Opinie

  1. Hasz Hasz ★★☆☆☆

    To jedzenie to tragedia. Porcje jak dla wróbelka. Jakość mierna!!! Córka kończy o 15.25 -4 razy w tygodniu.Chciałam , by jadła w szkole ciepły posiłek, bo ile można być na kanapkach. Ona mówiła, że nie - bo próbowała parę razy od koleżanki i jej nie smakuje. Uparłam się i kupiłam na tydzień. Jedyne co zjadła , to pomidorową i rosół. Obiady przynosiła do domu, żebym sama się przekonała co to jest. Dlatego wiem, co piszę. Teraz rozumiem dlaczego córka nie chce tam jeść. Kupiłam termos do zupy i zabiera z domu.

  2. Aleksanda Ple. ★★★★★

    W szkole córki Pyszoty nie zagrzały miejsca- a szkoda. Codziennie mogliśmy wybierać posiłek z bogatej oferty przez bardzo intuicyjną aplikację. Faktycznie, niektóre potrawy nie były standardowymi posiłkami dla dzieci. Często pojawiały się kasze i wariacje warzywne -co bardzo chwaliłam, ale mam świadomość, że nie każde dziecko lubi takie menu. Natomiast wybór pozostawał po stronie rodzica. Inaczej sprawa się miała w przedszkolu. Tam było jedno menu, przystosowanie dla maluchów. Syn zawsze ze smakiem wszystko zjadał. Co więcej, Pyszoty organizowały specjalne warsztaty dla dzieciaczków, zaznajamiające je z różnymi smakami. Serwowano wówczas min. warzywa liofilizowane- co spotkało się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem u dzieci. Podsumowując, smak to kwestia bardzo indywidualna, nawyki żywieniowe również, ale akurat tę konkretną firmę cateringową postrzegałam jako bardzo otwartą na różnorodne smaki, zaangażowaną w propagowanie zdrowych nawyków, a ponadto niosącą misję. Rzadki przypadek. Trzymam kciuki za dalszy rozwój. Ps. nie jest to komentarz na zlecenie, nie znam osób, które stoją za tą firmą.

  3. Ewa ★☆☆☆☆

    Tragedia to mało powiedziane, jedna gwiazdka dlatego że jest konieczna. Córka woli chodzić głodna niż zjeść obiad z pyszot. I ten smród jakim cuchną rzeczy po tej kuchni. Ja nie wiem skąd te opinię. Córka nosi podwójne kanapki, bo po posiłkach z pyszot miała problemy żołądkowe, przestaliśmy się tam stołować i problemy zniknęły. Przypadek, nie sądzę

  1. joanna taratuta ★☆☆☆☆

    Niestety nie da się inaczej ocenić. Pozytywne opinie świadczą albo o przysłudze znajomych w celu wystawienia pozytywnej oceny albo z niewiedzy rodzica! Jedzenie bardzo niesmaczne, tragiczne. Napewno nie jest to catering dla dzieci!! Córka, jak i pozostałe dzieci w grupie mają często rozwolnienie (którego nie mają w weekendy lub podczas wakacji) jedzenie nie zachęca ani smakiem ani wyglądem. także nie polecam!

  2. Dorota Cz ★★★★★

    Miałam okazję zamówić catering na imprezę okolicznościową, serdecznie polecam. Jedzenie pyszne, świeże, wszystko dojechało na czas ☺️

  3. kimit ★☆☆☆☆

    Okropne

  1. Lokalna Przewodniczka ★★★★☆

    Polecam :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Catering dla dzieci - Pyszoty?

Catering dla dzieci - Pyszoty znajduje się przy Fabianowska 131, 62-052 Komorniki, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Catering dla dzieci - Pyszoty?

Można skontaktować się z Catering dla dzieci - Pyszoty pod numerem +48 730 796 900

Jak można dotrzeć do Catering dla dzieci - Pyszoty?

Do Catering dla dzieci - Pyszoty można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements