Uboga siostra Kinepolis, mnóstwo filmów nie dostępnych. Czasami są ale o 12 lub 22, a w środku 150 seansów avatara. Ja wiem, że kino chce zarabiać ale to jest przesada, że jeden film jest od 10 rano co pół godziny na jakiejś sali, a inne są spychane na nie oglądalne godziny.
Zdjęcia
Opinie
-
Marcin Schmeidel ★☆☆☆☆
-
Paweł Andrzejewski ★☆☆☆☆
Totalny skandal na przedpremierowym seansie "Zwierzogród 2" (PL DUB)! Film leciał bez dźwięku przez ponad 5 minut – zgłosiliśmy, "naprawili", ale nie cofnęli filmu. Straciliśmy kluczowe fragmenty, a ich "rozwiązanie" to kpina: cofnęli tylko do przywrócenia audio. Zero przeprosin, zero wyjaśnień, zero szacunku dla klientów! Obsługa niekompetentna, brak procedur. Zrujnowany wieczór – nigdy więcej! Żądam rekompensaty, bo usługa to dno. Unikać jak ognia! (26.11.2025)
-
jan K ★☆☆☆☆
Samo kino bez szału, choć fajnie obejrzeć film na ekranie. Nie mniej jednak zostawiłem portfel i jeżeli pracownicy rzetelnie sprawdzają i sprzątają sale to ktoś z nich musiał go znaleźć i opróżnić zostawiając same miedziaki i dokumenty zabierając przy tym całą gotówkę i monety w tym i takie z wartością sentymentalną. Jeżeli to był widz to słabo obsługa sprawdza sale po seansie. Chociaż tyle, że nie zabrał pieniędzy a portfela wywalił do śmieci jednakże niestety takie mamy społeczeństwo... okazja czyni złodzieja a co znalazłem to moje... Życzę tej osobie by jej zgubę spotkała uczciwa osoba. Pozdrawiam
-
Adam Skrzeczkowski ★★☆☆☆
Kino lata świetności ma już dawno za sobą. Potrzebna ewidentna modernizacja. Ciasne fotele z niewygodnymi twardymi podłokietnikami niestety pozostawiają bardzo wiele do życzenia. Fotele są na tyle wąskie, że osoby o większych gabarytach lub szersze w ramionach miały by problem aby się w nich zmieścić nie dotykając klienta obok... Oprócz tego bardzo mało miejsca na nogi. Po ponad dwugodzinnym seansie czulem się cały zesztywniały. Na sali niewydajna klimatyzacja. Nawet gdybym dostał bilet za darmo to bym drugim razem tutaj nie zawitał ze względu na tragiczny komfort. Jedynym plusem jest dobry popcorn i bardzo miła obsługa zarówno na bramce wejściowej jak i na barze.
-
Cezary Rzepka ★★★★★
Fajne miejsce na filmowy wypad z synkiem, my byliśmy na „Wyfrunięci”. Wygodne fotele, nikt nikomu nie zasłaniał, mimo, że były zarówo dzieci jak i dorośli. Ciepło, ale nie za ciepło, temperatura odpowiednia. Bilety można kupić online, w kasie samoobsługowej w kinie lub przy kontuarze wraz z przekąskami i napojami. Ewentualne kolejki rozładowują się bardzo szybko, dzięki sprawnej obsłudze przemiłych pracownic i pracowników. Czysto, miło, szybko i przyjemnie.
-
Adrian Kuśnierz ★★★★★
Super kino, niesamowite efekty i dźwięki, nie spodziewałem się takiej nowoczesności.Polecam
-
Dominika Mazurek ★★★★★
Chodzę często do tego kina i jest zawsze miło, czysto, nie ma dużych kolejek, jedyny mały minus to około 10-15 minut reklam przed seansem. Tak wszystko superka B-)
-
BizzareFloki ★★★★★
Byłem i widziałem :) No co ja mogę powiedzieć, tutaj do niczego nie mogę się przyczepić. Sala jest tak duża ze hej :) Z tego co liczyłem to około 465 miejsc. Jest tak głośno podczas seansu ze nie słychać nawet czy sąsiad obok, śmieje się z filmu czy kicha czy kaszle czy może dławi się popcornem. Efekty dźwiękowe bez porównania do zwykłego kina. No i efekt IMAX. Samo wejście do kina wyglada jak wejście do teatru :)
-
Lebed Lebed ★★★★★
Super. Bardzo nam się spodobało. Wygodne fotele, nie drogo. Oglondały Awatar.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Cinema City?
Cinema City znajduje się przy Drużbickiego 2, Stare Miasto, 61-693 Poznań, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Cinema City?
Można skontaktować się z Cinema City pod numerem +48 616 626 262
Jak można dotrzeć do Cinema City?
Do Cinema City można dotrzeć, korzystając z poniższego linku