Opinie

  1. Ellendil ★☆☆☆☆

    Chory paychicznie pies nie przestaje szczekać

  2. Piotr W ★★★★★

    Super swojski klimat! Takie miejsca tj. to! Jeżeli ktoś lubi kacze udka to dla mnie danie jest B.O.M.B.A.S.T.I.C !!!! Poezja smaków! A schabowy porządny! zakrywa prawie cały talerz :))) Na pewno będę tam wracać z rodzinką na obiad w weekendy :) Warto jechać z końca Poznania a i dalej ;)

  3. Dominika Sobieraj ★☆☆☆☆

    Wszystko pozamykane, nikt nie odbiera telefonu, mimo, że wg informacji podanych przez obiekt powinno być otwarte. Nie polecam zjeżdżać z trasy, bo można się odbić od zamkniętych drzwi.

  1. Magdalena Sołtyniak ★★☆☆☆

    Jeśli chodzi o plusy tego miejsca to na pewno obsługa ( panowie kelnerzy bardzo mili i uczynni) oraz okolica (uroczy staw i miejsce do spacerowania chociaż droga dojazdowa to koszmar) . Jeśli chodzi o minusy to przede wszystkim brak zachowania bezwzględnej czystości ( w dzbanku z napojem na stole widać było truchło pająka - co jest totalnie niedopuszczalne i obrzydliwe); jedzenie na plus i minus ponieważ roladki z mięsa miały więcej panierki niż samego mięsa ale ciasto było bardzo bardzo smaczne. Podsumowując: nie polecam tego miejsca i na pewno z własnego wyboru sama niego nie odwiedzę.

  2. Wojciech Pietrzyński ★★★★★

    Naradzie nie oceniam reszty pytań, bo niestety nie można było zobaczyć, spróbować jedzenia itp.

  3. Wojciech Lamperski ★☆☆☆☆

    Przyjechaliśmy w niedzielę o 14:00. Cały obiekt był zamknięty

  1. Demispectra ★★☆☆☆

    Z rodziną przyjechaliśmy aby zjeść obiad i miejsce pod względem wyglądu od razu przyciagalo uwage. Kiedy jednak weszlismy do srodka, zauważyliśmy ze lokal byl prawie caly pelny, a personel nie dawal sobie z tym rady. Pewni goscie czekali 40 minut na wszystkie dania, stoly byly czyszczone w bardzo powolnym tempie, mylono dania. Wyszliśmy prawie od razu. Nie polecam przyjezdzac tu w niedziele w srodku dnia.

  2. Błażej Dziuba ★★★★☆

    Ciekawe miejsce na obiad po niedzielnym spacerze w okolicznych lasach. Sala i stoliki czyste, choć zaskakuje rozmieszczenie stołów i duża, pusta przestrzeń na środku sali. Jedzenie bardzo dobre, aczkolwiek widać po nim, że to lokal nastawiony na imprezy okolicznościowe. Nie zmienia to faktu, że żurek - palce lizać (nawet mimo braku jajka ;) ), schabowy - idealny, a peczeń z karkówki rozpływała się w ustach. Ceny sensowne. Czy warto przyjechać specjalnie tutaj, żeby zjeść? Raczej nie. Ale jeśli jesteś w okolicy, albo masz do zorganizowania jakieś chrzciny lub komunię - warto.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Skaczący Młyn?

Skaczący Młyn znajduje się przy Radzimska 15, 62-095 Mściszewo, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Skaczący Młyn?

Można skontaktować się z Skaczący Młyn pod numerem +48 501 604 109

Jak można dotrzeć do Skaczący Młyn?

Do Skaczący Młyn można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements