Zamawiam pizzę od lat,jednak ostatnie zamówienia odbiegają od normy.Pizza zamówiona na okresloną godzine przyjechała 40min.za późno.Wczoraj zamowiłam ponownie duża pizzę.jakie było moje zdziwienie że pizza pół na pół została podzielona nierówno i to znacznie!Przykładajcie się bardziej do pracy,bo jedzenie jest naprawdę pyszne i szkoda tracić klientów
Zdjęcia
Opinie
-
Kasia Ido ★★★☆☆
-
Anna Całka ★★★★★
Pizza nie jest moim ulubionym daniem, natomiast ta mnie urzekła, ciasto idealnie wypieczone, dodatki bardzo dobrej jakości, dodatkowo opcja wyboru cienkiego lub grubego ciasta, co jest rzadko spotykane. Szybka dostawa, na tą chwilę jesteście moim faworytem ☺️
-
Marta Swiatkowska ★★★★★
Uwielbiam ta pizzerie. Raz że pizze mają przepyszną i nie żałują składników, dostawa szybka to jeszcze obsługa przemiła. Zamówiłam pizze dla chłopaka i jego brata i poprosiłam o przekazanie im życzeń ode mnie z okazji dnia chłopaka (mnie nie było). Dostawca spełnił moja prośbę z uśmiechem i fajnym podejsciem. Niby nic wielkiego ale jednak mega miło. Pozdrawiam i polecam
-
Dawid ★★☆☆☆
Zamawialiśmy cały czas z elektropiza lecz dzisiaj pizza która przyjechała była za słabo przypieczona i leciał z niej sam tłuszcz. Mam nadzieję że to jednorazowe.
-
Anastazja H ★★☆☆☆
Godzina opóźnienia z zamówieniem, informacji na ten temat brak :) Ważne, ze chociaż makaron bardzo dobry mimo znikomej ilości kurek w nim
-
Bartosz S ★☆☆☆☆
Pizza byle jaka, bardzo mało dodatków na pizzy, spalone brzegi, brak możliwości zapłacenia kartą podczas dostawy pod adres, cena nieadekwatna to jakości, nie polecam zamawiania z tej pizzeria.
-
Rafał B. ★★★★★
Wczoraj zamówiliśmy kebab z sałatka grecką, oraz tortillę z mięsem wieprzowym i muszę przyznać ze byliśmy bardzo zaskoczeni smakiem :) dziś zamówiliśmy na próbę pizzę , zobaczymy czy będzie tak samo dobra :)
-
Kamila Brzostowska ★☆☆☆☆
Mimo ze zamawiałam jedna mała pizze margharitta otrzymałam duża za która musiałam zapłacić. Druga pizza z zamówienia jak i margharitta były całkowicie spalone. Po zgłoszeniu swojej uwagi zostałam wrecz wyzwana ze jak to możliwe przecież pizze nie były spalone, wysłałam zdjęcia po czym dostałam kolejny telefon ze pizze nie sa spalone i nie wiedza o co mi chodzi i co maja zrobic z ta sytuacja. Poprosiłam o nowe pizze, z oburzeniem pan burknął ze mi je przyślą. Po 5 minutach dzwoni ponownie z pretensjami ze przyślą nowe jeśli oddamy poprzednie w całości, poinformowałam jak najbardziej je zwrócimy tylko z jednej został nadgryziony JEDEN kawałek w celu sprawdzenia czy jest az tak źle jak wyglada. Pan na to odpowiedział ze w takim razie nie przyśle nam nowych ponieważ jedna jest naruszona… serio jeden gryz!?!?po dalszej dosc wzburzonej dyskusji pan z łaski powiedział ze przyśle nowe. Może i pizza smaczna ale więcej nie zamówię.
-
Zrowie Cannabis ★★★★★
Pozytywna obsługa pizza godna polecenia Fajny wystrój mozna zjeść na miejscu
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Elektropizza?
Elektropizza znajduje się przy Starołęcka 195, Nowe Miasto, 61-334 Poznań, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Elektropizza?
Można skontaktować się z Elektropizza pod numerem +48 570 141 414
Jak można dotrzeć do Elektropizza?
Do Elektropizza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku