Opinie

  1. Kiwi ★★★☆☆

    Moim zdaniem to lokal ostatniego ratunku, smakuje bardzo średnio a i czasem zdarzyły się problemy żołądkowe, dlatego unikam tego lokalu. Szkoda, bo w dobrej lokalizacji.

  2. Tomasz B. ★★★★★

    Biorąc pod uwagę cenę to nie mam większych zastrzeżeń, jedynie do zawsze przesolonej wołowiny. Odejmuje za to punkcik. Porcje normalne, bez oszczędności czy zasypywania zieleniną. Bardzo miła obsługa.

  3. Anna ★☆☆☆☆

    Niestety najgorszy kabeb jaki jadłam :( Mięso przesolone, zero surówki czy innych warzyw. Bardzo cienka tortilla. Bardzo gorący. Nie polecam.

  1. Oktawiusz Woźniak ★★☆☆☆

    Niestety, ale moja druga połówka podsumowała "najsłabszy jaki jadłam" i niestety mi blisko też takiej opinii. Sprzedający arcymiły i sympatyczny

  2. Floopie ★★★★★

    Właśnie wróciłem z przepysznymi frytkami na skatepark, musze powiedzieć, jedne z najpyszniejszych frytek które jadłem! Obsługa bardzo przyjazna, i bardzo szybko dostaliśmy jedzenie. Polecam

  3. Adrianna Wierzchowska ★★★★★

    Pan który nas obsługiwał bardzo miły. Kebab podany szybko mięsko było soczyste i smaczne, bułka chrupionca.

  1. Aleksander ★★★★☆

    Ciekawe miejsce w samym centrum miasta. Nie zawsze są dostępne wszystkie pozycje z menu, ale każdy znajdzie coś dla siebie. Zamawiałem tortille, z ostrym sosem, i byłem zadowolony. Polecam wszystkim, kto lubi czegoś ostrego. Czas od czasu zamawiam kebab, i nie wiem od czego to zależy, ale raz jedzenie jest pyszne, a raz tak sobie, trochę średnio. Ale mogę polecić. W weekendy na zamówienie trzeba poczekać, ale w dni robocze - bardzo szybko...

  2. Natalia Szczygiecka ★☆☆☆☆

    Tragedia. Kiepska bułka z samym mięsem. Warzyw znalazłam tyle, ile widać na zdjęciu. Opinie jednak mówiły prawdę. Nie polecam, nigdy nie wrócę! Żal tylko wydanych pieniędzy

  3. Natalia Kłos ★☆☆☆☆

    Kebab zamówiony wczoraj tj. 8.05 o godzinie 21, zadzwoniłam z reklamacją Panowie mieli oddzwonić dziś oczywiście nie zadzwonili. Zero reakcji, żadnego przepraszam. Gratulacje

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres The Gorkhas Kebab & Grill?

The Gorkhas Kebab & Grill znajduje się przy Poznańska 97, 62-080 Tarnowo Podgórne, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do The Gorkhas Kebab & Grill?

Można skontaktować się z The Gorkhas Kebab & Grill pod numerem +48 506 902 485

Jak można dotrzeć do The Gorkhas Kebab & Grill?

Do The Gorkhas Kebab & Grill można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements