Przypadkowy wybór miejsca na spotkanie. Pierwsze wrażenie było mieszane, ale z czasem (jestem tam teraz co tydzień), nabrało zupełnie innego obrazu. Lubie je. Ma swój klimat, taki nienachalny, niebanalny, swobodny i znajomy :) Obiady - petarda!!!! Gdybym mogła to pewnie stołowałabym się tam codziennie. Proste dania z domieszką fantazji i do tego bardzo ładnie podane! :)
Zdjęcia
Opinie
-
Justyna Karwucka ★★★★☆
-
Lyola Yr ★★★★★
Bardzo polecam to miejsce na śniadanie! Jeśli poszukujecie czegoś nowego i fajnych połączeń smakowych - to to miejsce dla was! Ogólnie, chcemy podziękować Panu! Który przyjął w Sylwestra na 11 rano naszą rezerwację na 14 osob(dokładnie)! Pan, właściciel tego miejsca, tak to rozumiem, sam przyrządził dla nas wszystkich! Nie czekaliśmy bardzo długo, wszystko podawał po koleje jak kto zamówił! Pyszne, dopracowane dania, nie żałował sałatki, wybór był bardzo spory, również można znaleźć coś z krewetkami i łososiem! I nie tylko Pyszne ciasta, soki, kawa! Jestem pod takim wrażeniem, w związku z całą sytuacją, że naprawdę dziękuję Panu za ten miły poranek !
-
Paulina Chmiel ★★★★★
239 odkryłam pomieszkując w Poznaniu. Miejsce to uwielbiam za kawę (a zwłaszcza espresso z sokiem grejpfrutowym - jest to jedyne miejsce gdzie mogę ją dostać), pyszne śniadania i kameralną atmosferę. Gdy odwiedzali mnie znajomi spoza Poznania, było to obowiązkowe miejsce na śniadanie (co ważne, w 239 dostępne są też pozycje wegańskie). Nie mieszkam już w Poznaniu, ale odwiedzając Poznań z pewnością będę odwiedzać 239.
-
Aleksandra Pietryka ★★★★★
Pyszności! Dawno tak się nie najadłam! Fajne wegetariańskie i wegańskie opcje, na pewno będziemy wracać.
-
Bartosz Suchomski ★★★★★
Mega polecam. Dawno nie dostałem tak dobrego śniadania. Ceny też uczciwe, a kawa prawdziwie smaczna. Ludzie, korzystacie, bo mało takich miejsc ostatnio w tej okolicy.
-
Mateusz Ziółek ★★★★★
Bardzo przyjemne miejsce na mapie Poznania aby zjeść sniadanko a nawet i pozne sniadanko. Muzyka i wystroj bardzo przyjemne - bardzo przytulne miejsce. Jedzenie i kawusia świetne!
-
Dawid Dudek ★★★★★
Smacznie i przyjemnie. Miejsce dobre na śniadanie, obiad oraz kawę lub piwko ze znajomymi. Stosunek ceny do jakości bardzo dobry. Na pewno nie powiedziałbym że jest drogo. Podczas mojej wizyty wybrałem makaron z łososiem a do tego zielony koktajl - razem 39zł, porcja dość duża. Nie musiałem czekać zbyt długo. Zamówienie trzeba było złożyć przy ladzie. Z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce.
-
B ★★★★☆
Przyjemne miejsce o nieco "hipsterskim" klimacie, wystrój surowy ale bardzo ciekawy. Dobre na spotkanie czy chociażby na prace przy laptopie. Z minusów bardzo długi czas oczekiwania (w niedziele przy małej ilości gości na śniadanie czekaliśmy prawie 40 minut, zamówioną herbatę dostaliśmy po 25 minutach), obsługa też tak średnio ogarnia co się dzieje (lepiej samemu podchodzić jak nam zależy na czasie). Trzeba jednak przyznać że samo jedzenie ładnie podane i bardzo smaczne co rekompensuje długi czas oczekiwania.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres 239 klubokawiarnia?
239 klubokawiarnia znajduje się przy Sczanieckiej 10, Grunwald, 60-216 Poznań, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do 239 klubokawiarnia?
Można skontaktować się z 239 klubokawiarnia pod numerem +48 578 911 251
Jak można dotrzeć do 239 klubokawiarnia?
Do 239 klubokawiarnia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku