Jedzenie w tej restauracji to jakiś chyba żart! Pizza tu jest droga i smakuje obrzydliwie a na dodatek jest super cieńka, nie kupie już jej na pewno... Obsługa słaba i nie wychowana a na dodatek robią wszytsko na odpierdol... Klimat jest też do dupy wszędzie robale i owady chodzą po jedzeniu i na dodatek obsługa wystawia jedzenie przed czasem i nie ma jeszcze wtedy wszystkich gości i potem nawet się tego nie chce jeść bo te robale pewnie obsrały to jedzenie... Podsumowanie, na pewno już tu nie zjem nawet jak by mieli mi dopłacić. Nie poleciłbym tego lokalu nawet najgorszemu wrogowi.
Zdjęcia
Opinie
-
Dawid Wiśniewski ★☆☆☆☆
-
nowakovv ★☆☆☆☆
Niestety, jedzenie w towarzystwie much to nie jest to, czego oczekiwałem. Byliśmy dzisiaj w restauracji BLUSZCZ - pizza i wino z nadzieją na przyjemny obiad na zewnątrz. Niestety, nasze doświadczenie na patio było bardzo rozczarowujące i szczerze mówiąc, mało higieniczne. Od momentu podania dań, wokół nas i na samym jedzeniu roiło się od zielonych much. Było ich naprawdę dużo, co sprawiło, że spożywanie posiłku było praktycznie niemożliwe. Musieliśmy cały czas odganiać owady, co całkowicie odebrało nam przyjemność z jedzenia i zepsuło apetyt. Rozumiem, że przy pięknej pogodzie i jedzeniu na świeżym powietrzu, pojedyncze owady mogą się zdarzyć. Jednak skala problemu, z jaką się spotkaliśmy, była niedopuszczalna. Sugeruje to brak odpowiednich środków zapobiegawczych ze strony restauracji, aby zapewnić komfort i higienę swoim gościom na patio. Jedzenie samo w sobie było poprawne, ale trudno to ocenić, gdy nie można było skupić się na smaku zrekompensować dyskomfortu. Opuszczaliśmy lokal sfrustrowani i z poczuciem, że pieniądze zostały wydane na niezbyt przyjemne doświadczenie.Rozumiem, że przy pięknej pogodzie i jedzeniu na świeżym powietrzu, pojedyncze owady mogą się zdarzyć. Jednak skala problemu, z jaką się spotkaliśmy, była niedopuszczalna.
-
Łukasz Ś ★★★★★
ENG: Really tasty pizza, quality ingredients and nice wine. That’s all you need for a good time with friends. I can confirm that those people working here really are into good pizza. Flour ang other ingredients from Italy this is not strictly AVPN (better) PL: Bardzo smaczna pizza, jakościowe składniki i dobre wino. To wszystko co potrzeba do dobrego spotkania z przyjaciółmi. Mogę potwierdzić że ludzie pracujący tu znają się na dobrej pizzy. Mąka i inne składniki z Włoch, to nie jest typowa AVPN pizza (jest lepsza)
-
Zuzanna Chmielewska ★★★★☆
Przepiękny ogród, fantastyczna, cicha, spokojna atmosfera. Ale kuchnia zdecydowanie musi popracować nad szybkością wydawania dań - czekaliśmy na pizze ok godziny. Przy takim czasie oczekiwania przydałoby się 1) poinformować o długim czasie oczekiwania przy składaniu zamówienia 2) zaproponować jakieś czekadełko dla klientów. Jest tu zdecydowanie potencjał na wspaniale miejsce, ale przy tak długim czasie oczekiwania raczej tu nie wrócę.
-
Natalia ★★★☆☆
Mocno się rozczarowałam wczorajszą wizytą. Skuszona rekomendacja od Mytujemy i pięknie wyglądającym ogrodem postanowiłem w tym miejscu spędzić dzień mamy. Ogród piękny, miejsce przepiękne i zachęcające do tego, żeby siedzieć cały dzień, chillować - takie oczekiwania miałabym po tego typu miejscu. Nie wiem, czy to dzień mamy i wzmożony ruch? Czy jest taki chaos i brak organizacji na co dzień. Ale jeśli wiadomo, że jest jakieś święto, że będzie większy ruch (wszędzie na stolikach były rezerwacji, wiec restauracja się tego spodziewała) to 3 osoby w restauracji przy kilkunastu stolikach to zdecydowanie za mało. W miejscu w którym właściwie można zamówić tylko pizzę do jedzenia, to wiadomo, że ta pizza będzie zamawiana w dużych ilościach, więc oczekiwanie ponad godzinę to sporo. Nie czuliśmy się w żaden sposób zaopiekowani. Kelner biegał między stolikami, co chwilę o czymś zapominał, mylił zamówienia (obserwowaliśmy inne stoliki, było widać wśród ludzi niesmak), nie dostaliśmy sztućcy, nie zapytano nas czy jedzenie smakuje, czy może deser, czy coś domówimy, a mieliśmy na to ochotę, ale atmosfera nie była sprzyjająca, żeby dłużej posiedzieć. Dookoła ludzie zjadali i lecieli dalej, upominali się o menu itd. Szkoda, miejsce ma duży potencjał, ale braki kadrowe widać na pierwszy rzut oka.
-
Ewa Marczak ★★★★☆
Zamówiliśmy deskę serów i wędlin, 3 pizze oraz napoje. Deska Ok, choć myślę, że pieczywa mogłyby być więcej. Dlaczego? Jest to porcja przystawek spokojnie na 4 osoby, a serwowana jest z 2 szt. Paluchów chlebowych. Zresztą bardzo smacznych. Zabrało w serwisie oliwy, octu balsamicznego i soli - otrzymaliśmy wszystko na życzenie. Oliwa smakowa - Ok. Duży plus za sól morską w młynku! Pizza: Ok, smaczna. Dwie otrzymalismy dość sprawnie. Ale na 3 musieliśmy czekać dodatkowe ponad pól godziny bo się "zagubiła" w zamówieniu na linii kelner - kuchnia. Obsługa zrekompensowała tę niedogodność rabatem- też na plus. Miejsce klimatyczne, świetnie zielone, idealne na upalne dni. W pochmurne i zimne może być chłodno. Toaleta czysta. Ogólnie, oceniam na Plus, myślę że wrócimy. Polecam!
-
Agata K ★★★★★
Ale tam klimatycznie ;) Bardzo fajne miejsce, sympatyczna obsługa, piękny ogródek, smaczna pizza, dobre drinki... czego chcieć więcej? ;) Mieszkam w pobliżu, więc na pewno wpadnę jeszcze nie raz.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres BLUSZCZ pizza i wino?
BLUSZCZ pizza i wino znajduje się przy Wolsztyńska 2, Grunwald, 60-361 Poznań, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do BLUSZCZ pizza i wino?
Można skontaktować się z BLUSZCZ pizza i wino pod numerem +48 537 012 124
Jak można dotrzeć do BLUSZCZ pizza i wino?
Do BLUSZCZ pizza i wino można dotrzeć, korzystając z poniższego linku