Opinie

  1. Cezary Tarasiewicz ★★☆☆☆

    Nie lubię pisać nieprzychylnych opinii, wierzę że każdy lokal ma ukryty potencjał który warto wykorzystać. Niestety bistro Picollo nie urzekło mnie, jedzenie wymaga drastycznych poprawek jakościowych bądź adaptacji cen do jakości jedzenia. Na plus natomiast jest pozytywna obsługa. Życzę zmian na lepsze Data wizyty:25.07.2025

  2. Elżbieta Marczak ★☆☆☆☆

    Dzisiaj kupiłam dwa sosy bolognese na wynos w domu okazało się że to nie jest sos bolognese tylko jakaś pylpa woda z mąką i przecierem pomidorowym jak można takie coś sprzedawać mąż zawiózł to do sprawdzenia mąkę z wodą to mogę sobie sama w domu zrobić i już nigdy nie wrócę do was a i opinię prześlę dalej masakra

  3. Max Max ★☆☆☆☆

    Niestety, podobnie jak kilka osób również się zatrułem. Może i miła obsługa ale nie dla obsługi kupuje się jedzenie. Niestety bolognese nie smakuje jak bolognese z innych Picollo, sałatki nie są pierwszej świeżości jakby były nie sprzedane przeleżane, nie polecam.

  1. Michał Szwedziak ★☆☆☆☆

    Zamówiłem duże spaghetti, a Pani nałożyła połowę naczynia. Nie polecam gdy jest ta Pani.

  2. Leszek Zakrzewski ★★★★★

    Rewelacja. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Boloński = Pyszne

  3. Kacper Kul ★★★★☆

    Jedzenie ok za te 9 zł ale klimat baru jak się wchodzi śmierdzi ale jak przyjedziesz ok 11 do 12:30 to jest pyszne ale jak przyjdziesz potem to oni to podgżane

  1. Pieter Mikajewski ★☆☆☆☆

    Od jakiegoś czasu już omijam, a raz w tygodniu zawsze wjeżdżałem po dużo porcji. Mam wrażenie odkąd nie ma szefowej tej co zawsze była przy kasie to wszystko zmieniło bardzo smak a było tak pyszne nawet bardzo …

  2. Paweł Kańduła ★★★★★

    Klasyczne spagetti niezmiennie rewelacyjne. Zmieniły się opakowania w których wydają makaron, mam wrażenie, że porcje się trochę przez to zmniejszyły.

  3. sleepingMadzi ★★★★★

    Dobre,szybko. Kiedyś, na samym początku się zraziłam,bo makaron był rozgotowany. Jakiś czas temu znów się skusiłam i jest o wiele lepiej. Daję 5 w kategorii barów szybkiej obsługi. Makaron teraz jest taki,jak lubię,sosy całkiem niezłe. Odwiedzam tak mniej więcej raz w tygodniu i będę nadal :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bistro Picollo?

Bistro Picollo znajduje się przy 11 Listopada 51, Żabikowo, 62-030 Luboń, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bistro Picollo?

Można skontaktować się z Bistro Picollo pod numerem +48 516 818 516

Jak można dotrzeć do Bistro Picollo?

Do Bistro Picollo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements