Kurczak po japońsku odgrzany ledwo ciepły w chłodny dzień podany zmęczonemu głodnemu klientowi który oczekiwał czegoś zupełnie innego .
Zdjęcia
Opinie
-
Kamil Stępniewski ★☆☆☆☆
-
Gilad Pellaeon ★★★☆☆
Mały lokal z sympatyczą obsługą. Tylko 3 stoliki więc miejsca do soedzenia niewiele. Kuliarnie średnio. Zupa pho była bardzo gorąca i trudno było ją zjeść, natomiast probując doszukać się smaku to nic specjalnego. Cenowo przystępnie.
-
Patrycja Fengler ★★★★★
Polecam smaczne spore porcje. Bar bardzo czysty obsługa przemiła napewno wrócę w to miejsce
-
Adam Budziński ★★★★★
Jedzenie dobre, smacznie przyprawione i przyjemnie podane. Pan przyjmujący i wydający zamówienie pomimo pewnej bariery językowej również bardzo miły. Drobny minus za wielkość lokalu - dosłownie kilka stołów i krzeseł przez co czasem może być zbyt mało miejsca żeby zjeść.
-
Przemysław Zglenicki ★☆☆☆☆
Wolowina po wietnamsku - tragedia. bez smaku. Wolowina bardzo niskiej jakosci za bardzo usmazona ciezka do przerzucia. sos w smaku jak woda z sola. 29zl danie zjedzone w 20% ze wzgledu na ogromny glod, reszta wyladowala w koszu.
-
M Kap ★★★★★
Wielkie porcje, super ceny.
-
Tomasz ★★★★★
Jedzenie naprawdę dobre. Duże porcje Udong i co najważniejsze zapakowane, na wynos tak, że nie wylewają się z opakowań. Zupy, np. Tom-Kha-Kai, te są super i można się najeść taką porcją, jako dodatkiem do głównego dania, PadThai spełnił oczekiwania również. Pierożki to już mega pyszne, zawsze dokładam do zamówienia i najchętniej to bym same zamawiał. Ceny, jak na ten rok, są bardzo umiarkowane, żeby nie powiedzieć niesamowicie niskie. Cieszę się, że bar funkcjonował i nadal funkcjonuje, bo nie raz ratował mi skórę, kiedy wszystko inne było pozamykane i za to dodatkowy plus. Dzwonię, zamawiam i podjeżdżam sobie za jakiś czas po odbiór osobiście. Właściciel miły, zawsze dwa zdania zagada, nawet jak tylko o pogodzie. :)
-
Wiktoria Gorzelańczyk ★☆☆☆☆
Podczas konsumpcji nie dość że spalonych sajgonek to na dodatek znalazłam dwa długie włosy , sajgonki miały być wege a zaserwowano mi mięsne . Już nie raz tam jadłam i jestem kolejny raz rozczarowana
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bar Orientalny HANOI?
Bar Orientalny HANOI znajduje się przy Osiedle Czwartaków 24i, 62-020 Swarzędz, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bar Orientalny HANOI?
Można skontaktować się z Bar Orientalny HANOI pod numerem +48 729 433 722
Jak można dotrzeć do Bar Orientalny HANOI?
Do Bar Orientalny HANOI można dotrzeć, korzystając z poniższego linku