Opinie

  1. Joanna Karaszewska ★★★★★

    Oceniam pobyt na 5 gwiazdek. Czysto, ekstra śniadanie, sympatyczny i bezproblemowy właściciel. Polecam serdecznie.

  2. Aleksander Świdrycki ★★★★★

    Cudowny i urokliwy hotelik z przytulnymi i czystymi pokojami, dogodnie położony w Obornikach. Ogromne podziękowania dla właściciela, który był niezwykle pomocny przed i w trakcie pobytu, a także serwował przepyszne śniadanie. Gorąco polecam ten hotel, jeśli będzie potrzeba noclegu w Obornikach!

  3. ewis88 ★★★★★

    Przytulne pokoje ze wszystkim co tylko potrzeba. Dostępny jest czajnik w pokoju, kawa, herbata, cukier, woda w butelce. Czysto i ciepło. Śniadania to mistrzostwo świata, będę je długo wspominać. Właściciele sympatyczni i zawsze uśmiechnięci :) polecam!

  1. Przemysław Najmuł ★★★★★

    Hotel w dobrym standardzie za tą cenę. Daje 5 gwiazdek przede wszystkim za dostosowanie się bez żadnych problemów do mojej specyficznej sytuacji (późny przyjazd, wczesny wyjazd). Miły, sympatyczny właściciel i dobre śniadania.

  2. Łukasz ★★★★★

    Mega sympatyczny właściciel. Coś czego się dziś nie spotyka będąc w hotelach. Pokoje czyste - ale to za mało powiedziane - wręcz błyszczą. Śniadania indywidualne ale nie z tej ziemi. Zapewne wrócę i dodaje ten hotel jako stały punkt moich służbowych podróży

  3. Krzysztof Gazda ★★★★★

    Bardzo polecam hotel , obsługa bardzo miła, pokoje przyjemne, największym zaskoczeniem było dla mnie śniadanie, najlepsze śniadanie jakie jadłem! Bardzo przyjazna obsługa, można poczuć się jak w domu ☺️ Jak dla mnie 10/10 , na pewno wrócę

  1. Dymitr Łyczko ★★★★★

    Pokoje czyste. Łóżko duże wygodne. Łazienka po remoncie. Śniadanie rewelacja robione na świeżo. Na pewno wrócę. Dobra baza wypadowa do Poznan/Suchy Las

  2. Andrzej Maliga ★★★★★

    Rodzinny mały hotel. Świetna atmosfera. Wszystko co trzeba aby wypocząć. Troska o zadowolęnie wszystkich gości. Posiłki z wysokiej jakości produktów. Śniadanie fantastyczne. Właściciel wkłada serce w ich przygotowanie !!!

  3. Piotras M ★★★★★

    To był świetny wybór. Pokój wyposażony jak w ⭐⭐⭐⭐ hotelu, śniadanie mega dobre i mega dużo. Firmowe kanapki wygląd, wielkość, smak - bardzo dobre. Obsługa bardzo miła, wesoła i można porozmawiać. Hotel który spełni oczekiwania nawet wybrednego gościa. POLECAM

  1. Przemysław Kołodziej ★★★★★

    Świetne miejsce na nocleg. Czysto, schludnie, bardzo dobra lokalizacja (z parkingiem) przy głównej trasie. Na szczególną uwagę zasługują pyszne śniadania przygotowywane przez Szefa kuchni (zróżnicowane, świeże, z lokalnymi wyrobami). Będąc w okolicy na pewno ponownie wybiorę to miejsce!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hotel Doris?

Hotel Doris znajduje się przy 11 Listopada 10A, 64-600 Oborniki, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hotel Doris?

Można skontaktować się z Hotel Doris pod numerem +48 612 960 966

Jak można dotrzeć do Hotel Doris?

Do Hotel Doris można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements