Opinie

  1. 5000 Volt ★★★★★

    Hotel położony w cichej dzielnicy wśród zieleni.Wygodne pokoje z klimatyzacją, czysto i miło. Śniadania w formie szwedzkiego stołu - smaczne. Do dyspozycji gości obszerny taras z parasolami, parking, dostęp do internetu.

  2. Sebastian Habas ★★★★★

    Super obsługa (podziękowania dla Pani która na śniadaniach zawsze miło, ciepłym głosem pyta czy podać jajecznicę. Ta Pani ale i recepcjonistka przygotowuje kawę z ekspresu dla gości) , pokój zawsze czysty. Blisko parking. Można odpocząć po pracy jak się przyjeżdża w delegacji. Polecam wszystkim!

  3. Marcin - Robię To Sam ★★★☆☆

    Hotel położony w dobrym miejscu, bo było dosyć cicho, czyli zdala od hałasu miejskiego, pokoje jak za cenę 240zł ze śniadaniem to ok, natomiast problem jest w samym śniadaniu, nie jestem wybredny, ale kto przychodzi na śniadanie to Pani na początku się pyta kto chce jajecznicę i wtedy robi i to samo z kawą, ekspres do kawy jest za barem i trzeba poprosić o zrobienie kawy, myślę, że w tych czasach proszenie o takie rzeczy jest mało komfortowe, trochę podchodzi pod PRL. Info do właścicieli: trzeba pomyśleć o sposobie podawania śniadań i na pewno nie proszenie się o takie rzeczy jak jajecznica czy kawa, to wszystko powinno być ogólnodostępne, stolików jest 8 także jakby wszyscy z hotelu przyszli na śniadanie w podobnym czasie to bardzo słabo. Ogólnie nie wiem skąd Poznań ma takie ceny za hotele ale tak już jest i pomijamy to. Ogólnie hotel w tej cenie wart, ponieważ pokoje są ok, jedyne co to zmiana śniadań i będą lepsze opinie, mało też miejsc parkingowych ale z tym już raczej nic się nie zrobi. Trzeba popracować nad tym co można zmienić, bo jak ktoś znajdzie hotel w podobnej cenie z lepszym śniadaniem to tam się wybierze. Pozdrawiam

  1. Ireneusz Drzewiecki ★★★★★

    Bardzo przyjazny hotelik. Ładny wystrój. Pokój duży, wygodny ze wszelkimi potrzebnymi gościom sprzętami i udogodnieniami. Czysto, cicho i spokojnie. Śniadanko bardzo urozmaicone, kawa z ekspresu na życzenie. Bardzo życzliwy i sympatyczny personel. Jedyny mankament to mały parking, ale można sobie poradzić. Na pewno tu wrócę. Tak trzymać!

  2. Adrian Lach ★★★★★

    Świetne miejsce, hotel w cichej i spokojnej okolicy, bardzo blisko sklep (Netto) i stacja BP oraz dwie restauracje (Capri, Soprano- obie z dowozem). Hotel posiada taras i niewielki, ale zadbany ogród. Obsługa równie profesjonalna co miła i uprzejma :) Na pewno przy każdej wizycie w Poznaniu będziemy tu wracać.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hotel FENIKS?

Hotel FENIKS znajduje się przy Czeremchowa 26, Wilda, 61-474 Poznań, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hotel FENIKS?

Można skontaktować się z Hotel FENIKS pod numerem +48 513 454 154

Jak można dotrzeć do Hotel FENIKS?

Do Hotel FENIKS można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements