Opinie

  1. tgaleski ★☆☆☆☆

    Bywałem tam bardzo często gdyż jedzonko mieli na prawdę super. Ale od pewnego czasu cos zaczęło się psuć , może nie jeśli chodzi o same dania, ale bardziej o obsługę i podejście do klienta. Określając mniej więcej porcję jaką chcesz dostać - ZAWSZE dostaniesz większą lub dużo większą. Czas oczekiwania masakryczny i rzadko mieszczą się w tym co usłyszysz od Pani na kasie (niezbyt miła osoba) Jeśli chodzi o ceny - jeszcze drożej niż nad naszym polskim morzem a to tylko mała knajpa nad jeziorem . Samo usytuowanie i klimat knajpki ok. Gorzej z resztą. No i na koniec coś co zaważyło o napisaniu tej opinii. Ostatni weekend lata pomyślałem sobie, że zakończę wspaniałą rybką w Kórniku. W związku z tym iż byłem ponad 100km od Poznania i podróżowałem skuterem sprawdziłem do której knajpka jest czynna. Na stronie informacja że czynne do godz. 20. No to gnam żeby nie być później niż o godz.19. Dojechałem o godzinie 19:03 i wchodzę do knajpki............ krzesła odwrócone i położone na stołach , podłoga jeszcze mokra , a Pani (wątpliwej uprzejmości) oznajmia że już za późno i do jedzenia już nic nie dostaniemy gdyż "kucharz się właśnie przebiera i zaraz wychodzi" Widząc moje niezadowolenie ironicznie powiedziała "że może mi coś do picia sprzedać jeszcze " Widać że dla nich (w szczególności Pani za kasą) od pewnego czasu nie liczy się nic oprócz zarabianych pieniędzy, a już na pewno nie klient !!! Szkoda bo kiedyś naprawdę uwielbiałem jechać "na rybkę do Kórnika" i wszędzie chwaliłem to miejsce. ............Niestety to już czas przeszły.

  2. St Art ★★★★☆

    Powiedziałem obsłudze, że będę polecał i polecam. Ryby bardzo dobre. Dorsz świetny, choć panierunek dość gruby. Ale też dobry, nie "opity" tłuszczem (czyli ktoś dokładnie wie jak go usmażyć). Rybka w środku delikatna i soczysta - pyszna! Surówka z białej kapusty bardzo dobra. Pstrągi jadałem lepsze, ale też bywam regularnie tam gdzie wyciąga się je z płynącej, górskiej wody i podaje po półgodzinie. Czyli w ich naturalnym środowisku. Bo mam blisko. Ziemniaki z wody ok. Warzywa na parze ok. Ceny dosć wysokie. Obsługa bardzo miła i sprawna. Klimat fajny, choć moim zdaniem wymaga już trochę odświeżenia (polska bandera nie powinna tak wyglądać). No, ogólnie to fajnie - polecam!

  3. Karol Makowski-Barański ★★★★★

    Bardzo miła obsługa klienta, zamówienie szybko zrealizowane i co najważniejsze Bardzo dobre.

  1. Paul Fruit ★★☆☆☆

    Ceny z kosmosu, porcje ryb duże, (co przekłada się na duży rachunek - średnio koło 100 zł za porcję słabej ryby z dodatkami...), ale reszty jest niewiele. Pieczone ziemniaki ledwo upieczone z niesmaczną posypką. Halibut kompletnie bez smaku, a dorsz suchy i smakował jak panga.... Kotlet z kurczaka smaczny. Ogólnie nie polecam. Obsługa bardzo miła i klimat fajny, ale to jednak za mało.

  2. Marta ★★★★★

    Bardzo fajne, klimatyczne miejsce. Pyszna ryba, dokładnie taka jak powinna być. Porcja solidna co tłumaczy małą ilość frytek, w końcu przyjeżdżam tu na rybę a nie na frytki :) będziemy wracać zdecydowanie.

  3. Christopher Travel Poland ★☆☆☆☆

    …totalny brak zrozumienia z osobą sprzedającą przy zamówieniu tak prostym jak dwie kawy czarne z podwójnego espresso i toniku…. ….brak paragonu (nie zgodne z Polskim prawem)…. swoją drogą prowadząc restaurację trzeba mieć pojęcie o tym co się sprzedaje, co do czego pasuje i jak to podać… osobiście i zdecydowanie nie polecam tego miejsca… sami oceńcie czy niekompetentna osoba sprzedająca ze skwaszoną miną odstrasza czy zachęca…

  1. Grażyna Konieczna ★★★★★

    Miejsce gdzie miło można spędzić czas i smacznie zjeść.

  2. Mairafal ★★★★★

    Bardzo pyszny halibut i frytki, piwo Kozel też pycha! Personel uśmiechnięty, pomocny, nawet w takie upały i pod koniec tygodnia! Atmosfera relaksu :)

  3. Olga Słonina-Tamul ★★★★★

    Bardzo fajne miejsce w którym można dobrze zjeść! Jako fanka dań rybnych byłam bardzo ustayfskcjonowna. Dania są smaczne, świeże i duuuuże. Najlepiej zapytać o rozmiar / wagę zamawianej rybki bo można się nieźle zdziwić. Smaczne sosy, czuć, że domowe. Po za daniami rybnymi można zjeść też schabowego, zupy a dla najmłodszych są dedykowane dania. Bardzo polecam!

  1. Marta Piechnik ★★★★☆

    Dobre jedzenie, szybko podane. Miejsce przyjazne dzieciom. Porcje duże i cena również adekwatna. Za spore dwie porcje ryby z dodatkami zapłaciliśmy ponad 100 zł.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Statek, Rejsy, Restauracja "Tawerna Pod Żaglami"?

Statek, Rejsy, Restauracja "Tawerna Pod Żaglami" znajduje się przy Leśna 6, 62-035 Kórnik, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Statek, Rejsy, Restauracja "Tawerna Pod Żaglami"?

Można skontaktować się z Statek, Rejsy, Restauracja "Tawerna Pod Żaglami" pod numerem +48 502 288 468

Jak można dotrzeć do Statek, Rejsy, Restauracja "Tawerna Pod Żaglami"?

Do Statek, Rejsy, Restauracja "Tawerna Pod Żaglami" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements