Opinie

  1. Fifka ★☆☆☆☆

    Nie polecam..Spaghetti bolognese nie dobre, praktycznie bez smaku, rozwodnione jakby ktoś tam dolał wody. Pizza smakuje jak typowa mrożonka posypana szynka i serem. Kilka godzin miałam niejednokrotnie biegunkę. Masakra, zawiodłam się.

  2. Mateusz Krause ★☆☆☆☆

    Jedzenie (spaghetti z serem) bardzo dobre. Natomiast obsługa realizacji zamówienia dramat! Zamawiałem przez pyszne.pl Orientacyjny czas realizacji zamówienia to 25-45min. Zamówiłem ponieważ bardzo mi się spieszyło... Przez 2h zero informacji że cokolwiek uległo zmianie, cały czas status dostawa w toku. Zadzwoniłem do pyszne.pl kontakt z nimi nieskuteczny. Dzwonie do restauracji, również nie odbierają... Oddzwaniają po chwili z informacją ze ich własny kurier dostarczył zamówienie i zostawil w lobby. Nikt mnie nie poinformował że zamówienie jest gotowe do odbioru przez 1.5h..., odpowiadam że status zamówienia w aplikacji nadal jest w toku... Pani twierdzi ze ona ma odchaczone i koniec dostarczone to dostarczone... Skutek tego taki że musiałem 2h czekać a następnie z jeść zimne danie, ponieważ kurier zostawil Zamówienie na dole nie informując mnie o tym. Zamówione o 16:37 po 18:30 nadal status nie uległ zmianie... Często wydajecie zamówienie obcym osobą które nie zamawiały u was jedzenia ? Szczerze nie polecam, chyba że z odbiorem osobistym...

  3. Tomasz Kub ★★★★★

    Byłem wiele razy, spaghetti bardzo dobre, do wyboru porcja mała, średnia i duża. Zawsze biorę tą największą i z serem. Pizza również smaczna, sos jak dla mnie mógłby być ciut gestrzy, ale również smakuje. POLECAM

  1. Kaz Brekker ★★★☆☆

    Bardzo niezadowoleni! Lasagne i spaghetti crema (ala carbonara) nie ma, jest tylko makaron z mięsem lub bez. Zamówienie przyjmowano w sposób nieuprzejmy. Kiedyś było to dobre miejsce, a teraz...

  2. Paulina ★★★☆☆

    Zamówienie złożone telefonicznie dojechało na czas. Jedzenie smaczne, dość duża porcja, ale jest niestety jeden duży minus. Sos pomidorowy był mocno potraktowany cukrem, co niestety zabija smak pomidorów . Pierwszy smak jaki poczułam podczas jedzenia Rigatoni, to był właśnie cukier, i to w dużej ilości . Kiedyś sosy nie były tak mocno słodzone. Błagam , wróćcie do tych czasów z mniejszą ilością cukru , a będzie super!♥️

  3. Erristen ★★★★★

    Jedzenie świetne, obsługa jeszcze lepsza, atmosfera fantastyczna. Z czystym sumieniem mogę polecić.

  1. Rafi RR ★★★☆☆

    Pizza smaczna,ilość kapusty pekińskiej poraża.

  2. Von Plumke ★★☆☆☆

    Spaghetti...mierne...cokolwiek lepsze niż gotowe z biedronki. ...tyle że ciepłe, dużo i nie kebab. Serwowanie w aluminiowych foremkach nie jest oryginalne tylko pogłębia skojarzenia z jedzeniem z marketowej lodówki. Ot takie miejsce dla mało wymagających z nieprzesadnym budżetem.

  3. andrzej krakowiecki ★★★★☆

    Ogólnie polecam, smaczne i w miarę normalne porcje. Jedyny minus to doliczanie oplat za opakowanie i dowóz i nie poinformowanie o tym przy składaniu zamówienia.

  1. Filip Matuszak ★★★★★

    Często zamawiamy na dowoz bolognese i rigatoni. Pani przyjmująca zamówienie zawsze jest miła, kierowca przyjeżdża zawsze na czas, a jedzonko jest ciepłe i smaczne. Polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres GUSTO Spaghetteria PIZZA Września?

GUSTO Spaghetteria PIZZA Września znajduje się przy Ratuszowa 2, 62-300 Września, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do GUSTO Spaghetteria PIZZA Września?

Można skontaktować się z GUSTO Spaghetteria PIZZA Września pod numerem +48 732 810 840

Jak można dotrzeć do GUSTO Spaghetteria PIZZA Września?

Do GUSTO Spaghetteria PIZZA Września można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements