Opinie

  1. Marta ★☆☆☆☆

    Pani w okienku zdecydowanie chyba się coś pomyliło. Krzyki na klientów, pretensje. Z powodu Pani ewidentnie nie była zainteresowana obsługą ludzi w kolejce. Otworzyła tylko po to, żeby wydac jedzenie glovo, po czym znow zamknęła okinko. Stojąc na parkingu stwierdziliśmy, ze zamówimy przez telefon skoro na żywo sie nie da. Na nasze pytanie czy można w jednym kebabie zamowic wiecej mięsa, a w drugim wiecej warzyw, usłyszeliśmy, że to Pani zadaje pytania, a nie my? Dosłownie tu cyt. "Cisza, ja zadaje pytania, a Pan odpowiada". Wydaje mi się, ze jako klienci mamy prawo dowiedzieć się przed złożeniem zamówienia, jak to wygląda z potencjalnymi zmianami, zwłaszcza ze niestety nie mogę wszystkiego jeść. Mam nadzieję, że są rozmowy nagrywane i właściciele posłuchają sobie jaką profesjonalną obsługę zatrudniają.... EDIT. Pani/Panie właścicielu, proponuję w takim razie przejrzeć cały zapis monitoringu. Uważają Państwo, że pretensionalne uciszanie klientów podniesionym głosem jest zasadne ? Albo nie obejrzeliście w całości nagrania albo brak kultury i szacunku to u Was norma. Ale oczywiście - ta znaczna część klientów wystających Wam opinie się myli. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do większej autorefleksji, zamiast zarzucać komuś "mijanie się z prawdą".

  2. Piotr Rygusiński ★☆☆☆☆

    Nie polecam więcej kapusty niż mięsa Prosiłem o sos czosnkowy oraz ostry a dostałem jakąś mieszankę, bez smaku oraz szacunku do klienta poprostu jakbym jadł papkę z paki

  3. Stan TV ★★★★★

    Panie bardzo uprzejme, wołowina bardzo smaczna. Zawsze dużo mięsa i smaczne warzywa. Polecam warto.

  1. Magdalena W ★★★★★

    Zestaw duży i dziecięcy zestaw. Warzywa świeże. Frytki i mięso dobre i świeże. Szybka obsługa. Polecam Ps. Czasem dziecięcy zestaw jest bardzo mały I dziecko dostało dosłownie 6 frytek.

  2. Tomasz Deska ★★★☆☆

    Najlepszy wybór dla mnie to kebab w bułce, ale kebab raczej z tych ze średniej półki. Mięsa mało, często bułki i tortille słabo podgrzane i dostajemy z okienka już letnie. Niestety w Plewiskach w okolicy nie ma zbyt dużo konkurencji i to ich ratuje.

  3. mr_robal_ova ★★★☆☆

    Miałem wczoraj sytuację, że mięso wołowe było na "ruszcie", a Pani sprzedająca mi powiedziała, że mi nie sprzeda kebabab z mięsem wołowym, ponieważ mają mało i może mi ewentualnie wymieszać z kurczakiem. Taka argumentacja, poza tym Pani niezbyt uprzejma. Aczkolwiek dotychczas jedzenie było bardzo smaczne. Daję 3 tylko za tą Panią.

  1. A ★★★★★

    Kebab smaczny, ceny dobre, obsługa miła. Do poprawy zawijanie tortilli, bo zawartość ucieka dołem.

  2. Marcelo Galardo ★☆☆☆☆

    Witam w dniu dzisiejszym 11.03 zamówiłem fryto kebab po raz kolejny się zawiodłem i ostatni.. Za cenę 24 zł spodziewałem się dużego kebaba, bardzo cienki kebab więcej frytek niż mięsa gdybym nie spieszył się ponieważ jestem w pracy zwrócił bym tego kebaba. Na plus miła obsługa dwóch Pan z Polski z kolei kobieta z Ukrainy w czerwonej czapce pozostawie jej życzliwość bez komentarza.. Nie wiem jakim cudem lokal ma nadal 4.0 gwiazdki.

  3. Rafał Nowacki ★★☆☆☆

    Zamówiłem tortille gigant, jak już to robiłem wiele razy. Niestety tym razem bardzo się zawiodłem. Tortilla bez smaku, mało składników. Na zdjęciu widać jaka jest ona cienka. Mniej więcej jak rolka po papierze. Kiedyś zjadałem pół giganta i byłem pełny oraz zadowolony, bo był bardzo smaczny. Teraz po połowie nie byłem w ogóle najedzony, a ze względu na smak nie miałem ochoty jeść więcej. Szkoda że zmieniła się ekipa lub zasady przygotowywania jedzenia. To była moja ostatnia wizyta tutaj.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres BAFRA KEBAB Plewiska?

BAFRA KEBAB Plewiska znajduje się przy Grunwaldzka 554, 62-064 Plewiska, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do BAFRA KEBAB Plewiska?

Można skontaktować się z BAFRA KEBAB Plewiska pod numerem +48 730 581 590

Jak można dotrzeć do BAFRA KEBAB Plewiska?

Do BAFRA KEBAB Plewiska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements