Witam , postanowiłam opisać daną sytuację ,ponieważ nigdy mnie taka kpina nie spotkała . Mąż zamawiał 3 pizze z dostawą do domu . Miała być na godz 19 , cisza mąż dzwoni rozmowa ... .pół godziny później dzwonię , rozmawiam z Panią, która postanowiła z bezczelny sposób rozłączyć się . Dzwonię drugi raz odbiera Pan i wmawia ,że nie było ustalanej godziny dostawy ,rozmawiamy i Pan postanawia nie kontynuować rozmowy i odkłada słuchawkę. Dodam ,że pizza dojechała na godzinę 20 !!! Obsługa nie miła , nie kompetentna i bezczelna ! Nie rozumiem ,jak można dwa razy odłożyć słuchawkę i nie porozmawiać z klientem . Pizza ,która dojechała nie smaczna ,sucha , spalona na wiór... Rozumiem ,że ciężko o dobrych pracowników , lecz mieć takich jak wczoraj ,to nie dziwię się ,że nie macie klientów,a tych których macie odchodzą.. Szczerze nie polecam nikomu !!!
Zdjęcia
Opinie
-
Gosia Poplewska ★☆☆☆☆
-
Eryk Wesolek ★★☆☆☆
Za dwie pizze zapłaciłem prawie 90 zł, a w smaku niestety przypominały gotową pizzę Gusto Bello z Biedronki, którą można kupić za ok. 15 zł. Ciasto suche, sosu praktycznie brak, a dodatki spoko ale wyglądały, jakby po prostu położono je na wierzchu gotowca.
-
Sebastian Szulc ★★★★☆
Pizza jak zwykle dobra, tylko proponuje dopisek w menu, że podany rozmiar to rozmiar kartonika a nie pizzy. Pizza zamówiona mega, kartonik 40 a pizza max 33 cm.
-
Bartosz Kaliszuk ★★★★★
Jedzenie pyszne! Obsługa bardzo przyjemna, świetne miejsce! Polecam
-
Marta ★★☆☆☆
Pizza dobra, ale włosy w środku nie zachęcają do jej spożycia
-
Mikołaj Nyczka ★☆☆☆☆
Zamówiona pizza tragedia , nie zamawiam często ale liczyłem na coś o wiele wiele lepszego. Dodatki na pizzy można policzyć na palcach dłoni, sera szukać jak igły w stogu siana, jedyne czego nie brakuje to ciasta. Za cenę jaką zapaliłem miał bym z 20szt pizzy z biedry która jest o niebo lepsza.
-
B8 “Destructor de Gatitos” ★★☆☆☆
Kebab i pizza nie są złe i tyle jestem w stanie powiedzieć. Kto by sobie wyobraził że w RESTAURACJI trzeba podejść samemu do lady i zamówić. Dostawcy generalnie też niemili. O informacji o koszcie dostawy można zapomnieć. Naprawdę wiele trzeba tutaj jeszcze poprawić. Przychodzicie i zamawiacie tam na własne ryzyko
-
owca czorna ★☆☆☆☆
Niestety słynne fąfle juz tylko pozostają nazwą. Oprócz ciasta i parówki to chyba jedna pieczarka, sosu tyle co nic, cebuli nawet słabo. Szkoda
-
Braian Kokocinski ★☆☆☆☆
Pani z którą rozmawiałem przez telefon powiedziała ze czas oczekiwania to godzina, zadzwoniłem po półtorej godziny. Dowiedziałem się ze pizza dopiero została zrobiona. Kierowca już miał wyjeżdżać a pizzę dostałem prawie po dwóch pełnych godzinach od złożenia zamówienia.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Nova Pizza Opalenizza?
Nova Pizza Opalenizza znajduje się przy Wyzwolenia 1, 64-330 Opalenica, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Nova Pizza Opalenizza?
Można skontaktować się z Nova Pizza Opalenizza pod numerem +48 782 066 206
Jak można dotrzeć do Nova Pizza Opalenizza?
Do Nova Pizza Opalenizza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku