Opinie

  1. Anna Gościańska ★★★★★

    Po raz kolejny odwiedziliśmy restaurację, za każdym razem wychodzimy z niej tak samo zadowoleni. Kosztowaliśmy już przystawek, zup, głównych dań i oczywiście lokalnego wina. Każde danie zawsze jest dopracowane, niekonwencjonalnie podane, bardzo na plus zabawa smakiem i teksturą. Pyszne wino z lokalnej winnicy.

  2. Patryk Sala ★★★★★

    Byliśmy tu z żoną i dziećmi pierwszy raz. Restauracja spora, dużo stolików zarezerwowanych, lecz Pani kelnerka w moment coś nam znalazła. Zjedliśmy spory obiad (każdy miał zupkę i drugie danie). Żurek, rosół, zraz wołowy jak i kurczak wysmienite. Zestawy z menu dziecięcego to naprawdę konkretne porcje. Na powstanie dostaliśmy czekadełka. Jest tez kącik dla dzieci. Ceny odpowiednie do jakości. Zapłaciliśmy 300 zł za spory obiad dla 4 osób, wraz z kawą, karafką wody i dwoma deserami. Jedzenie było bardzo dobre! A porcje spore. Na pewno tu wrócimy, i to nie raz.

  3. Michalina Cza ★★★★★

    Na lokalnym wydarzeniu wygraliśmy zwiedzanie winnicy, postanowiliśmy zostać też na kolacji. Obsługa była przesympatyczna, jedzenie pyszne. Restauracja jest pięknie zlokalizowana, wokół mnóstwo zieleni i jezioro.

  1. fankakossakowskiej ★★★★★

    Przyjemna lokalizacja - jeziorko pod nosem, czekając na zamówienie można się przespacerować. Dania bardzo smacznie, podane elegancko i nowocześnie. Byłam bardzo zadowolona z wizyty ♡ Jeśli będzie mi dane - wrócę. Polecam!

  2. Kinga Szymańska ★★★★☆

    Miejsce bardzo spokojne, na biznesowe spotkanie. Obsługa bardzo miła. Jedzenie jeśli chodzi o tatar bardzo dobry, fajnie i ciekawie podany, ale sałatka taka sobie -kaczka twarda, a owoców typu truskawka czy jeżyna brak (to co było podane w karcie) w takiej sytuacji powinien kelner poinformować że nie ma tych składników i nie powinni serwować- taki minus. A wino też dobre.

  3. Patrycja ★★★★☆

    Jedzenie w porządku, wnętrze estetyczne, obsługa miła. Jedną gwiazdkę odejmuję, ponieważ było chłodno w restauracji.

  1. Donata B. ★★★★★

    Wino z miejscowej winnicy smakuje wyjątkowo! Naprawdę dobre! Miła i profesjonalna obsługa, dania ładnie podane; polecam smaczne polędwiczki ze szparagami. Wokół dużo kwiatów, łatwe zejście nad jezioro. Plac zabaw dla dzieci, zaciszny ogród/taras.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Lumière Restaurant&Wine?

Lumière Restaurant&Wine znajduje się przy Wypoczynkowa 60, Jeżyce, 62-081 Baranowo, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Lumière Restaurant&Wine?

Można skontaktować się z Lumière Restaurant&Wine pod numerem +48 697 101 511

Jak można dotrzeć do Lumière Restaurant&Wine?

Do Lumière Restaurant&Wine można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements