Przepyszne jedzenie, szczególnie polecam penne z cukinią. Porcję bardzo sycące a ceny adekwatne do wielkości i wyboru dań. Polecam!
Zdjęcia
Opinie
-
Martyna Żurowska ★★★★★
-
Szymon Loss ★☆☆☆☆
Odradzam wizytę w tym lokalu. Restauracja aspiruje do miana włoskiej, jednak z włoską kuchnią ma niewiele wspólnego. Jakość serwowanych dań jest bardzo różna— raz smacznie, innym razem wręcz niezjadliwie. Do tego częste problemy z niedomytymi naczyniami. Obsługa niemiła a „menadżer”? To absolutny przykład braku kompetencji — nie tylko nie wie, jak powinien się prezentować, zachowywać i zarządzać lokalem gastronomicznym, bywa, że czuć od niego alkohol, co przekłada się na jego późniejsze, coraz bardziej osobliwe zachowanie. Ogólnie fakt, że ktoś kiedyś pracował w kuchni, nie czyni go ani kucharzem, ani tym bardziej osobą zdolną do prowadzenia restauracji. Strefa zabaw przypomina niekontrolowany chaos — hałas i bałagan panujący w tej przestrzeni skutecznie psują atmosferę. Ciasta dostępne przy ladzie- deklarowane jako własne wypieki, w rzeczywistości są mrożonymi produktami z hurtowni gastronomicznych- znajoma prowadząca kawiarnię również z nich korzysta ponieważ są dobre, ale nie opowiada, że są wypiekani własnymi. Nie da się też nie zauważyć zmian w osobach pracujących na kuchni co czuć zarówno po jakości dań, jak i atmosferze. Byliśmy z przyjaciółmi świadkami częstych i głośnych kłótni na kuchni — prawdopodobnie pana z obsługi oraz jednego z zaplecza — które było słychać w całym lokalu. Zdarzają się również grupowe pogawędki personelu przy wejściu na kuchnię i rozmowy na temat osób w lokalu czy tematów osobistych, których goście nie muszą słuchać. Ogólnie widać, że pan nazywający siebie menadżerem wpływa negatywnie na pozostałych pracowników i panującą tam atmosferę. Co do „autorskich dań” — to kolejna iluzja. Forma podania i składniki są ewidentnie kopiowane z innych miejsc. Przykład? Ravioli z kaczką — jeszcze niedawno podawane z cebulą (co widać na zdjęciach w komentarzach), dziś z szałwią — dokładnie tak, jak w jednej z renomowanych restauracji, w której jadałem wielokrotnie mieszkając w Londynie. I takich zapożyczeń jest znacznie więcej. Za czasów pierwszych właścicieli restauracja miała niepowtarzalny klimat i jakość. Teraz? Została jedynie pretensjonalna otoczka, za którą nie stoi nic wartościowego. Daliśmy temu miejscu wiele szans, ale za każdym razem historia się powtarzała. Próba konstruktywnej rozmowy z personelem nie ma sensu- wystarczy rzucić okiem na ich odpowiedzi pod negatywnymi komentarzami…brak refleksji, wieczne tłumaczenia, zrzucanie winy na klientów i zero odpowiedzialności. Nie oczekuję żadnej odpowiedzi od „menadżera”, bo doskonale wiem, co się tu usłyszy: „to nie są państwa smaki”, „chyba pomylił pan miejsce”, „nie zgadzamy się z opinią” — standardowa linia obrony, która świadczy tylko o jednym: całkowitym braku samokrytyki i niezdolności do rozwoju. Właścicielowi doradzam zmianę personelu jeśli chce aby to miejsce było czymś wyjątkowym a nie „kopią z Londynu”. Załączam również zdjęcia potwierdzające moje słowa powyżej.
-
Marta Cedro ★★★★★
Sala zabaw dla dzieci jest cudowna. Wielka super wyposażona .Córka ( 4 latka) zadowolona Espresso tonic pyszne. Przystawka z nduja bardzo autentyczna i smaczna. Makaron z cukinią zdecydowanie powyżej oczekiwań. Nawet mięsożerny mąż dojadł ze smakiem bo porcja ogromną. Danie dziecięce bardzo duże i smaczne. Fajnie że warzywa są podane oddzielnie. Pani z obsługi miła i profesjonalna. Będziemy wracać. Chociaż nie, będziemy tu pomieszkiwać w każdą niedzielę:) Do zobaczenia !
-
Pawel Aulich ★★★★★
Jeśli chodzi o jedzenie to absolutnie przepyszne, a pinsa wyśmienita. Przytulne miejsce i warte poznania! Kącik dla dzieci to bardziej sala zabaw, za którą w innych miastach ktoś by sobie pewnie policzył. Świetnie wyposażone w zabawki, książki, mebelki, a nawet małpi gaj. Dla rodzin z dziećmi to absolutnie wyjątkowe miejsce, a toaleta wygląda tak, jakby była zaprojektowana i urządzona z myślą o dzieciach i rodzinach, a nie jako przykry obowiązek i znak czasów. To miejsce na obiad dla dzieci, ale i dla dorosłych jest po prostu wspaniałe! Bardzo sympatyczna Pani zajmuje się perfekcyjnie swoimi gośćmi. Jedyne czego na tym osiedlu brakuje to blisko parking dla gości spoza tego osiedla. Tak trzymajcie i nie zmieniajcie się! Jeśli chodzi o restauracje, gdzie wybrać się z dziećmi to ścisła czołówka. Czuć, że jest prowadzona przez ludzi, którzy lubią ludzi!
-
Stanisław Kotecki ★★★★★
Pyszne makarony własnej roboty. Kuchnia typowo włoska, ceny w miarę rozsądne (30-40 zł). Bardzo dobra lemoniada cytrynowa - niezbyt kwaśna, ale nie za słodka. Lokal ładnie urządzony i klimatyczny. Posiada osoby pokój zabaw dla małych dzieci.
-
Julia Gruchalska ★★★★★
Świetne, klimatyczne miejsce, z małym placem zabaw dla dzieci. Jedzenie pyszne, dostałam na zamówienie idealne brownie
-
Stanisław Kokocinski ★★★★★
Bardzo przyjemne wnętrze, miła obsługa oraz niespodziewanie dobre drinki - szczególnie zasmakował nam Amaretto Sour. Jedzenie było dobre, najlepiej wypadła zupa dyniowa z popcornem, pinsa - bdb ciasto, ale sos trochę bez smaku i sałatka grecka była ok, ale niczym nie zachwyciła. Część dań była z eksperymentalnej karty, a więc będziemy musieli jeszcze kiedyś wpaść spróbować stałego menu :-). Ogólnie lokal na wielki plus, jedyny na Strzeszynie otwarty do późna z dobrym jedzeniem, dobrymi drinkami i dobra otoczką. Aż się dziwiliśmy, że wieczorem były wolne stoliki.
-
Maciej Kowalski ★★★★☆
Ogólnie bardzo polecam ale z wyraźnym jednym minusem o którym na końcu. Wystrój i atmosfera super. Miła muzyka włoska nienachalnie sączy się z głośników, ciekawy i miły dla oka wystrój wnętrza sprawiaja naprawdę miłą atmosferę. Dużym plusem jest mocne nastawienie się na dzieci. Jeden mini plac zabaw/plaża na zewnątrz a w środku spora sala zabaw z małpim gajem. Ceny... miastowe. Tanio nie jest ale myślałem że za to porcje będą zacne. Niestety nie ale o tym jak wspomniałem później. Jedna ze spraw których nie lubię to niezgodność menu na WŁASNEJ STRONIE WWW z tym co zastajemy na miejscu. To nie wymaga nie wiadomo jakich kosztów aby zmienić menu na stronie jeśli zmienia się menu w lokalu. Na nieznanym mi terenie/w nieznanym mieście wybieram restaurację na podstawie ocen ORAZ menu. A tu na miejscu niespodzianka... Smak potraw bez zarzut. Wszystko bardzo dobre, zbilansowane smaki, jak dla mnie makarony minimalnie zbyt al dente ale to już kwestia gustu. Ten jedyny minus to... wielkość porcji. Zastanawiałem się dlaczego (to chyba drugi taki przypadek w życiu z którym się zetknąłem) nie ma w menu "porcji dziecięcych". Wychodzi na to że wszystkie porcje są raczej dziecięce. Moja 7 letnia drobnej budowy córka zjadła całą "dorosłą" porcję spaghetti ragu i na koniec stwierdziła że porcje są małe. Możecie sobie wyobrazić jak głodny ja wyszedłem... Tak więc jeśli chcecie się najeść to polecam zacząć od zupy lub solidnej przystawki.
-
Dominik Kmiecik ★★★★★
Bardzo przyjemne i klimatyczne miejsce. Ciekawe wnętrze i muzyka, szczególnie ta grana na żywo. W menu zarówno startery jak i dania obiadowe (z nastawieniem na makarony i dania włoskie), a do tego różnego rodzaju desery w postaci świeżych ciast. Jedzenie smaczne i urozmaicone również w wersji vege. Naprawdę miło spędzony czas w urokliwym miejscu.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja MOTYL?
Restauracja MOTYL znajduje się przy Augusta Emila Fieldorfa 6, Jeżyce, 60-461 Poznań, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja MOTYL?
Można skontaktować się z Restauracja MOTYL pod numerem +48 728 037 300
Jak można dotrzeć do Restauracja MOTYL?
Do Restauracja MOTYL można dotrzeć, korzystając z poniższego linku