Opinie

  1. Natalia Woźniak ★☆☆☆☆

    Blisko lotniska ale brak osobnego parkingu.nie da sie zjesc w spokoju kolacji przez ciagle glosne gadanie pańi z bary i recepcji. przeklinaja na glos.niezainteresowana praca. brudne i poklejone stoliki z resztkami po poprzednich klientach. jedzenie z mrozonek i brak burgerow. zamówiłam palusxki mozarelli i dostalam o 3szt za malo,zjadla je pani z baru, widzialam jak sobie odlorzyla na talerzyk z boku zlewu. w windzie pisze ze bar do 24:00 a byl zamkniety o 23:00. pisalam na booking ze mialam dostac fakture na maila ale nie dostałam.w pokojach bulo czysto, male z widokiem na lotnisko.hotel bardzo ladny ale obsluga fatalna. lepiej sie przejsc do macdonalda. na booking tez 1/5

  2. Joanna Pawlak ★★★★★

    Hotel wybrany po raz kolejny z uwagi na doskonałą lokalizację tuż przy lotnisku i przystanku autobusowym. Bezproblemowy meldunek, propozycja zamiany pokoju z dwoma łóżkami na jedno podwójne. Dodatkowo niespodzianka w postaci dwóch kuponów na drinki w barze restauracyjnym. W samym barze komunikatywna obsługa. Tym razem wybraliśmy gulaszową i pizzę, spełniła nasze oczekiwania. Co należy podkreślić to czystość. Pokoje i łazienka bez zarzutu. Na pewno zawitamy ponownie.

  3. P G ★★★☆☆

    Czysto i ładnie urządzone. Całkiem miła obsługa. Wygodne łóżko. Blisko lotniska - to na plus. Niestety więcej minusów: Zacinający się telewizor (5 minut działa, 2 minuty nie), zacinający się zamek w drzwiach. Słabe WiFi (moje 2 kreski 5G działają lepiej). Jedzenie jak z wątpliwej jakości budki z PKP przy cenach z kosmosu. Zwierzęta są tu chyba mile widziane. To zaleta dla zwierzolubów.

  1. wiola wozna ★★★★★

    Lokalizacja jest idealna - dosłownie rzut beretem do budynku lotniska. Jest to ogromne ułatwienie w przypadku lotów wczesnoporannych. Hotel już od samego wejścia wyróżnia się wystrojem, a pokoje są pięknie urządzone. Na recepcji pracują przesympatyczne i zawsze uśmiechnięte osoby. Sam pokój nie byl duży, ale za to miał prawie wszystko czego potrzebowalam (poza czajnikiem, którego trochę mi jednak brakowało). Łazienka zrobiła na mnie największe wrażenie - piękny wystrój. W pokoju było wiele ciekawych rozwiązań np podświetlane listwy pod łóżkiem, które reagowały na ruch oraz złącze USB do ładowania telefonu przy łóżku. W przypadku nocnego wstawania do łazienki był to totalny gamechanger. Materac na łóżku mógłby być nieco twardszy, ale pomimo tego wyspałam się. Na duży plus zasługuje dodatkowa opcja śniadań, które są podawane już od godziny 6 rano (ukłon w stronę podróżujących). Pierwszy raz korzystalam z hotelu tej sieci i jestem pewna, że nie ostatni. Naprawdę gorąco polecam skorzystać z oferty hotelu Moxy.

  2. Krzysiek P. ★★★★☆

    Pokój ładny, czysty, w industrialnym stylu, niezbyt duży, ale wystarczający na jedną noc. Szkoda, że nie ma lodówki, a z wyposażenia są tylko wieszaki i 2 puszki z wodą mineralną. Obsługa miła, uprzejma i pomocna. Na plus bardzo wygodne, sprężyste łóżko. Na minus problemy z dostaniem się na parking (karta magnetyczna nie zawsze otwiera szlaban, trzeba ją resetować w recepcji).

  3. Bartosz Paczkowski ★★★★☆

    Polecam odchodzącą już wtedy obsługe p. Mateusza, dusza i muza towarzystwa. Miły, rozgadany az chce się tam przychodzić, zamawiać drinki i ogólnie rozmawiać z ludźmi. O ochronie w wersji damskiej raczej bym nie wspominal. Proponował bym kierownikowi personelu o sprawdzanie trzeźwości u niniejszych osób. Podczas mojego z 4 na 5 października 2022 pobytu, personel damski ochrony był prawdopodobnie w stanie nietrzeźwości. Więc proponuję dobierać personel rzetelniej. Ogólnie jeśli nie mamy wyboru, to polecam - choć ceny odstraszają w czasach inflacji.

  1. Piotr Bartoszewicz ★★★★☆

    Bardzo ładny hotel. Bardzo nowocześnie wyposażony. Przestronne pokoje, wygodne łóżko, wszystko nowe. Jedynym minusem jest słaba restauracja, za mało obsługi– długo trzeba czekać i jedzenie bardzo przeciętne. Na jeden nocleg w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska idealne miejsce, ale kolację lepiej zjeść gdzie indziej. Pokoje idealnie wygłuszone, samoloty nie przeszkadzają.

  2. JACEK AUGUSTYN ★★★★★

    Uwielbiam Moxy!!! Przede wszystkim za lokalizację i design. Oczywiście za wspaniały kontakt z Panią Ania z działu sprzedaży, dzięki której odwiedzam hotel praktycznie co tydzień :) Podczas wczorajszego pobytu odkryłem kolejny pozytyw w osobie Pani Sylwii, która niedawno zaczęła pracę. W mojej firmie nazywamy takie osoby "customer service oriented", czyli takie, które posiadają naturalne predyspozycje do świadczenia obsługi klienta na wysokim poziomie i czują się w tym jak ryba w wodzie. Błysk w oku, naturalność, ciekawość gościa, umiejętność zaopiekowania się gościem!!!! Naprawdę miłe doświadczenie!!!! Polecam!!!!

  3. Aleksandra Sodoma ★★★★★

    Bardzo pozytywny hotel! Największym plusem jest zdecydowanie obsługa, Panowie bardzo mili i pomocni. Sam w sobie hotel jest przepiękny, pokoje z akcentem nowoczesnym, ledy podświetlające, w pokoju bardzo czysto. Jest malutka kameralna siłownia, trening jak najbardziej da się zrobić! Nie mam do czego się przyczepić

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Moxy Poznan Airport?

Moxy Poznan Airport znajduje się przy Bukowska 303, Jeżyce, 60-189 Poznań, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Moxy Poznan Airport?

Można skontaktować się z Moxy Poznan Airport pod numerem +48 616 729 000

Jak można dotrzeć do Moxy Poznan Airport?

Do Moxy Poznan Airport można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements