Opinie

  1. Roman Popko ★☆☆☆☆

    Zarezerwowałem pokój na dwa dni w grudniu. Remont nie był przeprowadzany od jakichś 15 lat, parking jest dodatkowo płatny, w domu śmierdzi, telewizor nie działa. Do tego wieczorem coś się stało i przestało działać ogrzewanie.W recepcji dali nam farelką, który nie działała. Masakra. Musiałem czekać 15 minut pod prysznicem, aż zacznie płynąć ciepła woda.A cena jest po prostu zaporowa. 700 zł za dwa dni. Na plus zasługuje fakt, że administracja przyjechała do nas i mogliśmy anulować rezerwację i odzyskać pieniądze.

  2. Iwonka B ★★★☆☆

    PRL w pokoju, zero krzeseł na tarasie, brak łyżeczek, deficyt kubków zero szklanki do napoju, jedyne na plus czysta pościel.

  3. pearl78 pearl78 ★★☆☆☆

    Strona obiektu wprowadza w błąd- na terenie nie ma udostępnionego budynku hotelowego- pokoje są tylko w domkach. Ogólnie obiekt bardzo zaniedbany - z prysznica kapie woda, telewizor mały, ławka na tarasie zabrudzona przez ptaki chyba jeszcze jesienią. Widok na ogród może i jest ale jak na trawniku leżą jakieś stare rury to wcale nie jest przyjemny. Dodatkowo w moim domku czuć było bardzo intensywnie kocie odchody, spać się na pewno nie dało. Wyjeżdżałam służbowo - rezerwowaliśmy pokoje w budynku hotelowym na czym nam zależało i nie zostaliśmy uprzedzenie, że są to domki. Nie tylko my mieliśmy taką sytuację bo grupa przed nami też była bardzo zdziwiona. Teren bardzo zaniedbany, żeby nie powiedzieć brudny. Jedyny plus to śniadanie - bez szału ale może być. Natomiast panie z obsługi mogłyby się czasem uśmiechnąć, to nie boli

  1. Rafał Dutkowski ★★★☆☆

    W pokojach czysto. Obsługa miła (ta na którą my trafiliśmy). Natomiast problem z ogrzewaniem w domku, w dwóch pokojach grzejnik ciepły w 1/4 ewidentnie zapowietrzony, kolejny problem to ciepła woda pod prysznicem , w godzinach kiedy wszyscy się kąpią.

  2. Ten Sam Człowiek ★★★★★

    Generalnie za tę cenę nic dodać nic ująć. Pyszne śniadanie, domek większy od niejednego słoikowego elytarnego korporacyjnego apartamentu w stolycy. Jedyny minusik niedziałające Wi-Fi Polecam.

  3. Артём Хлебородов ★★☆☆☆

    Byłem tu wiele razy, ale... po wizycie w trzyosobowym pokoju nie przychodź tu ponownie nago! po prostu okropne! wydaje się, że trzecia osoba poprosiła ich o spędzenie nocy, łóżko to tylko rozkładana sofa, pod którą jest dużo śmieci grzyb w mojej duszy

  1. Hanna Jakubowska ★★★★★

    Super obsługa byłam tu na jeden dzień.była pozytywnie zaskoczona zapłaciłam 310zł ze śniadaniem.super lokalizacja obok jeziora i obok term maltańskich.polacem serdecznie ps.śniadania są przepyszne

  2. Małgosia Emerle ★★★☆☆

    Ośrodek i domki bardzo fajne. TV sat za to beznadzieja. Programy nie dość, że dziadowskie TVP to i tak nie do oglądania ( nawet mecz siatkówki) bo ciągle się zawiesza program. W ciągu dnia to nie problem ale wieczorem człowiek coś normalnego by oglądnął. Internet wi-fi też tragedia. Mamy XXI wiek a tu klapa. Za to w sumie tylko 3*.

  3. Marcin Dworak ★★★★☆

    W mieście ale jakby poza nim. Świetna okolica, Malta to bardzo malownicze miejsce w Poznaniu. Świetny stosunek jakości do ceny. Niezłe śniadanie, obszerny domek i bezpłatny parking. Minusy: problem z trafieniem w nocy do domku - podświetlenie nru w moim, działało dopiero po włączeniu światła wewnątrz. Brak deski do prasowania - w recepcji dostałem tylko żelazko.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hotel Camping Malta?

Hotel Camping Malta znajduje się przy Krańcowa 98, Nowe Miasto, 61-036 Poznań, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hotel Camping Malta?

Można skontaktować się z Hotel Camping Malta pod numerem +48 618 766 203

Jak można dotrzeć do Hotel Camping Malta?

Do Hotel Camping Malta można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements