Opinie

  1. K ★☆☆☆☆

    Bardzo nieprzyjemna obsługa, pani Oksana zrobiła się bardzo wredna nie chce. Ciągle odsyła do kasy samoobsługowej, płacą jej za obsługę klienta, a ma z tym problem. Problem z wypłacaniem gotówki. Niech lepiej ajent się zmieni. Bo klientów tylko traci. Już wolę zjechać na dolne Puszczykowo. Niż spotykać się z takim zachowaniem.

  2. Emily Brak ★☆☆☆☆

    Najgorsza żabka w jakiej miałam nieprzyjemność być. Chamstwo bez żadnych skrupułów. Tu nie działa zasada ''klient nasz Pan'' tylko ''Klient to wróg nr 1, złodzieje i najlepiej jakby nikt nie przychodził''. Narodowość właścicielki mówi sama za siebie, ale mąż ''nasz'' wcale nie lepszy. Karma pamietajcie :)

  3. No0ne420 ★☆☆☆☆

    byłem przejazdem jeden raz, wystarczy żebym nie wrócił tam nigdy wiecej.

  1. Karyna Romanouskaya ★☆☆☆☆

    Pani Oksana to prawdziwa chamka. Jeszcze nie zdążyła podejść do kasy, a już krzycząc pyta mnie, czy zapłacę kartą czy gotówką (widocznie chciała mnie odesłać do kasy samoobsługowej). Odpowiedziałam, że zapłacę kartą, ale chciałabym zamówić hot-doga. Ona, nie sprawdzając, czy którakolwiek kiełbaska jest gotowa, i nie podchodząc nawet do kasy, krzyczy do mnie, że wszystkie kiełbaski są zimne i nie może mi go przygotować (oczywiście, bo akurat przyjmuje towar i po prostu nie chce jej się tego robić – to bezczelne kłamstwo, parówki z szynki były gotowe). Odpowiedziałam jej, że w każdym razie odpowiada mi temperatura tej kiełbaski, nie mam z tym problemu. Wtedy ona przechodzi na język ukraiński i zaczyna mi chamsko odpowiadać po ukraińsku?! Znajdujemy się w Polsce – bądź tak dobra i mów w odpowiednim języku, bo nie rozumiem ukraińskiego. Jeszcze pięć razy odmawia mi przygotowania hot-doga z GOTOWEJ ciepłej kiełbaski – nie jestem głupia, doskonale widzę, że bezczelnie kłamie, bo niby nie ma czasu. Mam pytanie do właściciela sklepu – jak przechodzicie audyt? Jest godzina 18:00, a u was podobno nie ma ani jednej gotowej kiełbaski na hot-doga, a do tego wasza pracownica zachowuje się jak ostatnia chamka, odmawiając obsługi. Nikomu nie polecam tego miejsca, poziom poniżej krytyki – nauczcie się najpierw standardów obsługi i zasad kulturalnej rozmowy z klientami.

  2. Максим Ковальчук ★☆☆☆☆

    Nie wiem, może po prostu miałem pecha, albo tak się tu dzieje cały czas. Kupiłem wodę w sklepie, usiadłem do samochodu, napiłem się i pomyślałem, że postoję 15 minut i pojadę dalej. Ale po około 10 minutach wychodzi sprzedawczyni (właścicielka) i zaczyna mnie strofować, że nie mogę tu stać, bo to parking dla klientów. Odpowiedziałem jej, że przecież jestem klientem – kupiłem u niej wodę. Na to usłyszałem: „NO I CO Z TEGO, ŻE KUPIŁEŚ WODĘ?! MASZ KUPIĆ I OD RAZU ODJEDŹ! JA PŁACĘ ZA TEN PARKING, WYJEŻDŻAJ!” Ludzie, albo czegoś nie zrozumiałem, albo ta kobieta ma coś nie tak z głową. Po prostu stałem, nikomu nie przeszkadzałem, a parking był pusty. Kobieto, jeśli otwierasz sklep, to bądź trochę uprzejmiejsza. Jeśli nie chcesz się tym zajmować, zamknij sklep i idź pracować do magazynu, a nie psuj ludziom humoru swoimi wymyślonymi zasadami! Zdecydowanie nie polecam – mają swoje własne zasady.

  3. Piotr “HaipeHaopeWLKP” Budzyński ★★★★★

    Z aplikacją dużo więcej produktów za mniej kasy

  1. Adrian Karaszewski ★★★★★

    Fajna i miła obsługa, polecam :)

  2. kbbs1985 ★★★★★

    Pewnych produktów brakuje nawet po kilku dniach i czasem są pustki na półkach....

  3. Karol Pawlak ★☆☆☆☆

    No cóż, pomijając fakt, że pracownicy nie noszą maseczek, jedna z pracownic zostawiła na terminalu swoją kartę płatniczą, przez co nabijając moje zakupy, jej koleżanka automatycznie ją obciążyła. No nic, zdarza się. Szkoda tylko że zrobiła o to wielką awanturę jakby to była moja wina, każąc mi oddać jej gotówkę (której nie miałem) albo wypłacić pieniądze kupując kolejne produkty w sklepie (miałem tylko telefon, więc też się nie udało). Roszczeniowi pracownicy z problemami.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Jarosławska 31, 62-040 Puszczykowo, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements