Opinie

  1. Patryk Szudrowicz ★★★★★

    Bardzo się cieszymy, że ekipa od Monster Sushi wróciła! Jedzenie tak samo pyszne, przemiła obsługa i solidne porcje, którymi naprawdę można się najeść:)

  2. patii. Gd ★★★★★

    Nie pozorne miejsce, a w środku eksplozja zapachów i smaków. Na początek bardzo dobra lemoniada malinowa (mi trochę przypominała, babciny kompoty z truskawek - pierwsze skojarzenie). Ramen REWELACJA -wszystko było IDEALNE (chrupiąca marchewka i soczysta wołowina) nie było do czego się przyczepić. Makaron udon również pychotka (dziękujemy za "dołożenie" ostrości). Frytki z batatow z sosikiem też robiły robotę. Byliśmy bardzo miło zaskoczeni miejsce i wpisujemy się na listę częstych bywalców.

  3. Poznańska Szama ★★★★☆

    Bardzo dobre sushi, dobry ramen, frytki z batatów również smaczne. Szkoda tylko, że dania główne nie przyszły równo oraz, że nie został wydany paragonon przy płatności gotówką.

  1. Mery ★★★★☆

    Zamówiliśmy jedzenie z dowozem do domu: pierożki i Ramen. Jeśli chodzi o mnie to bulion był trochę za słony. Pierożki natomiast były bardzo dobre a sos do nich przepyszny. Wizualnie oba dania wyglądały super. Polecam

  2. Agata ★★★★★

    Przepyszne jedzenie! Daję 5 solidnych gwiazdek, bo miejsce jest naprawdę godne polecenia. Potrawy są zawsze świeże, przyrządzone z dobrej jakości produktów, a do tego pięknie przybrane. Bogate menu, w którym każdy coś dla siebie znajdzie (nawet najmłodsi koneserzy sushi). Dodatkowy DUŻY PLUS za dostawę - zawsze punktualnie. Uzupełnieniem mega pozytywnej opinii jest bardzo miła i uprzejma Załoga.

  3. Pauli na ★★★★★

    Bardzo dobre jedzenie, sushi rewelacja jak i cała reszta. Dowóz zawsze punktualnie na wybraną godzinę. Przemiła obsługa. Polecam!

  1. Krzysztof Pracki ★★☆☆☆

    Niestety, ale sushi fatalne w smaku. Ryba nienajlepszej jakości, ryż również bardzo średni, czuć tylko nadmiar serka, którzy zakleja twarz. Ramen przejdzie, by zaspokoić głód, choć bulion i wołowina nie najwyższych lotów. Ładne podanie! Nie polecam ze względu na smak i jakość. Jak ktoś pierwszy raz spróbuje tutaj sushi może się zrazić! - W odpowiedzi do restauracji Monster Sushi Bar. Niekoniecznie zjedliśmy wszystko. Kolega zostawił cały bulion ramenu ze względu na jego smak, prawdopobnie to jest gotowiec. Rolki zostały zjedzone prawie do końca, ze względu na trzy istotne rzeczy: po pierwsze wydane niemałe pieniądze, po drugie szanujemy żywność i nie powinno się jej marnować, po trzecie z czystej ciekawości, bo byliśmy zdumieni, że można aż tak zepsuć rolkę serkiem i kiepskim ryżem. Nie miało to nic wspólnego ze smakiem ;)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Monster Sushi Bar?

Monster Sushi Bar znajduje się przy Pocztowa 1, 62-080 Tarnowo Podgórne, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Monster Sushi Bar?

Można skontaktować się z Monster Sushi Bar pod numerem +48 515 230 090

Jak można dotrzeć do Monster Sushi Bar?

Do Monster Sushi Bar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements