Opinie

  1. Marcin Splitt ★★★★★

    Mimo soboty szybko zostaliśmy stolik i zamówione pizzę. Jakość dobra, jedzenie dobre, lemoniada pyszna. Obsługa Ok

  2. Tomaszenko ★★☆☆☆

    Najgorsze Pizza Hut w jakim byłem, a odwiedziłem ich sporo... Nie dość, że kelnerka miała pretensje, że zapytałem czy zostanę obsłużony (20 minut po wejściu do lokalu i otrzymaniu kart) była niezbyt uprzejma i ewidentnie niezadowolona, że jest w pracy. To na dodatek makaronik który zamówiliśmy (2 porcje) prawie nie miał w sobie kurczaka, chrząstka widoczna na zdjęciu była największym "kawałkiem" z tego kurczaka w całym daniu. W porównaniu do innych restauracji tej sieciowki w których jadałem, bez zarzutów stwierdzam, że nie było tu mięsa. Jedyne co było dobre na tym wyjściu, to piwo, reszta baaaardzo przetnie.

  3. Lidia Borzyńska ★★★★★

    Klimat jak na sieciówkę - spoko ale bez rewelacji. Jedzenie natomiast przepyszne. Polecam zestawy lunchowe, ale trzeba pytać obsługę o menu bo nie ma w pakiecie ze zwykłymi kartami. Zupy do tego zestawu zawsze pyszne - bogate - sycące. W pakiecie do tego mała pizza do wyboru i napój za 5 zł. Cena łącznie ok 35 zł. Minus - dużo rodzin z krzyczącymi niemowlakami.

  1. Wika ★★☆☆☆

    Niestety nie polecam tej pizzy – ciasto było obsypane kaszą manną i zupełnie bez chrupkości. Dodatki sprawiały wrażenie tłustych, a całość była ciężka i nijaka w smaku. Liczyłam na klasyczną pizzę, a dostałam coś, co bardziej przypominało słabej jakości placek. Obsługa była w porządku, ale jedzenie zdecydowanie nie warte swojej ceny. Jeśli lubisz wyraziste smaki i porządną teksturę ciasta, to lepiej poszukać czegoś innego. Ja na pewno tu nie wrócę.

  2. 118 ★★★☆☆

    Na wstępie już czeka nas rozczarowanie w postaci mało zainteresowanego klientami pana,który wyznacza stoliki. Nie tak powinno się witać klientów. Kolejny minus to jest bardzo długi czas oczekiwania na kelnera, który ma przyjąć zamówienie (około 15 minut czekania). Długi czas oczekiwania na wybrane zamówienie,a także niemożliwość zrealizowania pozycji menu z powodu braków personelu. Poza tym miła pani kelnerka i jak zwykle pyszna pizza.

  3. Kamila ★★★★★

    Bardzo polecam przejść się turaj na festiwal pizzy z wielka dolewka :) Ogromna różnorodność kawałków pizzy, można przetestować całe menu. Szybkie dostarczanie (jakoś co 5 minut) - idzie się na prawdę najeść i spróbować całego menu. Pizze świeże, od pizz na cienkim cieście, po na grubym cieście, każdy kawałek ciepły. Bardzo miła, uśmiechnięta obsługa.

  1. Michał Rosiak ★★★★★

    Miejsce bardzo przyjemne,pizza oraz dodatki pyszne. Obsługa rewelacyjna, kelner Wiktor ogarnia temat w jednym palcu. Dziękuję i na pewno z córką wrócimy ponownie. Mocne 5 gwiazdek...polecam!!!!

  2. Jan “JOHN” Ch ★★★★★

    Pizza pierwsza klasa bardzo dobre ciasto mega składniki … Mega przemiła pani Anita wybrnęła wzorowo rozwiązując problem z płatnością stworzonym przez kolegę z pracy … szukać ze świecą można tak pozytywna i miła kelnerki… . Pozdrawiam i polecam.

  3. Mikołaj Pietraszkiewicz ★★★★★

    Klimatyzowany lokal, przyjemna atmosfera, dużo stolików dla 4 osób plus loże pod ścianą. Obsługa profesjonalna, kuchnia miejscami widoczna ze stolika więc w trakcie oczekiwania jest na czym zawiesić oko.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pizza Hut Poznań Posnania?

Pizza Hut Poznań Posnania znajduje się przy Pleszewska 1, Nowe Miasto, 61-136 Poznań, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pizza Hut Poznań Posnania?

Można skontaktować się z Pizza Hut Poznań Posnania pod numerem +48 225 363 636

Jak można dotrzeć do Pizza Hut Poznań Posnania?

Do Pizza Hut Poznań Posnania można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements