ja z pewnością nie byłam, wręcz przeciwnie. Ceny też określam jako atrakcyjne :)

  2. Włodzimierz Matuszak ★★★★★

    Fajny, kameralny teatr komediowy. Tu naprawdę można się zrelaksować obcując że sztuką. Dobra gra aktorska, a bilety w przystępnej cenie.

  3. Marek Molenda ★★★★★

    Super spektakle i koncerty. Miłe, życzliwe i empatyczne kierownictwo i obsługa Teatru. Ciekawe spektakle i koncerty. Perfekcyjni wykonawcy. Dogodna lokalizacja (dojazd i parkowanie). Przyjazny czworonogom. Gorąco polecam. Marek

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Teatr Komedia w Poznaniu?

Teatr Komedia w Poznaniu znajduje się przy Grochowska 49, Grunwald, 61-001 Poznań, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Teatr Komedia w Poznaniu?

Można skontaktować się z Teatr Komedia w Poznaniu pod numerem +48 579 144 814

Jak można dotrzeć do Teatr Komedia w Poznaniu?

Do Teatr Komedia w Poznaniu można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements