Opinie

  1. Tymon Siejkowski ★☆☆☆☆

    Usiedliśmy we foyer aby przeczytać program. Po chwili zostaliśmy wygonieni krzykiem przez agresywną panią sprzątającą. Od dziś boję się przestąpić próg Teatru Nowego w obawie że zostanę zaatakowany przez jego pracowników.

  2. Jozefina Zalewska ★★★★★

    14 grudnia PORNO. Sztuka która się kończy... ale nadal w nas trwa. Jestem pod niesamowitym wrażeniem treści (czasu który już zapominamy )ale także aktorki która w niej gra. Ciągle ja widzę , ciągle ją słyszę.... Cokolwiek tu napisze będzie błache do tego co przeżyłam. Chciałam w ten sposób podziękować ... za emocje które przeżyłam. Aktorka (przepraszam że nie pamiętam nazwiska ) naturalna i prosta w przekazie i dlatego tak piękna i rewelacyjna. Dziękuje

  3. Dorka 130 ★★★☆☆

    Jest taka sztuka: Dlatego nie masz męza. Niestety po obejrzenu tego spektaklu wyszłam rozgoryczona i zniesmaczona brakiem profesjonalizmu ze strony technicznej. 40% treści nie słychać , bo aktorki rozmawiają czasem szeptem a sala to nie aula uniwersytecka i z pozycji 9 rzędu niestety bez mikrofonów nic nie słychać. Pozdrawiam szczególnie aktorki.

  1. Zuzanna S ★★★★★

    Wnętrze jest przyjemne, fotele wygodne, a toalety czyste. Google Maps to pewnie nie jest idealne to miejsce na recenzję spektakli, ale podzielam opinię o "Śnie nocy letniej" - był okropny. Polecam za to "Przyjęcie dla głupca" oraz "Kolację na cztery ręce", która chyba zniknęła już z afisza, a szkoda.

  2. Weronika ★★★★★

    Jeden z lepszysz spektakli teatralnych na których byłam. Świetna gra aktorska i dobry klimat. Bez problemu również organizacja biletów dla dawców krwi.

  3. Anna Jaworska ★★☆☆☆

    Przed wejściem do sali jeszcze jest miło, wnętrza zachęcają ale po wejściu na salę teatralną poczucie komfortu bardzo spadło. Duszno w trakcie spektaklu, akustyk chyba znika, bo za głośno, za cicho. I raczej niesmacznie, awangarda ponad normę. To już nie ten teatr i przedstawienia, co dawniej. Wyszłam zmęczona wraz towarzyszącymi mi osobami....Niestety.

  1. Katarzyna Witkowska ★★★★★

    Po obejrzeniu spektaklu "Alte Hajm" jestem zachwycona. Wspaniały zespół aktorski, a spektakl mądry i poruszający. Widz może się wzruszyć ale również szczerze zaśmiać. Budynek teatru bardzo pięknie wyremontowany, przestrzeń przyjazna, obsługa szatni i sklepiku bardzo sympatyczna. Tylko z bufetem problem, bo na szybko można tylko zamówić napój (duży wybór alko), na dania czeka się minimum 15 minut, czyli w przerwie nie da rady. Dla zgłodniałych warszawiaków nie było więc właściwie nic. Ale polecam jechać do Nowego do Poznania

  2. OSTRA Dorothea ★★★★☆

    Sylwester w teatrze to dobry wybór, a Teatr Nowy to wspaniała atmosfera, każdy widz otrzymał prezent noworoczny, a do tego wspólny szampan z aktorami i życzenia płynące prosto ze sceny ... wspaniałe przeżycie

  3. Paweł Piotr Sucholeski ★★★★★

    Kameralna scena (a właściwie: trzy sceny teatralne Teatru Nowego in. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu). Bywam od czasów licealnych, chyba nigdy się nie zawiodłem. Dziękuję i polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Teatr Nowy im. T. Łomnickiego?

Teatr Nowy im. T. Łomnickiego znajduje się przy Jana Henryka Dąbrowskiego 5, Jeżyce, 60-838 Poznań, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Teatr Nowy im. T. Łomnickiego?

Można skontaktować się z Teatr Nowy im. T. Łomnickiego pod numerem +48 618 484 885

Jak można dotrzeć do Teatr Nowy im. T. Łomnickiego?

Do Teatr Nowy im. T. Łomnickiego można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements