Opinie

  1. Alex ★☆☆☆☆

    Wydaje mi się że mięso w tym lokalu jest najniższej jakości, praktycznie bez smaku. To samo mogę powiedzieć o sosach i o surówkach!!!!!!! Dodatkowo pomimo dużego ruchu, mięso było wysuszone, zleżane i twarde!!!! Średnia bułka jest tak naprawdę małym kebabem. Kebab w promce 16 zł, ale malutka pepsi 9 zł, to jakiś żart. Nie wiem jak możecie ludzie tam kupować? Miecz kebab i świstak, nawet za darmo bym tam nie zjadł. Jedyny plus to miła obsługa.

  2. Norbert ★☆☆☆☆

    Bułka twarda jak by była mrożona , proszisz mało sosu a dostałem tyle że brakuje słomki . Panie obsługujące nie znają podstawowych słów Polskiego i tu problem . Moja noga juz tam więcej nie powstanie . Mój najgorszy kebab w życiu

  3. Krzysztof ★★★★★

    Pozycja duża tortilla (duży plus za cenę 16zl w promce) świeże - ciepłe mięso , Stosunek jakości do ceny 5/5

  1. Lubie Placki ★★★★☆

    Bardzo dobre sosy w kebabie (Ostry i Czosnkowy),Mięso w miarę okej,Lecz frytki kompletnie bez smaku,A kebab na ogół był tragicznie zwinięty,Sosy wypływały z kazdej strony,Przez złe zwinięcie kebaba był suchy a pita była w środku zamiast frytek i mięsa,Obsługa daje wrażenie jakby musiała pracować za karę.

  2. Mateusz Galasinski ★★★★★

    Nie wiem, co wrzucają do tego kapsalona – miłość? magię? uzależniającą mieszankę szczęścia i frytek? W każdym razie: było tak dobre, że zapomniałem jak się mówi "dieta". Obsługa miła, jakby znali mnie od zawsze, a jedzenie... no cóż – leczy duszę i głód jednocześnie. 10/10, wrócę zanim zdążę zgłodnieć!

  3. Maciej Kamiński ★★★★★

    Od dłuższego czasu poszukiwałem kebaba, który zrobi na mnie naprawdę dobre wrażenie i chyba znalazłem to czego szukam. Kebab bardzo smaczny, na plus zasługuje duża ilość ciekawych sosów i darmowych dodatków, które można dodać do zamówienia. Sam czas oczekiwania na jedzenie też bardzo szybki (nie zdążyłem się rozejrzeć po lokalu a ciepły kebsik już był dla mnie niesiony ❤) Bardzo duży plus za to, że na stołach również znajdują się gotowe ostre sosy. Polecam to miejsce bardzo serdecznie

  1. Anna Wróbel ★★★★★

    Naprawdę dobre miejsce, myśle ze każdy się na je i to se smakiem. Mięso idealnie przyprawione, świeże i soczyste, a warzywa naprawde świeże. Duży wybór sosów, próbowaliśmy 5 i żaden nie zawiódł smakiem, stoją także na stołach i można swobodnie z nich korzystać. Co do sałatek - duże porcje, takze świeże warzywa i feta co daje ciekawe zestawienie smaków. Miejsce godne polecenia.:) (na zdjęciach mała tortilla i sałatka z warzywami)

  2. Michał P ★☆☆☆☆

    Wizyta z dnia dzisiejszego około 14:40. Na temat jedzenia się nie wypowiem ponieważ obsługa klienta traktuje jak powietrze. 10 minut czekania przy ladzie, ani dzień dobry ani pocałuj mnie w nos. Pracownicy kilka razy nas mijali i nie odezwali się ani słowem. Staliśmy jak kołki i wyszliśmy nie zamawiając nic. Czy to tak dużo kosztuje zwrócić uwagę na klienta ? Chyba z tego się utrzymujecie ?! Rozumiem że to nie restauracja wysokich lotów ale powiedzieć "dzień dobry" i dać znać że "zaraz przyjmę zamówienie" "zaraz podejdę" to na dzisiejsze czasy chyba standard ? Dzisiaj obiad jemy gdzie indziej. A właścicielowi polecam przeszkolenie załogi z podstaw obsługi klienta w gastronomii.

  3. OurView ★☆☆☆☆

    Na początku „kebab xl” miał prawie kilogram, dziś ledwie 600g. Zdecydowana przesada jak za 32 zł. Czyżby okres początkowy minął i wracamy do standardów? Jak sytuacja się poprawi to chętnie zmienię ocenę na 5 gwiazdek.

  1. Tomasz Chmal ★★★★☆

    Kebab smaczny. W końcu miejsce gdzie do kebaba można dodać miętę, prażoną cebulkę, jalapeno i ser fetę. Wybraliśmy pitę, okazało się, że ciasto takie lawaszowe a nie plackowe jak się spodziewaliśmy. W naszym wypadku mięso było trochę suche. Ale zakładam, że na prośbę o więcej sosu da się ogarnąć. Następnym razem sprawdzimy bułkę i tortille. Z minusów - mięta choć w smaku była dobra, była "mocno zmęczona" o 13ej nie było prażonej cebulki, co dziwne, że tak szybko się skończyła. Tak czy siak, dni bafry, zdają się być policzone. Chociażby z uwagi na to, że jest gdzie usiąść przy niskich temperaturach.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Świstak Kebap Rokietnica?

Świstak Kebap Rokietnica znajduje się przy Szamotulska 12, 62-090 Rokietnica, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Świstak Kebap Rokietnica?

Można skontaktować się z Świstak Kebap Rokietnica pod numerem +48 789 560 465

Jak można dotrzeć do Świstak Kebap Rokietnica?

Do Świstak Kebap Rokietnica można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements