Usiedliśmy we foyer aby przeczytać program. Po chwili zostaliśmy wygonieni krzykiem przez agresywną panią sprzątającą. Od dziś boję się przestąpić próg Teatru Nowego w obawie że zostanę zaatakowany przez jego pracowników.
Zdjęcia
Opinie
-
Tymon Siejkowski ★☆☆☆☆
-
Jozefina Zalewska ★★★★★
14 grudnia PORNO. Sztuka która się kończy... ale nadal w nas trwa. Jestem pod niesamowitym wrażeniem treści (czasu który już zapominamy )ale także aktorki która w niej gra. Ciągle ja widzę , ciągle ją słyszę.... Cokolwiek tu napisze będzie błache do tego co przeżyłam. Chciałam w ten sposób podziękować ... za emocje które przeżyłam. Aktorka (przepraszam że nie pamiętam nazwiska ) naturalna i prosta w przekazie i dlatego tak piękna i rewelacyjna. Dziękuje
-
Dorka 130 ★★★☆☆
Jest taka sztuka: Dlatego nie masz męza. Niestety po obejrzenu tego spektaklu wyszłam rozgoryczona i zniesmaczona brakiem profesjonalizmu ze strony technicznej. 40% treści nie słychać , bo aktorki rozmawiają czasem szeptem a sala to nie aula uniwersytecka i z pozycji 9 rzędu niestety bez mikrofonów nic nie słychać. Pozdrawiam szczególnie aktorki.
-
Zuzanna S ★★★★★
Wnętrze jest przyjemne, fotele wygodne, a toalety czyste. Google Maps to pewnie nie jest idealne to miejsce na recenzję spektakli, ale podzielam opinię o "Śnie nocy letniej" - był okropny. Polecam za to "Przyjęcie dla głupca" oraz "Kolację na cztery ręce", która chyba zniknęła już z afisza, a szkoda.
-
Weronika ★★★★★
Jeden z lepszysz spektakli teatralnych na których byłam. Świetna gra aktorska i dobry klimat. Bez problemu również organizacja biletów dla dawców krwi.
-
Anna Jaworska ★★☆☆☆
Przed wejściem do sali jeszcze jest miło, wnętrza zachęcają ale po wejściu na salę teatralną poczucie komfortu bardzo spadło. Duszno w trakcie spektaklu, akustyk chyba znika, bo za głośno, za cicho. I raczej niesmacznie, awangarda ponad normę. To już nie ten teatr i przedstawienia, co dawniej. Wyszłam zmęczona wraz towarzyszącymi mi osobami....Niestety.
-
Katarzyna Witkowska ★★★★★
Po obejrzeniu spektaklu "Alte Hajm" jestem zachwycona. Wspaniały zespół aktorski, a spektakl mądry i poruszający. Widz może się wzruszyć ale również szczerze zaśmiać. Budynek teatru bardzo pięknie wyremontowany, przestrzeń przyjazna, obsługa szatni i sklepiku bardzo sympatyczna. Tylko z bufetem problem, bo na szybko można tylko zamówić napój (duży wybór alko), na dania czeka się minimum 15 minut, czyli w przerwie nie da rady. Dla zgłodniałych warszawiaków nie było więc właściwie nic. Ale polecam jechać do Nowego do Poznania
-
OSTRA Dorothea ★★★★☆
Sylwester w teatrze to dobry wybór, a Teatr Nowy to wspaniała atmosfera, każdy widz otrzymał prezent noworoczny, a do tego wspólny szampan z aktorami i życzenia płynące prosto ze sceny ... wspaniałe przeżycie
-
Paweł Piotr Sucholeski ★★★★★
Kameralna scena (a właściwie: trzy sceny teatralne Teatru Nowego in. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu). Bywam od czasów licealnych, chyba nigdy się nie zawiodłem. Dziękuję i polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Teatr Nowy im. T. Łomnickiego?
Teatr Nowy im. T. Łomnickiego znajduje się przy Jana Henryka Dąbrowskiego 5, Jeżyce, 60-838 Poznań, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Teatr Nowy im. T. Łomnickiego?
Można skontaktować się z Teatr Nowy im. T. Łomnickiego pod numerem +48 618 484 885
Jak można dotrzeć do Teatr Nowy im. T. Łomnickiego?
Do Teatr Nowy im. T. Łomnickiego można dotrzeć, korzystając z poniższego linku