Byliśmy ze znajomymi już któryś raz. Bardzo miła, a przede wszystkim pomocna obsługa. Mimo wielu zajętych stolików i oczekujących na swoje jedzenie szybko doczekaliśmy się naszego posiłku. Zamówiliśmy różne dania, choć teraz są wśród nas tacy, co mają już swoje stałe ulubione. A co najważniejsze wszystko świeże i bardzo smaczne. Trzeba też wspomnieć o pizzy, która jest tak mega pyszna, że człowiek się poczuł, jakby był we Włoszech. Do tego pomysłowe pizze sezonowe. Naszym zdaniem najlepsza sezonowa to pizza drwala w w okresie zimowym po prostu poezja smaku. Mi również bardzo smakowała sezonowa w czerwcu nie pamiętam nazwy he he i góralska, a na dniach testowaliśmy kurkową. Wisienką na torcie zamykającą całość jest bardzo przyjazna i luźna atmosfera bez żadnej spiny. Nie w każdej restauracji tak jest. Tutaj się czujesz, jak byłbyś w domu u mamy. Na pełnym luzie ipo prostu swobodnie. W okresie letnim ogródek, w którym można posiedzieć. A obok duży plac zabaw i skatepark, a kilka metrów dalej przepiękna promenada do spacerowania z pięknymi widokami. Jedzonko można też zamówić na dowóz w Kórniku i okolicach . Dostawa zawsze mega szybka a jedzonko zawsze bardzo gorące. Z całego serca polecam to miejsce każdemu na 1000% tak tak nie pomyliłem się 1000%. Pyszne jedzenie, miła obsługa, mega klimat!
Zdjęcia
Opinie
-
Marcin . Zaremba ★★★★★
-
Piotr M. (Piotrela) ★★★★☆
Jedliśmy pizzę Italiana a po wszystkim kawa. Pizza: ciasto ok. Sos i ser były razem z ciastem w piecu ale szynka i pomidorki już nie. O ile świeże zioła rzeczywiście kładzie się już po wszystkim na wierzch o tyle wędlina i pomidory też powinny znaleźć się w piecu . Ale generalnie tragedii nie było, choć dla mnie to błąd w sztuce. Kawa: espresso doppio podana w dziwnych filiżankach, ciężkich i dosyć dużych jak na espresso. Łagodnie rzecz ujmując: średnio smaczna ( wcześniej piliśmy espresso w barze tuż koło zamku i było naprawdę smaczne). Na dodatek jego ilość przekraczała standardową miarę. Jak poinformowałaś nas Pani z obsługi było jej 90ml, a to błąd bo jak wiadomo: espresso liczy sobie 25-30ml a doppio 50-60ml. Być może nienajlepszy jego smak wynikał z faktu że kawa była z ekspresu automatycznego a nie kolbowego. Ogólnie: nie jest źle ale sporo do poprawy. Sam lokal dosyć przytulny, z ogródkiem.
-
Marlena Ciesiółka ★★★★☆
Fajnie położona bo na promenadzie (chyba innej tam nie ma), blisko jeziora. Obsługa bardzo miła, szybka, uśmiechnięta, wesoła:) Jedzenie jest dobre (jedliśmy tylko pizze), nie jest to typowa pizza neapolitanska, jednak jest dobra. Porównując do innych ale podobnych pizza nie jest pyszna czy rewelacyjna ale na pewnie smakiem się nikt nie zawiedzie jeśli nie szuka pizzy neapolitanskiej. Sok- taki z plastikowej butelki, szału nie ma ale na szczęście cena nie powala 1l za 20zl. Pizza cenowo jest nie najgorzej ok 40-45zl jednak ja bym rekomendowała max 40zl, ze względu na składniki, są ok ale nie z lepszej pólki cenowej. Sumarycznie miejsce polecam za lokalizację, obsługę i pizze. Obok parkingi, dużo miejsca dla siedzenia:)
-
Michał Kowalczyk ★★★★★
Świetna, klimatyczna restauracja przy promenadzie. Jestem bardzo mile zaskoczony, gdyż z reguły w takich miejscach serwowane jest szybkie jedzenie dość średniej jakości, jednak w tym miejscu poziom jest na prawdę wysoki. Począwszy od wystroju, na jedzeniu kończąc. Jedynym małym minusem jest fakt składania zamówień przy barze. Miło byłoby, gdyby obsługa podchodziła i zbierała zamówienia bezpośrednio przy stoliku. Dodatkowo odczuwa się brak "opieki". Panie nie podchodzą i nie sprawdzają jakości dań. Możliwe, że taki jest styl prowadzenia restauracji, jednak drobnostka zauważalna. Jedzenie jest wyśmienite. Na pierwsze danie wskoczył rosół, następnie pierogi z kaczką w sosie kurkowym z żurawiną oraz penne z polędwiczką. Wszystko było przepyszne. Bardzo duże porcje pozwalają zapomnieć o deserze, który wstępnie rozważaliśmy.
-
Hubert Wichowski ★★★★☆
Na google miejsce jest oznaczone jako restauracja. Choć sam lokal tak się nie określa. Nie ma bowiem pełnej obsługi kelnerskiej. Posiłki podaję kelner ale zamawia się przy barze. Menu dość krótkie i proste. I bardzo dobrze..Dania polskie i wszechibecna już chyba pizza. Co do samego jedzenia to bardzo dobre. Poszedłem w klasykę. Czyli rosół. Dobrze doprawione i co najważniejsze dla rosołu- bardzo gorące. Na drugie schabowy. Dobrze wysmażony. Nie za cienki. Soczysty. Poprawiłbym kapuste zasmażaną. Wolę z taką zasmażką. Ale to rzecz gustu. Maja piwo Miłosław. To plus. Choć przydałby się większy wybór smaków. Sałatka cezar bardzo dobra. Nie przekombinowana. Porcja pierogów smaczna choć razem jako przekąska niż drugie danie. Na minus trochę długi czas oczekiwania. W sobotę w godzinach 13.00-14.00 czekalismy godzinę.. niby w karcie uprzedzają o tym ale mimo wszystko wydawało się to dlugo. Najważniejsze jednak ze posiłek smaczny!
-
Ani Bibi ★★★★☆
Restauracja znajduje się praktycznie w samym centrum. Urokliwie położona, obok plac zabaw, tak więc dzieci mogą bawić się oczekując na jedzenie. Co do samego jedzenia, to obiady smaczne, porcje mogą być, a ceny chyba przystępne.
-
Karina Krystosiak ★★★★★
Bardzo fajne miejsce. Sprawna i żetelna obsługa. Na pizze trzeba by było długo czekać o czasem zostaliśmy poinformowani. Posiłki przepyszne i szybko i estetycznie podawane. Ceny dobre. Polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Paleta Food&Friends?
Paleta Food&Friends znajduje się przy Harcerska 7, 62-035 Kórnik, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Paleta Food&Friends?
Można skontaktować się z Paleta Food&Friends pod numerem +48 535 994 111
Jak można dotrzeć do Paleta Food&Friends?
Do Paleta Food&Friends można dotrzeć, korzystając z poniższego linku