Opinie

  1. Adam Zimowski ★☆☆☆☆

    Pizza z ciastem suchym i twardym, zwiedziłem wiele miejsc ale tego nie polecam .

  2. Patryk Szeszuła ★★★★★

    Jadam od czasu do czasu burgerki, bardzo dobre, zamawialiśmy jakiś czas temu, przywiezli o jedne fryteczki za mało, po miłym telefonie przywieźli nam frytki z nawiązką - top

  3. Konrad Bieganski ★★☆☆☆

    Zamówiliśmy pizzę nduja, ciasto gorsze niż w gotowcach z biedronki, sosu pomidorowego na pizzy to z lupą szukać. Nie polecam jeśli chodzi o pizzę.

  1. Salpes ★★★★★

    Smaczne pizze. Nawet odgrzewane rano w piekarniku. Menu ubogacone o sałatki, burgery i zapiekanki. Odbiór osobisty i z dowozem. Płatności kartą i gotówką. Niedaleko znajdują się Wieża ciśnień ze ścianką wspinaczkową, sklepy spożywcze, Orlik, miejsca parkingowe. Jestem klientem od wielu lat. Dziękuję i polecam. PS. Pizza kebab to moja ulubiona.

  2. kuban nobody ★★★☆☆

    Byłem na szybkim jedzeniu i okazuje się że "Giga Burger" wygląda jak bułka kajzerka z obkladem w środku, cena za którą był kupiony straszna plus tego jest taki że przynajmniej był dobry w smaku

  3. JULIA WOSIK ★★★★☆

    Zdecydowanie jedna z lepszych pizzerii w Kościanie. Pizza za każdym razem była idealna o co w innych pizzeriach naprawdę ciężko ostatnim czasem POLECAM!

  1. Damian Łakomy ★★★★★

    Smaczne pizze. Nawet odgrzewane rano w piekarniku. Menu ubogacone o sałatki i zapiekanki. Odbiór osobisty i z dowozem. Płatności kartą i gotówką. Niedaleko znajdują się Wieża ciśnień ze ścianką wspinaczkową, sklepy spożywcze, Orlik, miejsca parkingowe. Jestem klientem od wielu lat. Dziękuję i polecam.

  2. duzo muzyki ★☆☆☆☆

    Okropna dawnej takiej nie jadłam. Sucha bez smaku,sera nie było , spalona ( 45 zł. )Wyrzucone w błoto po zjedzeniu jednego kawałka poszła do śmieci .! NIE POLECAM ! Pierwszy i ostatni raz zamówiłam . To koło pizzy nie leżało ! Miłego dnia

  3. Natalia Lekowska ★★☆☆☆

    Pizza zamawiana miesiąc temu była pyszna, dziś zamówiliśmy poraz kolejny z myślą, że smacznie zjemy. Niestety było rozczarowanie. Pizza bez smaku, nijaka, sosu pomidorowego chyba nie miała w ogóle, szynka lekko obślizgła, może warto w weekend zamawiać wtedy produkty są świeże. Nie wiem, no kurcze szkoda, ale więcej nie będziemy zamawiać. Jedna gwiazdka więcej za czas dostawy, ale to pewnie dlatego, że wtorek.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pizzeria Omika?

Pizzeria Omika znajduje się przy osiedle Konstytucji 3 Maja 13a, 64-000 Kościan, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pizzeria Omika?

Można skontaktować się z Pizzeria Omika pod numerem +48 515 682 850

Jak można dotrzeć do Pizzeria Omika?

Do Pizzeria Omika można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements