Opinie

  1. Joanna Oles ★★★★★

    Hotel bardzo przyjemny, pokoje czyste. W łazience dostępne kosmetyki. Bardzo dobra lokalizacja, dostępny parking przy hotelu, płatny 50zł/doba. Po podróży można zjeść ciepły posiłek, restauracja czynna do godziny 22:00. Bardzo smaczne śniadania w formie bufetu. Śniadanie w cenie.

  2. Anna Karolak ★★★☆☆

    Po raz pierwszy spotykam się z tak dużym poziomem dezorganizacji w hotelu działającym pod marką Hilton. Jestem szczerze zdegustowana i zniesmaczona tym, co miało miejsce podczas pobytu związanego z eventem organizowanym przez Studio Figura. Hotel wiedział od marca, że przyjedzie mnóstwo ludzi, a mimo to nie przygotował absolutnie żadnych rozwiązań logistycznych, które byłyby adekwatne do skali wydarzenia. Śniadanie przewidziane dla około 50 osób było kompletną porażką — kolejki ciągnęły się dosłownie na kilkadziesiąt metrów, brakowało jedzenia, a obsługa wyglądała na całkowicie zaskoczoną liczbą gości. Największym absurdem było zamykanie śniadania punkt 10:00, mimo gigantycznych kolejek i braku dostępnych dań. Goście stali w kolejkach nawet w recepcji hotelu, co w obiekcie tej marki jest, moim zdaniem, sytuacją absolutnie niedopuszczalną. Zastanawiam się, czy hotel Hampton by Hilton w ogóle stosuje jakiekolwiek procedury i standardy, które obowiązują w sieci Hilton. To, co zobaczyłam, było po prostu karygodne i na pewno wpłynie na moją decyzję o wyborze tej sieci w przyszłości. Nie polecam. Jestem zdegustowana jedzeniem śniadania w recepcji przy ciągle otwierających się drzwiach.

  3. Justyna ★★★★☆

    Bardzo przyjemny hotel, przytulne i duże pokoje. W pokoju jest czajnik i kawa/herbata oraz woda. Bardzo dużym udogodnieniem jest siłownia dostępna 24/7. Uprzejmy i pomocny personel. Z minusów, niestety przy niskiej temperaturze na dworze jest zimno w trakcie śniadania, gdyż stoliki znajdują sie na przedłużeniu lobby w otwartej przestrzeni. Samo śniadanie też niestety nie robi efektu wow. Codziennie to samo, a na dodatek niestety obsługa zbyt rzadko zagląda na stan pater i codziennie oglądałam puste patery ze smutnie wyglądający pojedyńczym plasterkiem wędliny lub samotnym jajem na twardo (chodziłam na śniadania między 7 a 8, czas złożonego ruchu, wiec powinna być większa uwaga położona na dostępność produktów)

  1. Kamil N ★★★★☆

    Hotel ma dobrą lokalizację i odpowiedni standard, a do tego cenowo dość przystępna w porównaniu do konkurencji. Bardzo dziękujemy szczególnie ekipie z recepcji - Pani Liudmiła i Pan Zbyszek, którzy bardzo nam pomogli w organizacji dodatkowych usług. Jeśli miałbym zgłosić jakieś uwagi to dotyczą hotelowej restauracji - dania są o wiele za słone, a pozycje z menu dla dzieci to nieporozumienie, tłusta i ciężka panierka, frytki suche. Warto to poprawić, bo restauracji na pewno nikomu byśmy nie polecili.

  2. Meri ★★☆☆☆

    Uwielbiam to miejsce, bardzo smaczna kuchnia, ale Pani na recepcji jest nie zainteresowana w obsłudze klienta. Specialne przyjechałyśmy z Poznania, żeby miło spędzić czas w niedzielę. Wiemy, że w restauracji Państwo gotują bardzo pyszne burgery. Pani z recepcji niestety nie była zainteresowana w obsłudze i skierowała nas do innej restauracji, pomimo tego, że wyraziliśmy jej życzenia dotyczące jedzenia, które jest przygotowywane tylko w tym miejscu, chodzi o burgery. Pani nie chętnie przyjęła nasze zamówienie. Wydaje się, że Pani czekała, aż szybko zapłacimy za jedzenie i wyjdziemy. Już nie pierwszy raz byłyśmy w Hamptonie, ale taka obsługa jak dzisiaj to nie dla nas. Niestety więcej nie odwiedzimy tej restauracji.

  3. Adam Faliszewski ★★★★★

    Osobiście uważam, że największy plus hotelu obecnie to obsługa. Bardzo przyjazna, zarówno na recepcji (sympatyczny Pan dał nam bilet na darmowy parking, pomimo że my go gdzieś zgubiliśmy), a także na śniadaniu (Pani pomogła nam zapakować śniadanie w pojemnik, ze względu na dietę jednego z nas). Pokoje nowiutkie, czyste, dużo miejsca wewnątrz. Atrakcyjny wygląd hotelu. Jedyna rzecz, do której mógłbym się przyczepić to brak suszarki w łazience. Czy była gdzieś w szafkach w pokoju - być może, ale byliśmy tylko jedną noc, nie zajrzałem wszędzie. Gorąco polecam!

  1. Viraszka Tequila ★★★★★

    Wpadłam na szybki lunch do hotelowego lobby. Uśmiechnięta kelnerka p. Paula zaproponowała krem z pomidorów z bazyliowym pesto. Pyszny i sycący. Skusiłam się też na deser. Małą porcja lodów z owocami i pyszne capuccino. Ładny wystrój, bardzo sympatyczna obsługa i serwowane smakołyki godne polecenia

  2. Andrzej Bednarczyk ★★★★☆

    Fajny hotel. Szkoda, że nie ma basenu i choć małego spa. Restauracja też przyjemna. Nowe ładne miejsce. Trochę obsługa jeszcze nie wszystko ogarnia (wg stanu na 2022-11), bo kłopot z obsługą windy i u osób z recepcji się pojawiał. Był też problem z ogrzewaniem w pokoju, albo raczej z chłodzeniem, bo było tak duszno, że musiałem zmienić pokój. A w drugim sytuacja podobna, ale za 3 podejściem szefowej zmiany, rozwiazanie znalezione. Pozdrawiam obsługę ;)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hampton by Hilton Poznan Swarzedz?

Hampton by Hilton Poznan Swarzedz znajduje się przy Antoniego Tabaki 1, 62-020 Swarzędz, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hampton by Hilton Poznan Swarzedz?

Można skontaktować się z Hampton by Hilton Poznan Swarzedz pod numerem +48 616 729 200

Jak można dotrzeć do Hampton by Hilton Poznan Swarzedz?

Do Hampton by Hilton Poznan Swarzedz można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements