Nie polecam..Spaghetti bolognese nie dobre, praktycznie bez smaku, rozwodnione jakby ktoś tam dolał wody. Pizza smakuje jak typowa mrożonka posypana szynka i serem. Kilka godzin miałam niejednokrotnie biegunkę. Masakra, zawiodłam się.
Zdjęcia
Opinie
-
Fifka ★☆☆☆☆
-
Mateusz Krause ★☆☆☆☆
Jedzenie (spaghetti z serem) bardzo dobre. Natomiast obsługa realizacji zamówienia dramat! Zamawiałem przez pyszne.pl Orientacyjny czas realizacji zamówienia to 25-45min. Zamówiłem ponieważ bardzo mi się spieszyło... Przez 2h zero informacji że cokolwiek uległo zmianie, cały czas status dostawa w toku. Zadzwoniłem do pyszne.pl kontakt z nimi nieskuteczny. Dzwonie do restauracji, również nie odbierają... Oddzwaniają po chwili z informacją ze ich własny kurier dostarczył zamówienie i zostawil w lobby. Nikt mnie nie poinformował że zamówienie jest gotowe do odbioru przez 1.5h..., odpowiadam że status zamówienia w aplikacji nadal jest w toku... Pani twierdzi ze ona ma odchaczone i koniec dostarczone to dostarczone... Skutek tego taki że musiałem 2h czekać a następnie z jeść zimne danie, ponieważ kurier zostawil Zamówienie na dole nie informując mnie o tym. Zamówione o 16:37 po 18:30 nadal status nie uległ zmianie... Często wydajecie zamówienie obcym osobą które nie zamawiały u was jedzenia ? Szczerze nie polecam, chyba że z odbiorem osobistym...
-
Tomasz Kub ★★★★★
Byłem wiele razy, spaghetti bardzo dobre, do wyboru porcja mała, średnia i duża. Zawsze biorę tą największą i z serem. Pizza również smaczna, sos jak dla mnie mógłby być ciut gestrzy, ale również smakuje. POLECAM
-
Kaz Brekker ★★★☆☆
Bardzo niezadowoleni! Lasagne i spaghetti crema (ala carbonara) nie ma, jest tylko makaron z mięsem lub bez. Zamówienie przyjmowano w sposób nieuprzejmy. Kiedyś było to dobre miejsce, a teraz...
-
Paulina ★★★☆☆
Zamówienie złożone telefonicznie dojechało na czas. Jedzenie smaczne, dość duża porcja, ale jest niestety jeden duży minus. Sos pomidorowy był mocno potraktowany cukrem, co niestety zabija smak pomidorów . Pierwszy smak jaki poczułam podczas jedzenia Rigatoni, to był właśnie cukier, i to w dużej ilości . Kiedyś sosy nie były tak mocno słodzone. Błagam , wróćcie do tych czasów z mniejszą ilością cukru , a będzie super!♥️
-
Erristen ★★★★★
Jedzenie świetne, obsługa jeszcze lepsza, atmosfera fantastyczna. Z czystym sumieniem mogę polecić.
-
Rafi RR ★★★☆☆
Pizza smaczna,ilość kapusty pekińskiej poraża.
-
Von Plumke ★★☆☆☆
Spaghetti...mierne...cokolwiek lepsze niż gotowe z biedronki. ...tyle że ciepłe, dużo i nie kebab. Serwowanie w aluminiowych foremkach nie jest oryginalne tylko pogłębia skojarzenia z jedzeniem z marketowej lodówki. Ot takie miejsce dla mało wymagających z nieprzesadnym budżetem.
-
andrzej krakowiecki ★★★★☆
Ogólnie polecam, smaczne i w miarę normalne porcje. Jedyny minus to doliczanie oplat za opakowanie i dowóz i nie poinformowanie o tym przy składaniu zamówienia.
-
Filip Matuszak ★★★★★
Często zamawiamy na dowoz bolognese i rigatoni. Pani przyjmująca zamówienie zawsze jest miła, kierowca przyjeżdża zawsze na czas, a jedzonko jest ciepłe i smaczne. Polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres GUSTO Spaghetteria PIZZA Września?
GUSTO Spaghetteria PIZZA Września znajduje się przy Ratuszowa 2, 62-300 Września, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do GUSTO Spaghetteria PIZZA Września?
Można skontaktować się z GUSTO Spaghetteria PIZZA Września pod numerem +48 732 810 840
Jak można dotrzeć do GUSTO Spaghetteria PIZZA Września?
Do GUSTO Spaghetteria PIZZA Września można dotrzeć, korzystając z poniższego linku