Opinie

  1. Andrzej K ★★★★★

    Fajne miejsce. Ale opuszczone.

  2. ImT Nazw ★☆☆☆☆

    Niestety z przykrością informuję, że rezydencja jest nieczynna. Działalność zawieszona.

  3. Łukasz Szałkiewicz ★★★★★

    3 hektary ogrodu, 3 sale bodajże takie na wesele. Stawek, mostek, altanki. Pianino, bilard. Ogromny przybytek w naturalnym środowisku. Bardzo ładny. Jest gdzie posiedzieć i gdzie pospacerować. Polecam np na organizację ślubu. Świetne miejsce. Obsługa sprawna i sympatyczna. Dojazd do przybytku drogami asfaltowymi z Poznania lub piaszczystymy przez las w końcowej fazie podróży.

  1. Agnieszka Roszkia ★★★★★

    Jeszcze kilka lat temu bym nie poleciła, ale po ostatnim weselu zdecydowanie polecam to miejsce. Doskonała organizacja, miła i sympatyczna obsługa. Sale i pokoje odnowione i komfortowe. Jedzenie świeże, pyszne i w ogromnych ilościach. Okolica idealna na zdjęcia i odpoczynek. Zdecydowanie udane wesele.

  2. Magdalena S ★★★★★

    Piękne miejsce z potencjałem. Świetne miejsce na przyjęcie weselne. Organizowaliśmy tam kameralne przyjęcie weselne w październiku. Zdjęcia są świetne, a wszyscy goście zadowoleni. Jedzenie przygotowane przez pana Ziemowita fantastyczne, a goście do teraz odtwarzają przepisy:) Ogromna pomoc przy organizowaniu imprezy ze strony pani Ewy, pana Ziemowita i jego żony, którzy podzielili się z nami wiedzą i pomogli nam zorganizować wszystko - nawet obsługę sprzętu muzycznego. Miejsce bardzo czyste, jedzenie świetne, widoki i przestrzenie niesamowite. Parkiet pozwala na zabawę gości, którzy lubią zabawę, a miejsce gdzie jest kominek i stół bilardowy zadowolą mniej taneczną część gości. Również ciasto i wypieki z cukierni Piętka, okazały się przepyszne. Jednak jedzonko przygotowane od A-Z przez pana Ziemowita było przepyszne. Bardzo dziękujemy Magda i Mariusz

  3. Iza Surma ★★★★★

    Ośrodek bardzo piękny, położony w niesamowitej okolicy Puszczy Zielonki. Wokół cisza i spokój. Wszystkim gościom podobała się sala jak i cały obiekt (jedna para nawet skorzystała ze stołu bilardowego :) ). Do tego jedzenie smaczne, a kierownik był życzliwie nastawiony. Polecam

  1. Izabela Zabrocka ★★☆☆☆

    Niestety rozczarowanie ... Byłam dziś zaproszona na komunię. Piękne okolice, dużo zieleni - i na tym się kończy... Jedzenie słabe, polędwiczki totalnie suche, nic niedoprawione, sałatek tyle co kot napłakał za to frytek a po 10 min można by nazwać zapałek donosili co nie miara. Deser lodowy podany z owocami z puszki ... ZERO organizacji ze strony obsługujących. Panie były totalnie bez jakiegokolwiek planu, stroje ich napewno nie odpowiadały danej uroczystości. Na koniec było tak, że goście sami sprzątali stół gdyż ciasto koło kotletów nie przyprawiało o apetyt - tymbardziej, że talerze od dania głównego były już dawno sprzątnięte !!! Pań obsługujących niestety na sali nie było. Nie polecam ! Niestety nie jest to tylko moje zdanie. Naprawdę fajne miejsce, szkoda że nie idzie to w parze z jakością świadczonych usług.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Rezydencja Kamińsko?

Rezydencja Kamińsko znajduje się przy 62-095 Murowana Goślina, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Rezydencja Kamińsko?

Można skontaktować się z Rezydencja Kamińsko pod numerem +48 618 122 121

Jak można dotrzeć do Rezydencja Kamińsko?

Do Rezydencja Kamińsko można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements