Dawno nie jadłam tak pysznego i świeżego dania, a dzieci z pizzy były ogromnie zadowolone. Składniki świeże. Czysta sala, obsługa kompetentna i przemiła. Osoby przygotowujące dania są dobrane odpowiednio na swoje stanowisko. Na koniec dodam, że lemoniadki które przygotowują kelnerki są pełne smaku i aromtu. Polecam całym ❤️ restauracja z prawdziwego zdarzenia, a w Środzie bardzo mało taki lokali.
Zdjęcia
Opinie
-
Joanna Ambroży ★★★★★
-
V Se ★☆☆☆☆
Jeszcze 2 miesiące temu pizza była super ale wczoraj to już totalna porażka. Cała kuchnia do wymiany wraz z pracownikami. Pizza mokra, aż się leje z niej. Ser i szynka stara, było czuć dziwnym zapachem. Szkoda bo restauracja kiedyś była naprawdę super.
-
Szymon Woroch ★★★★★
Można zjeść w lokalu albo na zewnątrz. Ma dworze są tylko dwa stoliki i nie ma parasolki ani innego zacienienia, ale nie było problemu z wolnym miejscem. Na zamówienie nie czekałem długo. Zamówiona pizza bardzo dobra. Ciasto chrupiące. Restauracja oferuje też jedzenie z dowozem.
-
Judyta Jeżewska ★★★☆☆
Pizzę mają super, nieraz zamawiałam i nigdy się nie zawiodłam. Dzisiaj spróbowałam czegoś innego i… złe nie było ale szału tez nie zrobiło. Ogólnie średnie jedzonko, niezłe ale bez fajerwerków.
-
Monika lis lastra ★☆☆☆☆
Nie polecam .Pizza i skladniki bardzo słabej jakości.Wszystko bardzo tłuste.Jezeli ktoś liczy na dobrą pizze nie polecam tego miejsca .Uwaga na sensacje żołądkowe
-
Weronika Guth ★☆☆☆☆
Burgery na bank nie są z 100% wołowiny, raczej mieszane jakieś żyły, chrząstki... bułka w burgerze zimna, barmanka nie ogarniającą nic, trzeba było prosić o napoje, które z resztą z fochem zostały podane.
-
A B (Lady Aka) ★★★★★
Bardzo dobra pizza. Odpowiednia ilość składników. Nie jest utopiona w serze. Ciasto dobrze dopieczone i chrupiące.
-
Krzysztof Rogacki ★☆☆☆☆
Nie polecam! Kebaby bez smaku, wołowy wygląda jak mielonka, kurczaka bez przypraw, dobre tylko warzywka. Mało tego kebab wołowy chyba z wczoraj bo pokrojony w kostkę zamiast nożem do kebabu w "listki" Edit z 2022 roku wiele się nie zmieniło kebab nadal paskudny załączam zdjęcia, rozpadające się mięso wyglada jak mielone, warzywa niby grillowane a część surowe zalane jakimś sosem ze słoika NADAL ODRADZAM !!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Trattoria OREGANO?
Trattoria OREGANO znajduje się przy Kilińskiego 35, 63-000 Środa Wielkopolska, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Trattoria OREGANO?
Można skontaktować się z Trattoria OREGANO pod numerem +48 534 707 535
Jak można dotrzeć do Trattoria OREGANO?
Do Trattoria OREGANO można dotrzeć, korzystając z poniższego linku