Opinie

  1. Kankoś ★★★★★

    Mega dobry Kebab! 3 rodzaje mięsa do wyboru oraz różne sosy. Mięso i bułka bardzo dobrze przypieczone. Polecam to miejsce!

  2. Łukasz Czaplicki ★★★★★

    Super mięso, kebab jakiś taki inny niż wszystkie, serdecznie polecam, jako fan kebab wiem co mówię. Zdjęcia brak, bo szybko zjadłem. Na szczęście narzeczona zdarzyła zrobić

  3. B8 ★★★★☆

    Niedawno zjadłem w Bule i Gadule i szczerze powiem wam, jest to kawał porządnego kebaba. Zamówiłem duże rollo z frytkami i surówkami w lawaszu (trochę czasu temu to było, więc nie pamiętam dokładnej nazwy) i szczerze powiem, że był bardzo smaczny, ale mnie niczym nie zaskoczył. Mięso wziąłem mieszane i choć było świetnej jakości (prawdopodobnie kraft) to było nieco suchawe, więc w połączeniu z małą ilością sosu trochę "zatykał". Surówki były świeże i chrupkie a frytki okej. Podsumowując kebab w knajpie Buła i Gaduła twardą gardą broni swoich czterech gwiazdek, jednak jest to najzwyklejszy kraft jakiego dotychczas jadłem. Mimo wszystko polecam, bo warto tu zajrzeć :)

  1. Łukasz Trawiński ★★★★★

    Bardzo dobry kebab w najróżniejszym wydaniu! W 9 osób przetestowaliśmy lawasze, pity, małe, duże, w różnych kombinacjach sosów! Bardzo polecam!

  2. Mariusz ★★★★★

    Kebab w bułce z mieszanym mięsem i sosem czosnkowym. Rewelacja, dawno tak pysznego kebaba nie jadłem. Według mnie najlepszy fasfood w Kosyrzynie.

  3. Oskar Szymański ★★★★★

    Po wyjściu z franczyzy obawiałem się o jakość tego miejsca, produkty franczyzy do której ten lokal należał były całkiem wysokiej jakości i były moimi ulubionymi w Kostrzynie. Jednak okazało się, że nie było powodu do obaw, a nawet jest lepiej niż wcześniej. Zamówiłem już tutaj kebaba kilka razy i za każdym razem się nie zawiodłem. Zacznijmy od kebaba w tortilli. Zamówiłem dużego, z mięsem mieszanym i sosem czosnkowym. Zdecydowanie najlepszy kebab w Kostrzynie i prawdopodobnie najlepszy jakiego jadłem do tej pory. Sama tortilla była bardzo dobrze przygotowana i smaczna. Wszystkie warzywa użyte tutaj były smaczne (pomimo, że zapomniałem odjąć z niego tego czego nie lubię), ilość mięsa jest idealna, a samo mięso przepyszne. Wyrazisty smak i wspaniała jakość. Sos czosnkowy bardzo dobry, nie mam zastrzeżeń co do niego. Całość wykonana bardzo dobrze. Przy moich następnych wizytach postanowiłem wybrać sos Sriracha Mayo oraz dodać papryczki jalapeño. Nie spodziewałem się, że ekskluzywny sos od dostawcy będzie tak dobry, że aż stanie się moim ulubionym. Spróbowałem także wersji w bułce, i oprócz wspomnianej wcześniej dobrej jakości składników, sama bułka także pokazuje swoim smakiem wysoką jakość. Dodatkowo próbowałem także chicken boxa i muszę przyznać, że jest nieźle, ale wydaje mi się, że poprzednio nuggetsy były odrobinę lepsze, lecz jest bardzo blisko, więc nie będę tutaj mieszał z oceną, gdzie główną atrakcją jest kebab. Wszystkie składniki komponują się wyśmienicie i zdecydowanie polecam każdemu szukającemu dobrego kebaba odwiedzić te miejsce. Ocena 5 gwiazdek zasłużona.

  1. Michal Gambrych ★★★★★

    Umieją w gastronomię. Buła wypieczona i chrupiąca, świeży mix warzyw, świetne sosy, a mięsko poezja. Nie jadłem lepszego kebaba. Szczerze polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Buła i Gaduła?

Buła i Gaduła znajduje się przy Warszawska 15, 62-025 Kostrzyn, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Buła i Gaduła?

Można skontaktować się z Buła i Gaduła pod numerem +48 791 175 457

Jak można dotrzeć do Buła i Gaduła?

Do Buła i Gaduła można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements