Wbrew opiniom które przeczytałam jestem pozytywnie zaskoczona, Zarezerwowaliśmy dwa pokoje. W tym apartament garden room. Wieczorem pokoje urocze, klimatyczne. W dzień szukając niedociągnięć, oczywiście coś się znajdzie natomiast na tą cenę to uważam że luksus. Spędziliśmy dwie noce, było cicho i bez problemów. Śniadania- duży wybór. Jeden z lepszych, dużo podróżujemy, mamy porównanie. Parking przed hotelem duży plus. Obsługa uprzejma bardzo, uśmiechnięta. Procedura sprawdzania apartamentu przebiegła pomyślnie i szybko. Podejrzewam że inni którzy mieli nieprzyjemności zachowali się niestosownie i z nieposzanowaniem skoro nie otrzymali zwrotu kaucji. My nie mieliśmy problemu. Następnym razem napewno zatrzymamy sie w Ramce. Polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Lidia Ambroż-Olchawa ★★★★★
-
Krzysztof Śmierzyński (krasnal_workout) ★☆☆☆☆
Hotel w stylu kiczu ale takiego już mało smacznego. Wygląda to gorzej niż na zdjęciach. Pokój technicznie w kiepskim stanie. Prysznic ledwo żywy, kabina się ledwo domyka i trzeba z nią walczyć, widać dużo usterek, które są nieudolnie zamaskowane. Ogólnie jest brudno. Widać wiszące pajęczyny, prysznic mocno zapuszczony. Hotel organizuje imprezy w restauracji obok. I w nocy zaczynają się wycieczki po hotelu. Bieganie krzyki i imprezy w pokojach. Po telefonie do recepcji z prośbą o uciszenie imprez, pani stwierdziła, że jest impreza okolicznościowa i ludzie z niej wracają. Zero reakcji, a ludzie wracali 3 godziny. Pukanie po pokojach i darcie ryja. Ja wszystko rozumiem ale bez przesady, jak są imprezy to może warto informować o takich rzeczach przed wynajmowaniem pokoju, bo cisza nocna to jest mit. Hotel nie akceptuje zwierząt a było słychać nocne szczekanie psa i innego pokoju.
-
Nat ★★★★☆
Był to już nasz 2gi pobyt w tym hotelu. Wynajęliśmy z chłopakiem Japan Room na 3 dni i byliśmy bardzo zadowoleni. Pokój posiadał ślady użytkowania, jak rysy czy lekko ruchomy kran, ale był czysty i dobrze przygotowany na nasz przyjazd. Jacuzzi nas najbardziej zaskoczyło. było gotowe i ciepłe o 16 kiedy przyjechaliśmy ( daliśmy znać obsłudze o której przyjedziemy ) oraz było dużo większe niż na zdjęciach. Obsługa była miła i pomocna. Odpowiedzieli nam na każde pytanie i prośbę. Nie mieliśmy też problemów ze zwrotem kaucji jak niektórzy pisali w poprzednich opiniach. Restauracja miała również pyszne jedzenie.
-
Miłosz Mendyka ★☆☆☆☆
Pobyt w tym hotelu był zdecydowanie poniżej jakichkolwiek oczekiwań. Pokój, który otrzymałem z dziewczyną , pozostawiał wiele do życzenia. Okna były nieszczelne, przez co przez całą noc mimo ciepłego grzejnika wiało i było zimno. Zamek w drzwiach był zepsuty, więc o poczuciu bezpieczeństwa trudno było w ogóle mówić. Firany wyglądały, jakby nie były prane od długiego czasu. brudne i zaniedbane. Do tego dochodziła zepsuta szafka nocna, która ledwo trzymała się „na słowo honoru”. Hotel wymaga pilnego remontu i choćby podstawowego zadbania o czystość oraz sprawność wyposażenia. W obecnym stanie zdecydowanie nie polecam.
-
Aleksandra Usnarska ★☆☆☆☆
Już przy pierwszym kontakcie telefonicznym wiedziałam, ze Panie Recepcjonistki pracują za karę, ale z racji tego, ze to jedyne miejsce jakie znalazłam w Poznaniu z jacuzzi w pokoju pomyślałam, ze przemilczę i pewnie pobyt wynagrodzi nam rozmowę z „niemiła” Panią recepcjonistką. Po wejściu do apartamentu- okropny zapach chloru, brudna podłoga, kurz- widać ze sprzątane tylko „z wierzchu” na zewnątrz na „tarasie” suche liście, brudna popielniczka, wszędzie niedopałki papierosów brak stołu i krzeseł! Dodam, ze organizowaliśmy wieczor panieński i wcześniej pytalam czy taki stół będzie!- nie było. Gdy chciałyśmy skorzystać z jacuzzi- okazało sie ze nie działa!!!!! Także zapłaciliśmy 1000 zł za dobę plus 200 zł za organizacje panieńskiego, a nie mogłybyśmy nawet skorzystać z jacuzzi. Totalny brak jakiegokolwiek zarządzania, brak komunikacji między pracownikami, brak jakiejkolwiek pomocy, życzliwości ze strony recpecji. Hotel zatrzymał sie w PRL- totalnie nie polecam
-
Ewelina Zielińska ★★☆☆☆
W hotelu byłam dwa razy. Kiedyś faktycznie miał on jakiś standard- obecnie niestety jest to już stary hotel (z wyłączeniem kilku pokoi nowych) Okna nieotwierane, pilota do klimatyzacji nie było, słuchawka do prysznica urwana, deska rownież luźno, stół uszkodzony Dodatkowo brak informacji, ze nie można wnieść zamówionego wcześniej jedzenia do hotelu. Także skończyło sie na jedzeniu w aucie… Pokój zniszczony i niestety do testu białej rękawiczki miał daleko Załączę kilka zdjęć Więcej nie wrócę, bo za ta kwotę są dużo lepsze hotele
-
Marta Witkowska ★★☆☆☆
Miejsce na romantyczny wieczór? Może na zdjęciach tak, rzeczywistość jest już inna. Bio kominek, który znajduje się w pokoju, palił się około godziny. Poprosiliśmy o uzupełnienie, niestety nikt się nie zjawił. Poprosiliśmy również o wytarcie podłogi w apartamencie, poniewaz woda wypływa z "kabiny prysznicowej" zalewając apartament. Mowa o apartamencie w nowym budynku. Pamiętam, że kilka razy już zwracałam uwagę obsłudze, że prysznice zalewają łazienkę w starym budynku. Nikt nie wziął tego pod uwagę stawiając mowy budynek. Rano obudziły mnie rozmowy z apartamentu obok! Zapukałam do sąsiadów i poprosiłam aby byli odrobinę ciszej. Pan był wręcz oburzony, że tak się niesie dźwięk. W starej części tego nie ma! Tutaj słyszałam o czym rozmawiają sąsiedzi. Korytarz... przeciekający dach! Dosłownie wielką mokra plama na suficie i kapiącą z niej woda. Śniadanie było bardzo ubogie.
-
Sonia Ka ★★★★★
Najlepszy hotel w Polsce. Nie mam tak na prawdę do czego się przyczepić .Śniadania bardzo smaczne i duże porcję, łóżka też bardzo wygodne ,czysto , pachnąco a obsługa hotelu na najwyższym poziomie Z ręcznikami nie było problemu żeby Pani recepcjonistka doniosła . Byłam na nowej części w Budda Room ,jak otworzyłam drzwi pokoju byłam w szoku ale oczywiście pozytywnie. Ten wystrój ,jakuzzy duża przestrzeń. Bajka po prostu
-
Sandra Diego ★★★☆☆
Ogólnie bardzo ładne miejsce, może to zasługa tego że spałam w nowym pokoju i wszystko było jeszcze nowe, niezniszczone. Piękny wystrój, wygodne łóżko, spory telewizor. No i to chyba tyle z plusów. W samym apartamencie jest przeokropnie zimno gdzie wiadomo korzysta się z jacuzzi więc takie przejście z ciepła do lodu to koszmar. Dalej samo jacuzzi. Jest tam tyle chloru że odpalenie funkcji masażu jest zwyczajnie nierealne bo od razu szczypią nie tylko oczy ale i cała skóra, żeby się wykąpać pod prysznicem trzeba czekać kilka minut na ciepłą wodę. No i obsługa. O ile w restauracji (z przepysznym jedzeniem!) było w porządku to na recepcji pani jest wyraźnie z przymusu co według mnie w miejscu gdzie nie płaci się 100 złoty za noc jest niedopuszczalne.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hotel Ramka?
Hotel Ramka znajduje się przy Wejherowska 10, Jeżyce, 60-446 Poznań, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hotel Ramka?
Można skontaktować się z Hotel Ramka pod numerem +48 618 499 499
Jak można dotrzeć do Hotel Ramka?
Do Hotel Ramka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku